Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 апр. 2012, 14:54 ч.

клиника ''Св. Николай Чудотворец'' Варна

• 29 284
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
д-р Питакова за мен не е добър лекар.Преди години  отидох налекар и направо ми запази час за операция.СЛед като потърсих второ мнение се оказа,че все още не е наложаща...

# 16
Крайно недоволна от прехвалената клиника в Бургас!!!!!!!
От 5 месеца се опитвах да запиша час при детски офталмолог който гостува от Варна..............уви нямах явно късмет защото след пореден  неуспешен опит се оказа че докторката идвала само за да оперира.Това добре но за тези месеци как някой от целият техен персонал не беше запознат с това?!Непрестанно ме караха да звъня в измислени от тях дни и часове  и нищо......Звъннете днес в 12,00 ,после звъннете в 14,00 ,аааа не звъннете в петък в 12,58ч т.н.
Как тъка има записани за операция а за преглед НЕ?Който не са за операция да изчакат за да станат за операция тъка ли?После ти дръпват една лекция как не си обърнал внимание на детето по-рано!!!!
Който иска качествено лечение за детето си - Др.Александър Оскар- Александровска болница София.Благодарение на него зрението на детето ми е ОК.

# 17
Моля ви за мнение от някой който е ходил по скоро , предстои ми преглед при д - р Хубанов . Преди една седмица ме прегледа друг доктор от клиниката който веднага ми назначи , че съм за операция . Проблема при мен е че имам мързеливо око и искат на това око да ми сложат изкуствена леща .

# 18
Здравейте, набирам средства за лазерна корекция на дясното око, с него виждам двойни и криви образи, който иска да ми помогне моля да се свърже с мен на тел.0895098974 - Данаил

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт