Последен месец с "р" отмина, лято чака октомврийската дружина!

  • 30 964
  • 688
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 638
kisssa благодаря  Hug Аз вече ходих в Джъмбо гледах гледах и не ги видях, най-вероятно съм минала покрай тях без да ги забележа. От там обаче взех формички за лед с капак, в които също мисля да замразявам храна на кубчета, наред с останалото, което вече замразих в контейнерите на Авент.

# 31
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Йоан вече си мени режима, има около 30 минути игра в леглото докато заспи. Днес преди него се събудих и го гледах какъв е сладур /пу-пу/. Той по едно време отвори очи, погледна към възглавницата да ме търси. Като ме видя ми каза - гръуу.  Heart Eyes
Анбибиан, нямам такъв познат, ама ние ще си вземем поне за навън. Вкъщи имаме от онова на Райт, което се слага вконтакта. От опит знам, че трепе всичко насекоместо.
Киса, дано скоро Влади да оздравее. Hug

Вчера и ние ходихме до Джъмбо. Видях столчетата за маса. Има едни, които се прикрепят към масата за 30-на лева и едни, които се слагат на обикновен стол - едно за 30 лева и на Фишърт Прайс за 70, щото има играчки по него. Малкият стоя в кенгуруто в магазина и много се радваше на шарениите, пипа разни неща по щандовете. Купих му чинии с жирафче, цял комплект, сега ще може да блъска с чинията по масата без проблем. Набелязах и разни бебешки басейнчета за лятото.

Днес пак ще пробвам с пюрета, дано да хапне. Много ми е криво, защото не знам защо отказва да яде. Вчера мачка един варен картоф, опита го и толкова. Днес ще взема зеленчуци да му ги сваря и пак да му ги предложа в чиния. Като се замисля как от сега се шашкам за разни работи, какво ли ще бъде като порасне. Уф, трябва да я карам по-спокойно.
Лек ден от мен.

# 32
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Момичета минавам да ви почерпя. Измина най-бързата половин година в живота ми Simple Smile
Малката ми принцеса порасна  Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Честита месечинка и половин годинка на Ая Hug

# 34
  • Мнения: 93
Честита месечинка на Ая! Да е много здрава и весела!
Аз махнах залъгалките и Леда направо се счупва да ми виси на гърдата, има още 8 дни докато стане месец от предишното теглене, което беше на 06.04. Дано направи скок и да ги качи тия 250 грама. Решила съм и да я дохранвам ако иска, пък да видим.
Обаче от какво е било това повръщане  newsm78 Дългичко продължи, някъде от велик ден и май спря вчера или предния ден. Дано е било вирус.
Оффф!

Последна редакция: сб, 28 апр 2012, 10:53 от lusine

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте и от нас!

Напоследък времето ми е кът и все не стигам до РС-то.

Смуси, дано откриете защо Миа не качва. Предполагам колко ти е притеснено.

Дано и Леда-бубуледа дръпне с грамчетата.

Цеца, остави Йоан без пюрета, докато сам не пожелае- може зъбки да му никнат и за това да отказва твърда храна.

Калиопа, браво на Борко за мерките  Hug

kisssa,бързо оздравяване на Влади  Hug

... ставам да приготвям пюренцето на дребчо Simple Smile Хубави почивни дни на всички  Hug

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 5
Хоп и аз в новата тема. Ние нямаме интернет вкъщи, та сега използвам да се разпиша, докато сме при майка ми.

Съни Благодаря за хубавата темичка. Както винаги е супер. bouquet

В анкетата гласувах за Хип, Гербер и домашни.  Peace

A_H_I_L_E_A Мислиш ли, че е възможно Хриско да е жаден след някои пюренца и затова да е нетърпелив за млякото? Особено след месните... Месото има протеин, а той кара на вода... Знам ли? newsm78

Ще довършвам друг път, май...  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 163
Анбибиан и аз взех от тези кутийки за лед дето са с капачета, доста дълбочки са и мисля че ще ми вършат чудесна работа, пък и не бяха скъпички.
Комарите-аз това се чудих преди около седмица, и днес в една аптека съвсем случайно видях едни на чико, та прочетох някои неща, ама още незнам какво ще взема.
Ахилеа явно Хриско добре си папка!Браво на детето все така сладко да си ръвка.А това за млякото след месно пюре, дали не му е по навик да си го търси, едва ли е гладен.Примерно Влади изяжда банановата си каша и до 15-20 мин мрънка за цицата, та си мисля че е навик да си търси основната храна която досега е папкал.
Тони слава Богу че вече нямате температура, че наистина е голям ужас, особено след като 4 дни имахме все 38-39.Добре че не е вирусче.
Марсика честита ви половин годинка.Как само времето лети, не е истина!

Момичета обяснете ми моля как да събера урина от Влади че трябва да пуснем и нея и кръв да дадем след празниците.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 006
Честита половин годинка на Ая-Папая   bouquet Да расте жива и здрава и много да радва мама и татко  Hug
Киса, бързо оздравяване на Влади  Hug
Леда бързо да качва грамчета  Hug
Аз днес направих кисел на Благовест  Grinning Мнооого му хареса, омете всичко  Mr. Green Сега мисля да редувам кисел,плодово пюре,каша  Rolling Eyes
Момичета, а бе вие имате ли БТВ Лейди  Rolling Eyes Ние сме на Булсатком,ама нещо май я няма...
Ставам,че отивам да си взимам млекцето  Grinning Тук от село,домашничко и си го квася  Mr. Green
Лека вечер  Hug  Hug  Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Момичета обяснете ми моля как да събера урина от Влади че трябва да пуснем и нея и кръв да дадем след празниците.

Изчакай поне 10 дни след като оздравее и тогава давайте материал за изследвания. Иначе може да има отклонения в стойностите. В аптеките има колекторчета за урина за бебета- поставя се много лесно.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 5
Аз да си довърша, докато ми е паднало...  Mr. Green

marsssika И при нас полижението с банана е същото. По-скоро имаше разхлабващ ефект. Но след моркова определено броят на нааканите памперси драстично намаля до един.  Peace Утре е   трети ден на моркова и мисля да дам сини сливи да видим дали ще имат разхлабващ ефект. Peace Докато аз си похапвах мармалад от сини сливи ефект винаги имаше.  Mr. Green

Честита месечинка на Ая.  Heart Eyes Hug

лусине Дано всичко с Леда е наред.  Praynig

За мазането с лусион срещу гадинките - ще изчакам да видя дали я лазят първо. Дано да е взела гена на баща ми - него каквото и да го ухапе умира, а на него нищо му няма. За разлика от мен... Mr. Green

ceca Защо не вземеш да изчакаш малко със захранването и не го оставиш на млечна диета известно време? Може да му мине и пак да си хапва после. Така насила да не стане още по-зле, знам ли?  newsm78

# 41
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Честита половин годинка на малката голяма Ая да е жива и здрава и много да слушка мама и тати  Hug.
 Леле ей сега по празниците форума съвсем ще опустее. Пожелавам на всички много весело да си изкарате през почивните дни  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета,
ние си останахме в София и съм много щастлива. Градът е празен и тих. Иначе все пътуваме за Пловдив по празниците и сега ми е едно хубаво Simple Smile
Смуси, аз пак с риск да стана досадна - защо не пробвате с кърма? Според мен Звездичкова ти е дала перфектен съвет - увеличете млекцето  Peace

# 43
  • Мнения: 3 638
И ние си останахме в София, но града не ми се видя тих поне през деня  Mr. Green Очаквам утре вече да е различно  Grinning През деня си направихме една дълга - дълга разходка пеша с количката. Ходихме до Борисовата градина, ММ си купи билети за мача утре, а на Яна много й хареса като я извадих от количката, подхвърляхме се, тя пищя от кеф, хранихме се в парка и накрая минахме да купим пюрета от Ремедиум на Сънвал.
Там видях, че Овко имат серия с биопюрета с изчистени съставки, за разлика от останалите им пюрета, но не взех от тях.

# 44
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Много ми харесва да ставам и навън да е светло. Сега има почивни дни и софиянци отиват да празнуват по родните си градове. Mr. Green
Снощи с Йоан заедно ядохме банан, аз му подавам, той взема с ръчичка и смуче. След това го дояждам, а той ме гледа критично - защо ми изяде яденето. Mr. Green Днес ще му сваря зеленчуци и ще му ги предложа сам да си пощипва от тях.
Вече какви ли не забавления измислям на детето. Вчера го сложих в мен и играхме на тагадък. Аз подскачам той се радва, явно игрите, в които родителите му стават на маймуни, го радват. hahaha
Гледах в Джъмбо някакви детски лаптопи с бутони, които издават музика. По-нататък ще вземем, че на човека му харесва да натиска копчетата на моя лаптоп, а някак си не мога да се прежаля да му го оставя да го съсипе.
Наистина бебетата доста наддават от мляко. Йоан е дръпнал 500 грама, въпреки че по цял ден е активен. Докторката каза, че е много, ама какво да направя, както викаме вкъщи - имаме си малък дунди.
Тези дни ще сглобим проходилката да видим как ще се чувства в нея. Почти вече стои стабилно. Предполагам, че като се светне какво се прави с проходилка ще има да снове из къщата.
Лек ден ви желая и приятни разходки. Hug

Общи условия

Активация на акаунт