как да си махна корема?

  • 19 341
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
коремни преси??? Sick Sick Sick Като ученичка,щяха да ме оставят на изпит по физическо понеже не исках да ги правя Embarassed Е,да повтарям заради физ култ,бе голям срам.И така на изпита 150 бройки на ех за някви си там точки-не помня.ПОСЛЕДСТВИЯТА-2-3м немооожаааааааааааааах ни да стана,а кат стана ни да легна и ...сега като чуя Sick Sick Sick не,че ако се наложи няма да правя.След като родих ми ост 10 кг да смъквам.Тачно 1г.Точно.Нито се мъчех с диети,понеже в последствие се връщат кг двойно.Препоръчвам разделно хранене и носене на колан.С разделната храна дори и от шоколад не се лишава човек.Аз се храня от години така...е не на сто процента,но гледам да спазвам някакви правила.Всичко това и заължителното носене на колан-закупен от аптеката.Има ги вълнени и памучни.На мен ми свършиха работа Laughing
       ПС Приятелката ми не носи колан и сега страшно съжалява,понеже лекарката й казала , че така мускулите ставали "мързеливи"...дрън дрън...

# 16
  • Мнения: 88
Какви коремни преси и тае-бо #Crazy,бе жена?!Първо прибирането на матката след раждане,е много важен процес,а пък тя се прибира напълно чак след година.Тоест ти си родила преди 5 месеца,матката ти не се е прибрала на нормалното си място,когато натоварваш коремните си мускули те нарастват и притискат матката и по този начин тя се задържа там където е в момента,а другия вариант е да получиш изсипване и повярвай това не е хич приятно.Във всеки случай може да си намалиш храната или да включиш храни които са богати на баластни вещества.Защо преди да започнеш с пресите и упражненията не се консултира с бодибилдъри и инструктори по фитнес?Освен това при някои жени даже при повечето,си оства едно съвсем малко коремче или отпусната кожа в тази област.Но ти не се отчайвай,лека полека ще ти се прибере корема  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 449
 
Цитат
ПС Приятелката ми не носи колан и сега страшно съжалява,понеже лекарката й казала , че така мускулите ставали "мързеливи"...дрън дрън...

Това е точно така!

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Цитат
ПС Приятелката ми не носи колан и сега страшно съжалява,понеже лекарката й казала , че така мускулите ставали "мързеливи"...дрън дрън...

Това е точно така!
За носенето на колана. Може би зависи от това, дали си имала тренирани коремни мускули или не. Аз не съм носила колан, а коремът ми се прибра много бързо.
Ако досега не си правила никакви упражнения, е хубаво да се носи колан. А ако си тренирана, по-добре недей.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Щях да пускам същата тема  Confused.
Родих преди 6 1/2 месеца, но коремището си седи. Все едно съм бременна в шести или седми месец. Имам да свалям още десет кила, но те не ме притесняват толкова. Притеснява ме дали някога ще ми се прибере коремът.
Действително, кърмя, но не мога за всичко да обвинявам кърменето. Не ям кой знае колко, сладко от около месец не ям, тестените храни са ограничени.
Та, използвам темата, за да питам каква ще е най-подходящата гимнастика, която да започна - фитнес, каланетика, аеробика. В началото не ми се иска да е много натоварваща, няма да издържа  Sad.

# 20
  • Мнения: 217
Щях да пускам същата тема  Confused.
Родих преди 6 1/2 месеца, но коремището си седи. Все едно съм бременна в шести или седми месец. Имам да свалям още десет кила, но те не ме притесняват толкова. Притеснява ме дали някога ще ми се прибере коремът.
Действително, кърмя, но не мога за всичко да обвинявам кърменето. Не ям кой знае колко, сладко от около месец не ям, тестените храни са ограничени.
Та, използвам темата, за да питам каква ще е най-подходящата гимнастика, която да започна - фитнес, каланетика, аеробика. В началото не ми се иска да е много натоварваща, няма да издържа  Sad.
Каланетиката е най добре в твоя слу4ай,щом и кърмиш не бързай с фитнеса Peace

# 21
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета а аз да ви питам след колко време след раждане може да се започне правенето на коремни преси????Четох някъде  ама не си спомням къде newsm78 че трябвало да минат 2,3 месеца,защото имало опасност от изсипване.ВЯРНО ЛИ Е ТОВА НЕЩО.??????????

# 22
  • София
  • Мнения: 9 470
Та, използвам темата, за да питам каква ще е най-подходящата гимнастика, която да започна - фитнес, каланетика, аеробика. В началото не ми се иска да е много натоварваща, няма да издържа Sad.
Пилатеса е много подходящо за твоят случай. Peace
Аеробика категорично не Naughty. Най- много да си докараш смъкване на органите. А и е вредна за ставите- само излишно ги натоварва. Stop
Пилатеса в това отношение е като 'малка нощна музика'.  Heart Eyes Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Oki, Kopche,  благодаря!  bouquet
А къде мога да ходя на Пилатес? В кои центрове или спортни бази?
А мога ли да си сваля от Интернет някаква програма и откъде?
Сори за многото питанки, но съм отчаяна!

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 13:17 от Hot Peppery Eli

# 24
  • Мнения: 217
Момичета а аз да ви питам след колко време след раждане може да се започне правенето на коремни преси????Четох някъде  ама не си спомням къде newsm78 че трябвало да минат 2,3 месеца,защото имало опасност от изсипване.ВЯРНО ЛИ Е ТОВА НЕЩО.??????????
Вярно е  ,не бързай с коремните преси,нека минат поне 6 месеца Peace

# 25
  • Мнения: 240
Аз скоро си свалих пилатес специално за извайване на коремните мускули.Доколкото си спомням  дръпнах го от data.bg   .

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото и здрави да са коремните мускули, ако има сланинки над тях, просто няма да се видят. В такъв случай само диета и кардио тренировка може да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт