Кремация на мъртвородените бебенца

  • 57 345
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 2 511
Подписах се.
Дано начинанието успее.  Praynig

# 76
  • Мнения: 2 309
Подписах се и започвам да я разпространявам. Трябва да се успее. Загубих моя прекрасен син Маргарит преди 23 години. Това което ми помогна да оцелея бяха мъжът ми, другите ни деца и той. Когато има къде да отидеш за да му разкажеш как са братята и сестра му, да хапнете торта на рождения му ден,  да си поплачеш просто защото ти е много тежко някак ти олеква, някак го усещаш. Никой няма право да ви лиши от това.  Стискам палци за успех.

# 77
  • Мнения: 1 266
Здравейте,
искам да ви поканя на откриването на изложбата "1300 грама" в подкрепа на кампанията "Децата ни не са биологичен отпадък". Изложбата ще се намира в +това (София, ул. Марин Дринов 30) от 05.11.-25.11.2013 год.
Откриването е във вторник, 05.11. от 19 часа.
Снимани са родители, преживели загуба, и предмети, свързани с тази загуба.

Повече за изложбата: ТУК.



При интерес и желание от страна на някого да организира показване на изложбата и в други градове, ще се радваме да я направим "пътуваща". Пишете ми.

# 78
  • Мнения: 233
Много ми се щеше да мога да разгледам изложбата, не оставайки безразлична към собствената си и на другите болка, но по ред тривиални причини не бих могла. Подписах петицията, съпътстваща мероприятието и дано съм била поне малко полезна в инициативата!

# 79
  • Мнения: 1 266
Само да кажа за всички, които няма да могат да дойдат на откриването, че изложбата ще може да се види всеки ден в +това до 25.11., така че имате време Simple Smile

# 80
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Подписах и съм ЗА Петицията.Доста ми е тежко да се връщам 8 г назад.Даже сега на 31-ви ноември срещу 1-ви декември беше кошмара Sick

# 81
  • Мнения: 1 266
Това е абсолютно скандален случай. Дори не знам дали е единствен, или това са единствените родители, събрали сили да си търсят правата...

# 82
  • Мнения: 991
Аз също търся права, но вече не вярвам да се случи нещо различно от случващото се по принцип ... Понякога дори се чудя има ли смисъл ...

# 83
  • Мнения: 1 266
Пиша, за да се похваля, че получихме подарък за втория рожден ден на Мери -

Цитат
"Проектът е изпратен за съгласуване с министрите днес, 11.04., а е качен на сайта на МРР в понеделник. Процедурата изисква 10 дни за съгласуване с министерствата и 14 дни за обществено обсъждане, т.е. по едно и също време ще изтекат и двата. След това трябва да се включи в дневния ред за заседание на МС и след одобрението му, преглед от стилисти и редактори да бъде внесен в НС.
После нещата ще са в ръцете на депутатите според техния график."

Стискайте палци нещо да не се прецака пак. Както го виждам, е въпрос на месец-два да го гласуват!  Hug

# 84
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Котката Марта, поздравления, за това, че успя!
Аз не съм преживяла подобна загуба, слава Богу, но подписах петицията и се надявам да дадат на хората право на избор.
Всеки има право да направи това, което смята за правилно в тежък момент и не може да му отнемат избора. Поне според мен.
Още веднъж поздравления, много труд положи

# 85
  • Мнения: 478
Котката Марта голям поклон пред теб и усилията които положи. Дано да не се обърка нещо и да го приемат както трябва.    bouquet

# 86
  • Мнения: 3 166
Поздравления, Коте! И поклон пред усилията, силата и волята ти! Hug

# 87
  • Мнения: 1 266
Поздравленията после, сега стискайтв палци!

Общи условия

Активация на акаунт