На море 2012 къде в България - тема 3

  • 39 949
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
White_roses за Кремиковци-Китен цялото си детство съм изкара там и беше страхотно и аз тази година мислех да резервирам, но от колеги на майка ми разбрах, че му е правен само освежителен ремонт и има много влага в стаите, което ме спря заради детето. Ако все  пак се решиш за него после искам мнение, че много ме влече на там  Heart Eyes

Ние резервирахме за Морско конче-къмпинг Юг, препоръча ми го една мама от тук и после мога да споделя мнения, ще ходим края на юни и 2 дни от юли  Peace

само да попитам храната в ресторанта как е ,някой споделял ли е като цена ,качество и плажа собствен ли е или е платен newsm78

# 16
  • Мнения: X
Записвам се и аз да ви следя,

White_roses , благодаря ти за отговорите и препоръките миналата година...
Та така ние сми били в Царево, Поморие, Приморско, Черноморец, Созопол...Тази година ми се иска нещо различно, някое ново място....За мен основното е не толкова да си почина, а да разглеждам, да откривам интересни места...За това и почивката ОИ не ми допада - 7 дни все едно и също....Мнение за Сарафово?

Ахтопол, Синеморец? За Сарафово нямам мнение, ама не е ли по скоро квартал на Бургас. За Приморско какво ти е мнението за топ сезона, голяма лудница ли е?

# 17
  • Мнения: 40
Ами, да...Ние ходихме, когато бяхме само с едно дете, тогава на 8 години, сега, когато имаме и второ, и то почти бебе, не смятам, че е подходящо...Голям плюс на Приморско е Аквапарка, разнообразието от атракции, много ресторанти за всеки вкус. Това миналата година ми липсваше на Нестинарка...

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 746
В Ахтопол има какво да се разгледа.Старата ччаст има древно грьцко училище много стара цьрква уникални скали.....Аз май пак на там се ориентирвам newsm78
http://www.hotelblacksea.eu/gallery.htm#double за този сьщо много се замислям още от мин.год а и цените са приемливи и за Св.Влас сьм чувала че е най доброто морско място за деца с астма като мойте Mr. Green

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 13:19 от katerinia

# 19
  • София
  • Мнения: 1 406
само да попитам храната в ресторанта как е ,някой споделял ли е като цена ,качество и плажа собствен ли е или е платен newsm78

Ако питаш за Морско конче- да плажа е собствен той хотела е на плажа и в цената е включен чедър и шезлонг, а за ресторанта знам че бил с хубава кухня то колко му трябва на човек (на мен) супа и салата  Party

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте, много е  добра темата с много полезна информация Simple Smile
Някой може ли да сподели  мнение за http://www.sunlight-bg.com/offer.php?id=4202

# 21
  • Мнения: 37
А за Арапя какво ще кажете? Някъде в предишните теми четох за змиорки, че имало някъде, ама не помня дали беше там... Хич няма да ми е комфортно, ако има, това е сигурно.

# 22
  • Мнения: X
А за Арапя какво ще кажете? Някъде в предишните теми четох за змиорки, че имало някъде, ама не помня дали беше там... Хич няма да ми е комфортно, ако има, това е сигурно.

Някъде имаше тема за Арапя, ако искаш я потърси. Аз един път съм ходила на плаж и беше доста бурно морето, та не успях да усетя очарованието му  Wink Иначе всички казват че е супер плажа, не съм чела нищо за змиорки, май в Лозенец се споменаваха. newsm78


Аз до утре трябва да реша за тоя Релакс, за да ползвам ранните резервации  ooooh! И не мога и не мога да реша, като че кой знае какво решавам, толкова ли никой от форума не е почивал там да разкаже как е  Grinning

# 23
  • Мнения: 37
И в Арапя имало, четох в един друг форум и това означава, че моментално отпада. Laughing

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте, всяка година ходя на плаж на Арапя и ви уверявам, че не съм видяла змиьорка. Плажа е много хубав, чистят го и във водата няма камъни, много е приятно там  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
В Приморско също са много хубави плажовете, но там е доста по-натъпкано, а за нощувка препоръчвам една къща близо до центъра и до двата плажа, но на много спокойна улица, подходяща е за семейства с малки деца, защото има двор и детски кът, на нас много ни хареса да си пием кафен;ето там http://www.rooms.bg/kashti-primorsko-vladimirov.html Гледам сега, че цените са от 10 лв на човек

# 26
  • Мнения: 37
Здравейте, всяка година ходя на плаж на Арапя и ви уверявам, че не съм видяла змиьорка. Плажа е много хубав, чистят го и във водата няма камъни, много е приятно там  Simple Smile

Аз четох, че някаква жена видяла там сива водна змия, ето такава: http://photo-cult.com/pics/237/pic_10002762_0237524.jpg с размер около и над метър.
Коментираше точно тази снимка и дори да се е объркала, не смятам да ходя там. И най-малкото съмнение, ще превърне почивката ми в параноична.  Mr. Green


# 27
  • Мнения: 6 293
Аз избрах вече за края на юни - Преслав в Златни пясъци. Изглежда далеч от лудницата,  на тихо място, в парк  и близо до плажа, по 39лв ОИ. За юли ако ми попадне нещо изгодно може пак да отидем за няколко дни. Естествено очаквам да имаме проблеми с паркинга, но това да ни е проблема. Другият ми избор като за тази цена беше "Тинтява", но той е точно на главната улица, и под него плажът ще е тъпкан предполагам.

# 28
  • Мнения: 574
Пускам информация за друг изгоден хотел за тези които харесват Слънчев бряг - хотел Регина. Аз вече съм резервирала в Амфора иначе щях да го пробвам. Ол инклузива не в пик сезон е 48-50лв. на човек което е горе долу изгодно.

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте, всяка година ходя на плаж на Арапя и ви уверявам, че не съм видяла змиьорка. Плажа е много хубав, чистят го и във водата няма камъни, много е приятно там  Simple Smile

Аз четох, че някаква жена видяла там сива водна змия, ето такава: http://photo-cult.com/pics/237/pic_10002762_0237524.jpg с размер около и над метър.
Коментираше точно тази снимка и дори да се е объркала, не смятам да ходя там. И най-малкото съмнение, ще превърне почивката ми в параноична.  Mr. Green




Даа, права си! То дори и да не видиш нищо самото чувсто постоянно да си на щрек и да се оглеждаш ще те държи под напрежение, а това няма да е почивка, по-добре ще си изкараш някъде другаде. Пък и там е малко отдалечено от града и пътя с тези строежи са го разбили Simple Smile има доста по-добри местенца... за хубав тен  newsm10 и емоции

Общи условия

Активация на акаунт