Лятна почивка на планина all inclusive?

  • 27 830
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Понеже живеем до морето, имаме вила на морето, къщата ни е на 3 пресечки от морето, лятото се чудим как да избягаме на планина! Simple Smile
Две години подред, почиваме с още едно семесйтво в самостоятелна къща в Родопите. Тази година, пнеже децата са малко по-големи, решихме, че искаме да отидем на хотел. Предпочитаме голям хотел, с басейн и задължително all iclusive. Tърсим прохладата на планината, по възможност борова гора ... абе мен пак ме влекат Родопите или Пирин, не знам. Simple Smile
Бих се радвала да споделите впечатления от такива хотели, в които сте били и сте останали доволни.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 18:50 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Мнения: 10 491
Миналата година имаше подобна тема - потърси я. Единствените хотели, за които знам,че предлагаха АИ са в и около Банско - Florimont, Парк хотел Гардения, Green Wood и White Fir Valley.
Moи приятелки бяха в последния и бяха много доволни, но той е извън Банско.
Гардения е много близо до градския парк и до центъра на Банско.
Флоримонт е на едно от най-оживените кръстовища, две сгради са, като едната е до автогарата. За всички тях може да откриеш отзиви от миналата година.  bouquet

Последна редакция: ср, 09 май 2012, 12:00 от zigizagi

# 2
  • Мнения: 34
В  Боровец - хотел Рила  .Ние сме били там, но по -миналата година.Лично аз съм доволна.

# 3
  • Мнения: 1 701
Благодаря и на двете.
Темата от миналата година не мога да я намеря...
Х-л Рила е сред фаворитите ми. Ell, благодаря, че сподели.

# 4
  • Мнения: 1
Щом ти харесва в Родопите прегледай "СТАРИТЕ КЪЩИ"в село Мостово. Това е на 30 км от Асеновград. Не знам дали предлагат АИ ,ние бяхме за събота и неделя,но може би ще се договорите за такава услуга.Наблизо е Кръстова гора и светилището на траките Белинташ.

# 5
  • Мнения: 1
Ако пак решите да отидете на селска къща ето един телефон на мястото където бяхме миналата година - -0876541537.Това е  село Скандало в Стара планина,малко преди Априлци.Няма басейн,но река Видима е направила чудесни вирове и естествени плажове. Има прекрасна екопътека до единия от водопадите - "Видимско пръскало".

# 6
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Ако пак решите да отидете на селска къща ето един телефон на мястото където бяхме миналата година - -0876541537.Това е  село Скандало в Стара планина,малко преди Априлци.Няма басейн,но река Видима е направила чудесни вирове и естествени плажове. Има прекрасна екопътека до единия от водопадите - "Видимско пръскало".
Може ли снимки от тия вирчета,дали наистина стават за плаж?

# 7
  • Мнения: 3 250
Чак пък плажове не но може човек да се плажува.Трябва да знаете че там водата си е студеничка защото извира директно от балкана.За Видимското пръскало си заслужава да се види/сигурно има още сняг/

# 8
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Чак пък плажове не но може човек да се плажува.Трябва да знаете че там водата си е студеничка защото извира директно от балкана.За Видимското пръскало си заслужава да се види/сигурно има още сняг/
Е,значи не е за нас.

# 9
  • Мнения: 2 241
За Старите къщи подкрепям напълно  Peace
Смятам, че бихте могли да договорите AI...

# 10
  • Мнения: 10 491
В контекста на темата какво се разбира под AI - закуска, обяд, вечеря и междинни хранения, или "истински АI" - храна + анимация за деца и възрастни?

# 11
  • Мнения: 1 701
По-скоро първия вариант. Не знаех, че в "истинския" е включена и анимация, което за мен не е плюс. Просто искам да ми е включена закуска, обяд и вечеря. До сега сме почивали в самостоятелни къщи и за мен си е ангажимент сутрин да мисля за закуската на децата, ами за обед какво ще ядат. Достатъчно малки са за да живеят 7-10 дни на сандвичи, та трябва поне една супа на ден да се приготви....
Тази година искам, като стана сутрин да си изпия кафето и да правя планове само за деня. Без мислите ми да са насочени към кухнята! Simple Smile

А някой има ли наблюдения върху хотелите на Пампорово? Евентуално, като по-близка до Бургас дестинация, но с достатъчно гора... newsm78

# 12
  • Мнения: 10 491
Значи търсиш хотел Full Board или пълно изхранване. Това не е никак трудно да се намери или уговори - харесваш си хотел и им казваш, че освен закуска искаш обяд и вечеря.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 469
Включвам се и аз в темата.
Също искаме да сме на планина в края на юни -тип пълен пансион или ол инклузив, и да има условия за детето /басейн, детски кът, гора/-основната причина е да смени въздуха, че почна нон стоп бронхити.
Разглеждах разни сайтове, в които има оферти за споменатите хотелски комплекси-но се оказва че откъм условия на предлаганото изхранване-са ужас.
Ние миналата година бяхме в Стрийм ризорт Пампорово-много ни хареса хотела, но няма външен басейн и външен детски кът. Иначе за почивка е супер.

# 14
  • Мнения: 5
В Банско има много хотели и излизат доста предложения за лятото, но ние миналото лято бяхме там за една седмица , но самото Банско не е в планината и е много горещо. За тази година предпочитам Боровец , ама да видим какво ще предложат хотелите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт