За българската козметика - 2

  • 98 821
  • 387
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 306
Има ли някакъв български крем за крака (ходила)?
- многo добър продукт за ходила Peace
http://www.aroma.bg/catalog/omekotiavasht-krem-za-kraka-aroma-gr … nline-menthol-46/
A това е страхотно за много суха, напукана кожа и пети::

http://www.bodid.net/index_bg.php#/bg/Series/Bile/05/

# 46
  • Мнения: 2 820
Има ли някакъв български крем за крака (ходила)?

http://www.solvexcp.com/component/option,com_virtuemart/Itemid,2 … y_id,321/?lang=bg

Ползвам доста от техните продукти и ми харесват. Сега се насочвам да пробвам козметиката на Биофреш след толкова положителни отзиви за нея.

# 47
  • Мнения: 750
Благодаря момичета !   bouquet

# 48
  • Мнения: 4
Може и да е обсъждан вече, но аз похвалвам много дневен крем за чувствителна кожа на Thalloderma. Напоследък кожата ми беше станала една такава лющеща се, с червени сърбящи петна. Дехидратирана явно, но и раздразнена. Този крем ми се отразява много добре. Една идея по-мазен, отколкото аз предпочитам, но нищо драстично. С малко пудра се оправят нещата.

# 49
  • Мнения: 4
Има ли някакъв български крем за крака (ходила)?

Аз съм доволна от омекотяващ крем за крака на Дева. Той е от една серия Био Витал - със 100% био сертифицирани екстракти. С масло от кайсиеви ядки, ментово и маслиново масло. За 4 лв. си го купих от кварталната аптека. Нямам снимка обаче.

# 50
  • Мнения: 318
Здравейте! Искам да похваля продуктите на Дева (Рубела), а именно тоалетното мляко с алое, дезодорантите и най-вече маската им за изтощена коса. Тоалетното мляко е едно от най-нежните, които съм ползвала и почти не ми люти на очите (а на моите всичко им люти) и премахва грима страхотно, а благодарение на маската косата ми изглежда много здрава, бляска и мека Simple Smile А за цената на продуктите им просто няма смисъл да споменавам Simple Smile
http://www.rubella.bg/popup.php?pic=uploads/hair/big_pic_114.jpg

# 51
  • Мнения: 888
Освен крем "Здраве", който ползвам за зарастване на ранички по краката от неудобни обувки и от така актуалните гумени сандали за друг български продукт, от който съм доволна не се сещам.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 250
Някой знае ли къде е зачезнал сайта дора.бг? newsm78 Исках да проверя за един бълг. балсам без отмиване, но не излиза изобщо сайта.

Предложения за балсам без отмиване от бълг. продукти? Освен розовия Пантенол.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Някой знае ли къде е зачезнал сайта дора.бг? newsm78 Исках да проверя за един бълг. балсам без отмиване, но не излиза изобщо сайта.

Предложения за балсам без отмиване от бълг. продукти? Освен розовия Пантенол.
Затвориха го  Peace

# 54
  • Мнения: 165
И аз наскоро го търсих и го няма. Може да са фалирали

# 55
  • Мнения: 42
А пробвали ли сте продуктите за тяло от слънцезащитната серия на Биофреш? Този за лице вече на няколко места чета колко е добър и вероятно ще си го взема като ми свърши сегашния, но за останалите нищо..
За кой крем точно говориш? Не съм ги засичала явно..
Аз съм супер доволна от крем концентрат от серията пробиотик на Биофреш пак,страхотен ми идва.Сега се заредих за зимата с един,хаха Simple Smile

# 56
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Някакви отзиви за боди лосионите на Арома?
И кой сте използвали от серията Aroma Greenline?
Може и друга марка да ми предложите.   bouquet

# 57
  • Мнения: 985
На мен лично лосионът за суха кожа от серията Грийн лайън на Арома ми е любим. ( Този със смокиня и ванилия). Мирише много вкусно, но според мен не прекалено сладникаво, не лепне и овлажнява добре. Аз го ползвам предимно за сухите си крака и ми върши идеална работа.Другите видове не съм ги пробвала.

Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 532
Лосионът с ванилия и смокиня го ползвам в момента, много е приятен, макар да ми идва малко лек за зимата. За другия с гуарана съм писала в блога - бях абсолютно във възторг от него през лятото Peace

# 59
  • Мнения: 15
Здравейте, да похваля един крем на Розаимпекс, който открих случайно по нова година и оттогава го ползвам всеки ден. По-хубав крем за лице не съм ползвала, а имах възможност да употребявам кремове на AHAVA, PREMIER, на италианската марка OLEOS, и затова си позволявам да похваля серията REGAL SKIN LUX. Ползваме с дъщеря ми, която е на 13г. и има тук-таме акне, подхранващия и хидратиращия крем и ефекта е видим и се усеща. Аз не съм редовна в поддръжката, но с този крем имам нужда да си сложа на лицето, което те и кара да не пропуснеш грижата за лицето сутрин. Ще се радвам, ако някоя от вас го е открила и ползвала за да сподели мнение. Търся и най-луксозната им серия боя за коса, но не я намирам по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт