Подарък за юбилей

  • 31 422
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Искам да избера някакъв подарък за юбилей за жена на 50г възраст,приемам всякакви идеи Peace

# 1
  • Мнения: 678
Много зависи до колко парички но може-спа ден,релаксиращ масаж,някоя уикед почивка ,красиви рисувани чаши(ако си пада по това),бижу,красиво цвете в саксия
И аз ще събирам идей

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
При всички случаи трябва да е нещо, което ще й остане за спомен за дълго време /т.е. да не е дреха, козметика и т.н./. Може би красива кристална ваза, фруктиера, картина...някаква статуетка, която може да се сложи на секция в хола. Може, ако жената има деца и внуци - хубава семейна снимка в красива рамка...това се сещам засега  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 129
Зависи каква ти е жената.

Преди години за 50-тия юбилей на баба ми написахме разказ и направихме една огромна книга със снимки разказващи живота й. От детството, родителите, до съпруга, децата, внуците...Продават се подобни фото книги. Много красиво, истинско, не особено скъпо и запомнящо се. Остана място да довършим историята и с правнуците.

# 4
  • Мнения: 49
Цитат
Може, ако жената има деца и внуци - хубава семейна снимка в красива рамка...това се сещам засега  NeWS78
Жената ми е майка и да ние сме две дъщери има даже двама внуци,за съжаление май нямаме такава обща снимка иначе идеята ти ми допада,ще се поровя из компютъра,дано пък да намеря Wink

Мил@ ,за парички мисля в рамките на нормалното не знам и аз до колко,но да не е 100 - 200лева,по- малко ще са Wink

Пoлu,и ти  ми даваш страхотна идея за фото книга Wink

# 5
  • Мнения: 2 510
Първо зависи от майка ти.
Просто ще трябва да се съобразите с нейните предпочитания.
След това от вас. Като нямате обща семейна снимка на 50 й рожден ден ще имате.

Скрит текст:
След една година и нещо, ако съм жива ще бъда на 50 и най- добрата ми приятелка.
Аз искам нещо наистина за спомен.

# 6
  • Мнения: 49
Ох в голямо чудене съм,да искам нещо за спомен да и остане, да не е дреха има много,вази има 2 ,кристални чаши също има,ако я питам ще ми каже да не си харчим парите затова не я питам ,а искам предложения от вас NeWS78  имам доста малко време на 22 е РД,след това е синът ми на 4,после баща ми на 13 и август е свекървата тъй че ще трупам идеи Laughing

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 13:47 от Дидинка90

# 7
  • София
  • Мнения: 1 762
Идеята за фото- книгата е прекрасна.
Ние преди 5 месеца направихме такъв подарък за свекърва ми, но за 60 юбилей. Е, не беше само това подаръка. Направихме и парти изненада. Но наистина успяхме да скрием от нея и свекър ми и я завлекохме в кръчмата, където чакаха всичките и близки. Това беше супер изненада, а на албума се радва от сърце и няма ден да не си го разглежда. То си е книга точно, а под всяка снимка имаше кратко стихче.  Peace

# 8
  • Мнения: 13 665
Прати я на екскурзия в Париж! Знаеш ли какъв спомен ще й остане Grinning

Защо смятате жените на 50 г. за престарели баби? Не са! И се радват на почти същите неща, на които и дъщерите им - хубаво бижу, хубав парфюм, скъпа чанта, вълнуващо пътуване, луксозна почивка.
Пък може на миялна да се зарадва жената, ако си няма и 30 години е мила на ръка чиниите.

Толкова ли не си познавате майките, че чужди хора питате какво ще ги зарадва!

Снимките и албумчетата са по-подходящи за семейна годишнина и то за много години брак.

# 9
  • Мнения: 1 129
Снимките и албумчетата са по-подходящи за семейна годишнина и то за много години брак.

Айде бе!
На мен ако ми подарят албум с детски снимки, спомени и т.н ще се разтопя от удоволствие и то повече от колкото на бижу. Първо защото е сантиментално, второ защото е лично, трето, защото е вложено творчество и е на половина изработка и идея на човека, който ми го подарява. Китайски джунджурии, парфюми, чанти и т.н си купувам и сама и няма нищо специално в подобен подарък. Хубав, практичен - да, но не и отличаващ се. Изпръсквам парфюма, късам чантата и до там. А когато видиш спомени и емоции от години наред събрани на едно място, това е друга бира. Но все пак опираме до предпочитания.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 762
Птица, въобще не съм съгласна. Това не е албум, а книга. Със спомени, с текстове. На свекърва ми в книгата повечето снимки бяха на внуците. А две от тях не живеят тук, и е възможно никога да не ги види отново. Е как да не е най- скъпия подарък?
Но все пак всеки си има мнение, разбира се  Peace

# 11
  • Мнения: 49
Цитат
Пък може на миялна да се зарадва жената, ако си няма и 30 години е мила на ръка чиниите.
Жената няма да се зарадва на миялна,просто защото  :Lil:  преди време беше харесала и после се отказа,не вършели работа :Lil:
Цитат
Защо смятате жените на 50 г. за престарели баби? Не са!
Не са да кой е казал,че са престарели,майка ми е млада ходи на работа,ходи и на село копае двора и т.н
Толкова ли не си познавате майките, че чужди хора питате какво ще ги зарадва!
Познавам майка си,но какво лошо има в това да питам други хора  newsm78

# 12
  • Русе
  • Мнения: 242
Хайде и аз да се включа в съветите.Преди месец навърших 50 и най-хубавият подарък беше от съпругът ми и трите ми деца-разходка до Милано с билет за представление в Миланската скала.Аз съм любител на операта и това си ми беше отколешна мечта.Не е ефтин подаръка,но пък се очаровах.
Всички останали неща които ми подариха - вази,статуетки,разни купи и предмети които да събират прах по шкафовете в къщи никак не ме зарадваха.

# 13
  • Мнения: 10 547
Направете личен, запомнящ се подарък, но не напомнящ възрастта. Какви вази, какви фруктиери, какви снимки реквиемно, напомнящи миналото?

Майка ми навършва 60 след седмица. Със съпруга ми сме й купили часовник и подарък екскурзия.

# 14
  • Мнения: 13 665
Птица, въобще не съм съгласна. Това не е албум, а книга. Със спомени, с текстове. На свекърва ми в книгата повечето снимки бяха на внуците. А две от тях не живеят тук, и е възможно никога да не ги види отново. Е как да не е най- скъпия подарък?
Но все пак всеки си има мнение, разбира се  Peace

Къде съм казала, че е лош подарък? Казах, че е по-подходящ за семейна годишнина. За перлени, златни и всякакви такива сватби. Или за хора наистина на възраст, а не 50 годишни здрави, активни, работещи (и то още дълги години, според пенсионната система Laughing) жени.

При вас конкретно е различно - щом сте пръснати по света. При Дидинка обаче дали е така? Може дори да живеят заедно. Или на съседна улица. Ако майка й си вижда внуците всеки ден, какви албуми за спомен!  

Направете личен, запомнящ се подарък, но не напомнящ възрастта. Какви вази, какви фруктиери, какви снимки реквиемно, напомнящи миналото?

Майка ми навършва 60 след седмица. Със съпруга ми сме й купили часовник и подарък екскурзия.

Именно! Нищо мило няма в това да й напомняте, че остарява. Тя и сама си го знае.

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 15:31 от птица

Общи условия

Активация на акаунт