Детски Градини Варна 2012 - Тема 2

  • 53 307
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 677
Ради,  Hug
пак сме на един "хал" с теб...Ама тогава поне знаехме за какво висим - спиш 3 дни пред градината и си вътре, а сега...

# 721
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Ние също не сме приети .Сега се надявам да има места, поне за полудневна /почасово отглеждане/.

# 722
  • Мнения: 5
Здравейте!
Ние сме приети в новия корпус на ЦДГ "Христо Ботев",но нямаме конкретна информация за това кога ще приемат деца в новите групи?От детската градина вече трети път не ми дават никакъв отговор,освен "изчакваме,още не се знае"!!Приятен ден на всички!

# 723
  • Мнения: 74
Директорката е в ОТПУСКА може ли да си представите????????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и сега трябва да чакам след обед щяло да има лице което може да ми помогне УЖАСССССС.е тия хора са за убиване честно.треперя от нерви вече #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 724
  • Мнения: 22
Сега пък правят профилактика на сайта.Дано поне публикуват някаква информация,че това невидение още по-вече ме изнервя.

# 725
  • Мнения: 361
Аз си мисля, че по-рано от септември яснота около незаетите около 330 места от набор 2007 няма да има (силно отговорните служители ще излязат в отпуски).
Дано НЕ си права........ нооооооо миналата година стана точно така - след второто класиране на 08.07.2011г., следващото (трето) класиране беше на 21.09.2011г........... ooooh!
Дано тази година се случат по-бързо нещата! Praynig Hug

# 726
  • Мнения: 183
Директорката е в ОТПУСКА може ли да си представите????????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и сега трябва да чакам след обед щяло да има лице което може да ми помогне УЖАСССССС.е тия хора са за убиване честно.треперя от нерви вече #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Хаха май на едно и също място сме ходили! Така се изнервих и аз, но съм толкова безсилна, че.... само си хабя нервите!

нали имаше и във Валентина Терешкова две места? Сутринта като гледах последно вече ги нямаше. Не че са много, но са някаква надежда все пак....

# 727
  • Мнения: 1 508
Сега какво? Някой знае ли кога ще е следващият петък?

# 728
  • Варна
  • Мнения: 48
И ето - изчезнаха двете места във Валентина Терешкова, а ги имаше  Close

# 729
  • Мнения: 3 927
И ето - изчезнаха двете места във Валентина Терешкова, а ги имаше  Close

Ще изчезнат, я. Ясно е като бял ден, че няма нищо електронно в този регистър, всичко е ръчно поправимо. За тази ДГ има обявен прием 40 деца, а са записани 46.

# 730
  • Мнения: 166
И ето - изчезнаха двете места във Валентина Терешкова, а ги имаше  Close

Ще изчезнат, я. Ясно е като бял ден, че няма нищо електронно в този регистър, всичко е ръчно поправимо. За тази ДГ има обявен прием 40 деца, а са записани 46.
ooooh!

Хубаво ще е Регистър да влезе и да даде някакво обяснение,как става това и защо?!?
Ама едва ли....  ooooh!

# 731
  • EU
  • Мнения: 164
Никой няма да се появи то е ясно Sad
В одесос всички 2007 са ги обединили в една група във филиала на Пушкин, т.е. там няма да има места
Не мога да ги смятам олко остават от Одесос, но преди 14.09 няма даги обявят
лЩо се отнася ди Малкият Принц там си продължавт да работят- понеделник и сряда съм на корта с какта и виждам, че имат много  клиенти ....
Днес обаче разбрах, че от август градинат е за общината и ще има малък ремонт Crazy
ТАКа, че от септември или най-късно октомври трябва да функционира Tired

# 732
  • Мнения: 1 131
И ето - изчезнаха двете места във Валентина Терешкова, а ги имаше  Close

Ще изчезнат, я. Ясно е като бял ден, че няма нищо електронно в този регистър, всичко е ръчно поправимо. За тази ДГ има обявен прием 40 деца, а са записани 46.
ooooh!

Хубаво ще е Регистър да влезе и да даде някакво обяснение,как става това и защо?!?
Ама едва ли....  ooooh!


Точна,вярна и адекватна информация от там няма да получите.В преден пост ви казах как стават нещата-дай пари и си приет.Регистър ме смъмри,ама що ли...?!?

# 733
  • Мнения: 338
Evi99, за Одесос децата от 2007 не са ли в "Христо Ботев"? Аз така се надявах да пуснат места точно в Пушкин Cry

# 734
  • Мнения: 361
В одесос всички 2007 са ги обединили в една група във филиала на Пушкин, т.е. там няма да има места
А според мен ще има места и в Одесос. Точно защото ги обединяват в Хр.Ботев и филиала на Пушкин, остават една група в Светулка с 22 места и една група в Слънчо с 25 места. Това поне засега. Ако останат много незаети в Хр.Ботев, може да пуснат и там....... но това няма да стане преди септември.
Друг е въпроса, че 9 места от общо 22 за Светулка, ги отпишете - толкова деца с предимство останаха в резервите на тази градина.
Това са мои разсъждения......... дали ще е така ще видим. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт