Детски Градини Варна 2012 - Тема 2

  • 53 306
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 165
Не мога да ги смятам олко остават от Одесос, но преди 14.09 няма даги обявят
лЩо се отнася ди Малкият Принц там си продължавт да работят- понеделник и сряда съм на корта с какта и виждам, че имат много  клиенти ....
Днес обаче разбрах, че от август градинат е за общината и ще има малък ремонт Crazy
ТАКа, че от септември или най-късно октомври трябва да функционира Tired
За Калина Малина най-късно до 15-20.09 трябва да се обявят места за една група. Малкият принц е в сградата до август и после имало "сложни" процедури и доста ремонти...Със сигурност няма да е готова за септември.

# 736
  • Мнения: 122
.

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 15:26 от lukrecciana

# 737
  • Мнения: 5 246
Вижте на какво попаднах, някой да има впечатления вече? Събирам мнения, защото и нямам вяра на тази томбола и е добре да се подсигуря все пак по някакъв начин  Rolling Eyes Защото ако на господата управляващи не им пука за семействата ни, на мен ми пука за детето ми, което има нужда да расте с връстниците си, да се учи заедно с тях и да си играе.

http://detskata-kashta.com/

Иначе като подавах заявлението за няколкото свободни места, директорката на градината каза, че септември ще има нови такива  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 781
 Radina , много добре изглежда, но до колкото мога да разбера, май не може целодневно детето да е там.  По-скоро ми изглежда да се води детето няколко дни в седмицата за тези блогове. Все пак и като цена не е много евтино ....поне за мен де, то всеки според джоба му  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 65
Този детски център преди няколко месеца се казваше "Замъкът" и когато ходих, къщата не ми хареса - то сигурно и затова и деца нямаше. Май са му сменили името и разчитат на "новото" име да привлече нови деца.
 Ето линк: http://www.zamakat.eu/nov-adres

# 740
  • Мнения: 399
Днес очаква ле се  да обяват свободни места?

# 741
  • Мнения: 74
ХАЙДЕ ПАК СЕ ПОЧВА ГОЛЯМОТО ЧАКАНЕ ПРЕД КОМПЮТРИТЕ ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ДА ВИДИМ КОГА ЩЕ ОБЯВЯТ РЕЗУЛТАТИТЕ Thinking Thinking Thinking

# 742
  • Мнения: 165
аз понеже нещо се пообърках newsm78 Сега след 9 ч  ли излизаха резултатите или след 19 ч?

# 743
  • Варна
  • Мнения: 48
Чак вечерта в 19,00 часа - ще бъде дълъг ден, успех на чакащите за малкото обявени места.

# 744
  • Мнения: 3 010
Аз отивам сега да подавам Mr. Green Mr. Green за двете в Победа.

# 745

Общи условия

Активация на акаунт