Кърма в нослето п/в хрема?

  • 4 252
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Чух,че било вълшебен лек newsm78
И за очи вършело работа.
Чували ли сте и вие за това??

# 1
  • Мнения: 219
Да, редовно им слагам и на двете места  Simple Smile. Страхотна работа върши и за малки и за големи  Simple Smile

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз наскоро пробвах - и наистина за 1 ден изчисти проблема с очичките.В нослето също съм слагала,макар че при нас кой знае какъв ефект нямаше,но поне не реве като от капките,а се хили Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 1 110
За в очичките педиатърката ми го каза. Веднага щом видя да им се зачервят нещо и капя. Минава веднага. Има антибактериално действие.
За носа не съм пробвала.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
В очите съм слагала два пъти - действа направо перфектно.В носа той сам си слага - когато суче по корем, легнал върху мене, винаги връща малко мляко през носа #CrazyАз все се чудя що така, а то умното ми детенце си правело промивки Wink hahaha

# 5
  • Мнения: 216
 За в нослето не бях 4увала но о6е сега 6е пробвам.4е ве4е се 4удя какво до я правя тази хрема!

# 6
  • Мнения: 1 896
Наскоро бях при една супер печена гинеколожка д-р Елена Нейчева, която е много про-кърмене и ми каза че най-добре било като Крали Марко да кърмя. Та тя също ме посъветва ако имам хрема да си капя кърма в носа, според нея действало супер заради антителата, които се съдържат.
Да, това е офф, но същата лекарка ме насочи към билкарка, за да не ми дава лекарство, несъвместимо с кърменето. Много приятно се изненадах. Все пак детето ми е над 1 година и очаквах нещо от рода "Хайде, докога?"

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бързо я слагай в списъка с про-кърмачески настроени лекари заедно с координати - знаеш,че има остър недостиг на такива Laughing

Общи условия

Активация на акаунт