Добър ехограф за определяне на пола?

  • 4 021
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Аз ходих при доц. Томова в "Свети Лазар". 
Доц. Томова е много добра, само че мене ме прегледа в МЦ София и ми струваше 50 лв. Някъде в средата на 5 месец бях и тя абсолютно категорично ми каза (и позна), че е момче. А мойта гинеколожка така и не успя да го види почти до края. Не мога да намеря в момента координатите на доц. Томова, но съм ги пускала тук, виж на търсачка.

# 16
  • Мнения: 10 513
Препоръчвам ти д-р Янкова, 121 кабинет в Тина Киркова, работи във вторник и четвъртък до обяд. Ехографът е мн.добър, но не мога да ти кажа колко струва прегледа.

# 17
  • Мнения: 7 640
Не е виновен ехографа, а лекаря. Има разбира се и случаи, в които не може да се види, но те са редки и на каквото и да те гледат, пак няма да видят.
Мен ме гледаха на обикновен, стар ехограф и познаха.
newsm10 newsm10 както обикновено съм съгласна с Писана

# 18
  • Мнения: 551
Аз ходих  на 3D при д-р Николов в СВ.Лазар където  имат много добра апаратура, в 21 г.с. ми каза пола на бебето. Цената беше 80лв, втория път когато отидох попаднах на съпругата му д-р Николова от която  СЪМ РАЗОЧАРОВАНА .

# 19
  • Мнения: 1 215
Аз ходих  на 3D при д-р Николов в СВ.Лазар където  имат много добра апаратура, в 21 г.с. ми каза пола на бебето. Цената беше 80лв, втория път когато отидох попаднах на съпругата му д-р Николова от която  СЪМ РАЗОЧАРОВАНА .
АМи аз само при него ходих, носта хора са ми казвали, че са разочаровани от жена му. Не ме е гледала на ехограф, но когато ми правиха секциото, тя ме заши и мъжът ми каза, че е било невероятна гледака, колко професионално го е направила.

# 20
  • Мнения: 7 640
......... но когато ми правиха секциото, тя ме заши и мъжът ми каза, че е било невероятна гледака, колко професионално го е направила.
какво имаш предвид newsm78

# 21
  • Мнения: 1 215
......... но когато ми правиха секциото, тя ме заши и мъжът ми каза, че е било невероятна гледака, колко професионално го е направила.
какво имаш предвид newsm78
АМи тя и мъжът й ме оперираха, тя ме заши накрая, моят мъж присъств аи гледа всичко и ми каза, че ме е зашила много професионално. Истината е, че от от операцията белега почти не се вижда и никога не съм имала проблеми с него

# 22
  • Мнения: 7 640
много рядко в днешни дни някой да се оплаче от белега си от секцио. Не знам някъде да шият по друг начин, освен с козметичен шев. А това може да го направи всеки специализант след първата година.
Не виждам нищо впечатляващо и това е най-малък белег за професонализъм на хируга. Wink

# 23
  • Мнения: 1 215
много рядко в днешни дни някой да се оплаче от белега си от секцио. Не знам някъде да шият по друг начин, освен с козметичен шев. А това може да го направи всеки специализант след първата година.
Не виждам нищо впечатляващо и това е най-малък белег за професонализъм на хируга. Wink

АМи за теб може и да не е, но за мен, на фона на приятелките ми, на които им прокървиха шевовете на първата седмица, образуваха им се бубунки, на кумата ми, която лежа един месец в болница с инфекция (в Англия) определено си е белег за професионализъм.
А на теб явно са ти завишени критериите, само ми е интересно на базата на какво, точно в тази държава.

# 24
  • Мнения: 112
Наистина важен е лекаря, да знае кво гледа, но и ехографа има значение. На мен в 15-16 седмица ми каза - д-р Тодоров, Клиника братя Тодорови и беше сигурен. Прегледа тогава беше 30 лв и е с 3D ехограф.

# 25
  • Мнения: 7 640
Саллис, съжалявам за приятелките ти, къде са ги израждали?

на кумата ми, която лежа един месец в болница с инфекция (в Англия) .........

А на теб явно са ти завишени критериите, само ми е интересно на базата на какво, точно в тази държава.
очевидно и зад канала стават такива неща, ето на базата на какво. Определено е важна как ти изглежда белега и обикновено добрият хирург умее да шие добре, но заради това, че някой затваря добре разрез да се нарече професионалист, намирам пресилено Wink

# 26
  • Мнения: 120
На мен ми го определи съвсем точно в 21 г.с. д-р Огнянова от МЦ "Лора" на обикновен 2D ехограф и съвсем безплатно, т.е. с направление.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 298

 На обикновен видеозон на една от приятелките ми и казаха 2 пъти че ще има момиче.Роди и се момче.

 Аз ходя с направление на консултациите си но плащам 10 лева за об.видеозон  newsm78

# 28
  • Мнения: 7 640
Аз ходя с направление на консултациите си но плащам 10 лева за об.видеозон  newsm78
защото по ЗК имаш право само на 2 или 3 прегледа.

# 29
  • Мнения: 1 298

 PolarFox ходила съм досега 4 пъти на прегледи при 2 различни лекари.Единият си е частник,а другият работи със ЗК и ми води консултациите и картонът.

 При единият си плащам по 15 лв. а при другият по 10 лв. за видоезон.
 Аз незнам да има някъде безплатни видеозони въобще. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт