кръвен тест, който определя кои храни са подходящи за всеки индивидуално

  • 41 742
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 070
момичета, теста най-вероятно е добър и всеки, който може да си го позволи не е лошо да го направи, но съм чувала нещо важно за него и то от жена проучила подробно нещата - че подобен тест трябва да се прави през  2-3 години! Забележете! повечето от нас не могат да извадят подобни пари! А причината за тази периодичност не си спомнам в подробности, но метаболизма на човек се мени, кръвта също се охределя от различни фактори и след 2-3 години човек може да има коренно различен резултат и показатели. А това за кандидата не е нищо ново , всеки гинеколог може да ти каже имаш ли я, нямаш ли я и в каква концентрация. Голяма част от гъбичките се размножават скорострелно при консумация на повече месо и захар, употреба на антибиотици или просто слаб имунитет...какво става с кръвта и резултатите тогава?В един момент теста може да покаже кандида в еди какво си количество, в друг може да си се изчистил и да нямаш...Друго: въпросната приятелка ходи при диетолога на певицата Белослава /забравих му името, явно така е известен/ - той и е назначил изследвания на кръвта със специални изисквания, изследване на мазнини, отделно по кръвната и група и е направил режим.  Аз съм убедена, че има български лекари и то много добри, които са запознати с това и че в бг това скоро ще се прави за много по-малко пари!парите, за които и е направил програма също не са много - около 40 май бяха...

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 10:43 от deshtovidi

# 76
  • Мнения: 2 070
В София има www.YorkTest.com за 750 лв.

А това в София къде и кой го прави и някой има ли вече опит и резултати?

# 77
  • Мнения: 2 070
Цитирам какво ми каза въпросната ми приятелка, за която ви писах по-горе

ami moiat dietolog kaza, che prosto organizma na chovek se promenia i suotvetno ponosimostta/neponosimostta kum dadeni hrani. tova e prichinata da se pravi pereiodichno sushtia test.

каза ми също и че през нейният диетолог мижеш да си направиш теста за 800 лева. не можах да взема координати на човека, много е заето, по нататък ще пробвам...

# 78
  • Мнения: 2 070
ей хора!къде изчезнахте? побутвам темата напред...

Общи условия

Активация на акаунт