Отговори
# 45
  • Мнения: 2
има надежда значи.благодаря

# 46
  • Мнения: 155
за Варна още няма интеграционни

# 47
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
"Момичета, имам въпросче...Подадох документите за детските, но смених банковата сметка, т.е. закрих досегашната. Оказа се, че са ми превели парите на закритата вече сметка, защото не съм била занесла на хартиен носител айбана на новата сметка. Минали са 2 месеца, т.е 70лв, къде да си ги търся и какво да правя???"
Цитирам се и допълвам:
Ходих да проверя в ОББ в закритата сметка, пари там няма!!! Ходих да проверя в Пощенска банка -новата сметка, и там няма!!!От социалните ми казаха, че при тях превод не е връщан, къде са ми парите тогава???Какво да правя от тук насетне???

# 48
  • Мнения: 2
Питай в тази тема https://m.facebook.com/groups/171889192831613?_ft_=src.24%3Asty. … d.171889192831613  по има шанс някой да ти помогне Simple Smile успех

# 49
  • Мнения: 199
Днес са преведени при нас интеграционните
[/quote

 newsm78 КЪДЕ  Е  ТОВА  "ПРИ НАС?" Grinning

Ако си направиш труда да погледнеш, ще видиш, че съм от Благоевград. Това визирам "при нас"

# 50
  • Мнения: 185
София, Младост, ПИБ - преведени са интеграционните

# 51
  • Мнения: 155
За Варна- експрес има превод също

# 52
  • Мнения: 83
A v Plovdiv nqma o6te.

# 53
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Ако някой има инфо за Бургас ,моля да сподели .  bouquet

# 54
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Във В. Търново също няма още.

# 55
  • Мнения: 32
Тази година ми се налага да си подам документите през месец юли. И двете деца са ученици, но тогава вече ще са във ваканция. Ако си взема бележки, че са записани в еди-кое си училище през юни месец, дали ще ми ги признаят социалните?

Няма значение, аз моите ги подавам август месец  - има дежурни и до сега съм нямала никакви проблеми с бележките - и това в 3 различни училища. После до края на октомври подавам пак бележки......

Да,в училищата има винаги дежурни,и издават бележки по всяко време. Peace Peace

Последна редакция: ср, 30 май 2012, 15:09 от Tsvetkova

# 56
  • Мнения: 30
В 12ч. проверявах---Инвест банк Бургас нямаше

# 57
  • Мнения: 0

   А  едно мами в  темата  на Дарик е  написало,че в Пловдив  има  интеграционни-  може  би  само за нея

# 58
  • Мнения: 83

   А  едно мами в  темата  на Дарик е  написало,че в Пловдив  има  интеграционни-  може  би  само за нея
Ima ve4e i pri men.

# 59
  • Мнения: 0
И в Пловдив вече има интеграционни

Общи условия

Активация на акаунт