За морето мама се вълнува,ФЕВРУАРЧЕ мъничко планува.

  • 26 969
  • 225
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 143
 newsm44 поне малко се успокоих ,че имаме всички сходни симптоми.....оххх това ми действа добре  Hug за гърдите и болките ниско като пред МЦ съм напълно съгласна !
Гадене нямам  и по- добре Wink
Спрях кафето и нездравословните храни и се чувствам добре така....

# 136
  • София
  • Мнения: 297
Здравейте девойки.

Деска, добре дошла в темичката и аз се радвам, че ще сме заедно   bouquet

При мен симптоми, почти няма, освен болката ниско долу, вие болка имате ли, че мен тя най ме притеснява  newsm78. Леко ми подпухна коремчето и все едно нещо ме натиска от вътре, а болкоте са като все едно ще ми идва, намалят вече де, но ги има. Освен това ми се спи и по- лесно се уморява....а и гърдите, особено вечер са доста надути и зърната са чувствителни и пишкам по- често, но не ми се гади ине ми се хапват различни неща, сякаш дори ми намаля апетита, но мисля че е от жегите. Стискам на всички ви палци за прегледите, аз съм за 15 ти , сутринта записана  Praynig Praynig Praynig

Прахче, и при мен ги има болките от време на време, но са много слаби (все е едно ми пулсира нещо долу), но спрях да се притеснявам, защото се чувствам добре Simple Smile пия но шпа, когато повече се притесня за всеки случай. И аз вече съм с един номер по-голям сутиен Simple Smile болят ме гърдите, по принцип съм чашка А, сега съм много щастлива, че растат Simple Smile

# 137
  • София
  • Мнения: 239
нямаме ние нужда от допълнителни подплънки  Joy Joy  bombs

Хубаво е в новата темичка да се отбележим всички нови мами за февруарчета 2013 ... с профилното име и датата на термина.... ще стане много хубава темаааа еййй  Hug

# 138
  • Мнения: 3
Привет и от мен мамета!!!
Сега бях на лекар, и слава богу има плодно сакче. Толкова се зарадвах само вие може да ме разберете какво изпитах newsm44 newsm44 newsm44

# 139
  • София
  • Мнения: 239
Привет и от мен мамета!!!
Сега бях на лекар, и слава богу има плодно сакче. Толкова се зарадвах само вие може да ме разберете какво изпитах newsm44 newsm44 newsm44


  bouquet  bouquet Hug Hug само така!!!!! леко и безпроблемно до краяяяя

# 140
  • Мнения: 143
Привет и от мен мамета!!!
Сега бях на лекар, и слава богу има плодно сакче. Толкова се зарадвах само вие може да ме разберете какво изпитах newsm44 newsm44 newsm44

Честито  bouquet много се радвам за теб и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност

# 141
  • София
  • Мнения: 297
Привет и от мен мамета!!!
Сега бях на лекар, и слава богу има плодно сакче. Толкова се зарадвах само вие може да ме разберете какво изпитах newsm44 newsm44 newsm44


Браво didibidi   bouquet  newsm10

# 142
  • София
  • Мнения: 297
А когато ни минат прегледите и лекарите ни определят термините можем да изпратим данните на Пепи на лични, за да ни сложи на първа страничка Simple Smile

# 143
  • Мнения: 1 490
здравейте и от мен ,върнах се от лекаря със смесени чувства видях си точицата и се разплаках от щастие , но ми каза че е прекалено малко за седмиците и там вече ревнах яката  newsm45 другата седмица пак ще ходя ....

# 144
  • София
  • Мнения: 239
здравейте и от мен ,върнах се от лекаря със смесени чувства видях си точицата и се разплаках от щастие , но ми каза че е прекалено малко за седмиците и там вече ревнах яката  newsm45 другата седмица пак ще ходя ....

по спокойно мила,,, стига с тоя рев... другата седмица ,ако има основателна причина ще ревем,ако ли няма (горещо вярвам ,че се притесняваш излишно) ще видиш ,е си се тревожила напразно... стискаме ти силно палци всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig Praynig Hug

# 145
  • Мнения: 6 395
Стелицо, кога тибеше поседна м? Рано е още за такива генерални заключения не се тревожи  Hug

# 146
  • Мнения: 678
Момичета увеличавате се всеки ден.Браво!Пожелавам ви всички да стигнете до края и се радвате на бебешоците...Когато се уверите ,че всичко е наред и видите малките  туптящи точици,пишете и ще ви впиша на първа страничка...Следващата ще си я украсите вие и ще продължите да си я попълвате....

# 147
  • Мнения: 143
здравейте и от мен ,върнах се от лекаря със смесени чувства видях си точицата и се разплаках от щастие , но ми каза че е прекалено малко за седмиците и там вече ревнах яката  newsm45 другата седмица пак ще ходя ....

Мила не се разтроивай моля те! Hug няма нужда да се натоварваш психически излишно,нека видим какво ще покаже следващият ти преглед Praynig Стискам ти палци всичко да бъде наред!

# 148
  • Мнения: 388
Добре дошли на новите момичета  Simple Smile! Май се заформяме добра компания. Става все по-населена тази темичка и дай Боже да се увеличаваме с такава скорост  Simple Smile. Радвам се за всяка една от вас по отделно и преживявам тези първоначални емоции заедно с вас отново и отново.
stelico и аз мисля, че е още много рано да се притесняваш. Не бързай с такива заключения. Не бива да се настройваш сега негативно. Много е важно да си позитивна и да се усмихваш - вътрешното ти състояние е много важно в момента. Ще очакваме другата седмица новости и дано да имаме добри новини.
Стискайте палци - аз съм утре при чичо доктор  Praynig!

# 149
  • Мнения: 1 490
пуфе на 30 април ми беше последната м и трябва да съм в 5 г.с обаче точицата ми била 2 пъти по-малка !!! и кат ме почна оня доктор как 40% от бременностите завършвали с аборт и колко съм била млада и как ще си направя друго !!! Направо нямам думи егати човека  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт