За морето мама се вълнува,ФЕВРУАРЧЕ мъничко планува.

  • 26 985
  • 225
  •   1
Отговори
# 210
  • САЩ
  • Мнения: 0
jane_anderson, тук първият ултразвук го правят в 20 седмица, ако ти е всичко наред  и после още един за да се види пола на детето и това е за цялата бременност, но аз мисля че ще изисквам да ми направят и сега че тези болки ме притесняват много, поне с първата бременност не съм имала такива болки.
Прахче съжалявам, че се е случило така с теб. Бъди силна мила, пожелавам ти скоро да те сполети една хубава и безпроблемнна бременност.
Деси, за съжаление в България е така. Това ми харесва тук че няма такова деление, за всеки всичко е еднакво, без значение от коя раса си или коя държава идваш

# 211
  • София
  • Мнения: 239
Добро утро момичета... как са ви малките точици днес... как ви карат да се чувствате?

# 212
  • София
  • Мнения: 297
Добро утро от мен и малката точка Simple Smile
Аз съм много щастлива, защото бяхме на лекар с мъжа ми и видяхме малката точка, имаме си снимка Simple Smile всичко е наред, май не съм изчислила, както трябва термина, сакчето отговаря на началото на 5г.с., а не на 6-та, терминът ми е на 08.02.13 Simple Smile)) За зацапването лекарят ми изписа утрогестан (спрели са вноса от 2 седмици и едва намерих в аптеките в нашия квартал, на центъра нямаше) и каза че около 50% от бременните имат кафеникаво зацапване, което е ок, ако няма болки, защото това е по-дълбокото имплантиране на ембриончето Simple Smile))

Желая ви слънев ден и само хубави новини Simple Smile))

П.С. Пепи, ако има възможност може да ме запише (както и другите момичета, ако искат) на първа страничка - 26 г. от София, първа бременност, термин 08.02.12

# 213
  • София
  • Мнения: 239
Ако искате мога и аз да я направя за да не занимаваме  мама Пепинка  с това ,а да си гледа малкото бебенце...

Андерсон мила... термина ти не е ли 2013 година Simple Smile)))))  Joy
нека и другите мамита си дадат данните като теб за да сформираме една хубава нова тема за едно ново начало нали?!  Hug Hug Hug

# 214
  • София
  • Мнения: 239
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=662727.new#new

ето новата тема...ако не ви харесва ще я изтрием няма проблем...!!! надявам се че ще ви допадне..остана само ако я харесате да ми дадете имената на другите мами с термините

# 215
  • София
  • Мнения: 297
Десинка, 2013 е термина или както обичам да казвам - след края на света хаха Simple Smile то от толкова вълнение 12-13 не гледам какво пиша  Hug новата тема е супер, на мен много ми харесва! Айде момичета, давайте си терминчетата  Hug Hug

# 216
  • Мнения: 143
Хубава тема се очертава...браво Hug
Аз ще си дам данните другата седмица след прегледа ,че не си знам термина още  Whistling

Времето е прекрасно днес .....замечтах се за море...
Иначе днес ми мина изпита и сега мисля да почивам да да похапна малко плодове..... Hug

Jane_anderson много се радвам за вас Hug пази си точицата и се усмихвай по- често   bouquet

# 217
  • София
  • Мнения: 239
Madonkeee мила..дай ми деня на последната МЦ  ще сложим предполагаем..какъвто е моя на основание калкулаторите...а след като док каже кога е точно ще ги коригирам без проблем  Hug

ми новата тема е наша...да я почваме  smile3521 smile3508

# 218
  • София
  • Мнения: 239
хайде за всички февруарски мами 2013 новата темичка

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=662727.new#new

Добре дошли!

# 219
  • Мнения: 0
А въпросният лекар е д-р Иван Димитров, с кабинет на Ф. Каниц. Далеч от него....
[/quote]
Оо не това е моят лекар. Преди 6 месеца ми направи кюртаж, защото не чухме сърце в 8-ма седмица. Аз веднага отидох и на друг гинеколог, който беше много по-зле от Димитров, но и той ми каза, че не чува сърце и е налага да го махнат. Сега отново съм в 7-ма седмица и на 15 съм пак на преглед при Иван Димиров. Изпадам в ужас, като си помисля, че първия път може да е сгрешил.

# 220
  • София
  • Мнения: 239
дала съм адреса към новата тема ела там!

# 221
  • София
  • Мнения: 6 259
А въпросният лекар е д-р Иван Димитров, с кабинет на Ф. Каниц. Далеч от него....
Оо не това е моят лекар. Преди 6 месеца ми направи кюртаж, защото не чухме сърце в 8-ма седмица. Аз веднага отидох и на друг гинеколог, който беше много по-зле от Димитров, но и той ми каза, че не чува сърце и е налага да го махнат. Сега отново съм в 7-ма седмица и на 15 съм пак на преглед при Иван Димиров. Изпадам в ужас, като си помисля, че първия път може да е сгрешил.
[/quote]

Tansita, и двете ми бременности са проследявани при него, каката я има благодарение пак него, защото 1 г. се борихме заедно, докато се получи  Peace Със Стар сме на диематрално противоположни мнения за него, да не говорим, че половината ми рода също са му пациентки  Wink

# 222
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
даааа, със Сия определено не сме на едно мнение за доктора... А като цяло обикновено моето мнение съвпада с нейното...Очаквах да се включи с коментар даже...  Grinning А иначе и аз отидох при него по препоръка на зълва ми. Тя си следеше бременността при него. Веднъж я беше и "изчегъртал" и ужким беше доволна, ама си е факт какво се случи на мен... След няколко дни отидох при д-р Илиев в Токуда и мога да кажа, че това наистина е лекар, нищо общо с Димитров. Нито по отношение, нито по компетенция. Факт е, че Димитров не беше запознат нито с Хашимотото и бременността, нито с понятието седловидна матка(заради която видя 2 сакчета). Твърдеше, че имам ИР, а аз нямах. Попитах го дали не е добра идея да си пусна кръвен ЧХГ, за да видя дали нормално се развива бременността, а той се изсмя: Ха, ще ми пускаш ЧеХеГе-та, глупости... То нищо няма да покаже... Този коментар ми беше достатъчен, за да разбера колко е наясно. Щото, ако има нещо, което да е миродавно в този ранен период на бременността, то това не е ехографът, а именно ЧХГ. Мога още доста да разправям какви ми ги наговори и какъв тон ми държа и прочие... Аз не мисля, че в твоя случай е сбъркал, щом си ходила и при друг лекар де... А Д-р Илиев го препоръчвам с 2 ръце. Не съм срещала друг толкова компетентен, загрижен, внимателен лекар, като него. Просто е изключителен! Нямаше проблем, на който да няма решение, нямаше въпрос, на който да не може да ми отговори. Аз освен Хашимотото си имам и рефлукс. Факт е, че най-ценните съвети по отношение на рефлукса ги получих от него. За раждането също много ми помогна, а нямах възможността да раждам в Токуда. Мога да кажа, че наистина ме подкрепи за нормално раждане, въпреки тежкото ми първо раждане, въпреки големият интервал между двете бременности. Насочи ме, даде ми съвети, които излязоха изключително ценни и важни. И излезна прав за всичко.

# 223
  • Мнения: 0
Момичета, благодаря за съветите. Аз нямам проблем с отношението на Димитров. Надявам се тази бременност да е нормална и да нямам нужда от мнението на други лекари. Starlet, нищо не разбирам от медицина, но твоят случай ми звучи наистина сложно. Радвам се, че все пак всичко е приключило добре.

# 224
  • САЩ
  • Мнения: 0
Имаме нова тема, моля използвайте нея.
Деси е дала линк към нея

Общи условия

Активация на акаунт