Адаптирано мляко Нутрилон!

  • 4 413
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте искам да попитам дали някой е ползвал Нутрилон.Аз съм се спряла на него за бъдещото ми бебче и ми се иска да проуча нещата,най-много ме интересува дали  бебетата получават запек от него!Дайте мнения  Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Здравейте искам да попитам дали някой е ползвал Нутрилон.Аз съм се спряла на него за бъдещото ми бебче и ми се иска да проуча нещата,най-много ме интересува дали  бебетата получават запек от него!Дайте мнения  Simple Smile
Хм,от сега ли мислиш за това?Чакай да се роди бебето,дано имаш и кърма ( ако искаш да кърмиш) ,пък после мисли за АМ .Има много на БГ пазар.А иначе Нутрилон е едно чудесно мляко ,но както е и със всички други-има доволни и недоволни от него  Peace

# 2
  • Мнения: 5
Ами интересувам се понеже това не е първото ми дете.Преди нямах особено кърма и минахме на смесено,и много скоро изцяло на адаптирано.Преди давах НАН,но той много запича,та искам да се ориентирам,аз съм вече в напреднала бременност искам да проуча нещата Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Лично аз не съм го давала на малката,но имам приятелки ,които са много доволни от него.Потърси във форума -има инфо за Нутрилон .

# 4
  • Мнения: 646
Откакто спряхме АР млякото сме на Нутрилон и за сега съм доста доволна от него.Запек не сме имали от това мляко.  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Не е лошо, не е и най-доброто. Преди него слагам Лактана, Милумил и Розов Хип  Simple Smile Със сигурност е преди млеката на Бейбилав, Фризо и Нестле  Peace

Иначе ето това е втората тема, която тече по въпросите за всякакви АМ и защо сме го (или не сме) избрали  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 216
Давах  Нутрилон до годинката на детето ми. Чудесно мляко, не я запичаше, а и колики почти нямаше.

# 7
  • Мнения: 63
Малката изобщо не го хареса,и не знам как действа newsm78
Тук масата си го ползват и съм чувала добри отзиви ,но може и защото си е тяхна марка,кой знае newsm78

# 8
  • Мнения: 274
Ползвах го със дъщеря ми след като ми спря кърмата но не съм особено доволна защото малката се запече.Сега със сина ми се кърмим но когато се налага го дохранвам със Лактана Био! Много съм доволна от това мляко то е с пробиотици!

# 9
  • Мнения: 5
Благодаря ви за мненията,то май си е и до дете в повечето случай,на едни едно действа добре,на други друго:)

# 10
  • Мнения: 27 524
то май си е и до дете в повечето случай,на едни едно действа добре,на други друго:)

Така е, това важи за всяко мляко  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт