За балсамите за устни

  • 5 728
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 313
Някой знае ли от къде в Пловдив мога да си купя гланца на Нивея в тубичката?             

# 31
  • Мнения: 1 298
Доста видове съм пробвала, но от дълго време съм се спряла на Нивея.И на мен ми идват малко мазнички.Ще взема да видя това на Юсерин щом казвате, че не е толкова мазно и има фактор. А на каква цена е?

 Струва 3.00 лв.Аз също го ползвам защото ми харесва.Също е медицински в аптеките го препоръчват за бременни.Ползвам също няколко които брат ми ми донесе от Испания.Така че постоянно ги сменям.

# 32
  • Мнения: 1 298
Любим ми е на ROC , мирише страхотно на пъпеш и странно, струва 60 ст.

Толкова е бил на ROC.Невазможно е на тази цена. newsm78

# 33
  • Мнения: 302
Ползвала съм най-много на Нивеа и Лабело и от двете марки съм много доволна. Има едни медени вазелини и от тях съм много доволна, но нещо много трудно се намират напоследък

# 34
  • Мнения: 4 629
Аз използвам балсамите на The body shop (мазен и има ефект на гланц за устни) и  Nueva (доста е сух и не личи, че е сложено нещо)

# 35
  • Мнения: 314
от няколко години ползвам labello с мед и съм много доволна.учудвам се,че вече го няма в бг.жалко.

# 36
  • Мнения: 3 223
И аз съм на Юсерин - хубав е, но понеже не нося червило и искам малко повече блясък, върху него си слагам глоса на Леокрема - онзи за обемните устни. Тук е мястото да кажа, че май наистина устните изглеждам по-обемни, особено ако се нанесе повечко.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 723
Аз ползвам на ланком. Много съм доволна, след дълго лутане, купуване и изхвърляне на най-различни балсами най-накрая намерих моя.

# 38
  • Мнения: 35 891
В момента имам Леокрема, но скоро ще пробвам и Юсеринчето

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Днес питах  в друга аптека , те пък ми казаха, че Рок изобщо нямат продукти за устни.
To и аз не бях чувала да имат newsm78. Аз имам и каталогът им, освен всичко друго. Wink
Та и затова така се изненадах. Освен, че и цената леко ме шокира. Shocked

Оказа се , че има такъв продукт,  само че цената му е 4 евро.
Моето е или някаква контрабанда или менте (ама за менте ще гледат да са близо до реалната цена, по- не буди подозрение и повече се печели)  Grinning
Ето как изглежда


Ето и инфо за него: http://www.pharmeo.de/produkte/sortiment/Koerper_und_Wellness/Ko … 583A53B7F8159C148

http://www.jnjsouthafrica.co.za/adult_roc_enydrial_lipbalm.asp

# 40
  • Мнения: 1 564
И аз ползвам Юсерин и засега съм доволна от него. newsm68

# 41
  • Мнения: 18 542
Аз в момента съм с Нивеа - хидратиращия. Доста по-лек е от тъмносиния пак на същата фирма. Преди ползвах Лабело, но наистина ги няма вече. Харесвам не много мазни, без добавки  Peace
И аз не съм очарована от Виши. Ползвала съм Орифлеймските, но и те не ми харесват.

# 42
  • Мнения: 1 934
Аз ползвам Лип кеи с аромат на ягода и много съм доволна от него.

# 43
  • Мнения: 649
Аз съм доволна от Klorane, много добре предпазва през зимата

# 44
  • София
  • Мнения: 9 395
Карен, каквото и да е стикчето-ударила си джакпота с него -купила си го за стотинки в сравнение с реалната му  цена. Grinning
Ако пак го мернеш някъде- свиркай! Peace Party

Общи условия

Активация на акаунт