Въпрос относно модата днес!?

  • 5 688
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Исках да си взема днес една тениска, а обичам да са по прибрани по мен. Влязох в един магазин и има всякакви неща дето не бих приел за мъжки. Явно модата е малко такава, но взех една дето уж ми седи добре, но нещо не ми харесва деколтето. Имаше и копчета, но ги махнах. Та дали да я нося или да пия една студена вода и да я махна. Иначе ако изключим деколтето е точно това което търся. Пък не разбирам от мода изобщо.

# 1
  • София
  • Мнения: 23 079
Отдолу друга тениска ли имаш?
Мани деколтето, добре ти стои тениската.  Peace
Какво толкова се шашкаш.

# 2
  • Мнения: 371
Аз пък не мога да вдена какъв ти е проблема newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 23 079
Явно му се струва много дълбоко.  Mr. Green
Само да вметна, че мъжът ми не харесва такива шпиц деколтета, но аз съм му купувала, така че си ги носи без да мрънка.

# 4
  • Мнения: 448
Не модела е такъв, няма друга тениска. Питам да не са ме метнали и да е женска. Ако не е ми харесва. На снимката не може да се види как стои точно, но залепва по мен, а това исках. Имаше копчета, ама ги махнах. Ако трябва ще зашия нови сиви. Щом не е проблем, ще я нося. Просто като я сложих не знам защо но много погледи събра и си викам да не мязам на гей с нея.  Просто няма избор голям, сега си взех дори една лилава, пак залепваща. Поне е с нормално деколте.

# 5
  • София
  • Мнения: 23 079
Еее, ама тогава какъв ти е проблемът - аз си помислих, че си сложил едната тениска върху другата и че ти се струва, че деколтето е дълбоко. Супер си е блузката, нищо й няма. Носи си я със здраве. А и не се вживявай толкова какво биха си помислили другите.
Ахахаха, гей - гейовете по-скоро се забелязват по други признаци, не толкова по облеклото.

# 6
  • Мнения: 6 365
Ей, мъже, защо се обличате така? Ризи няма ли за вас? Това е някакво гимнастическо трико, което няма абсолютно никакво излъчване.

Хайде  да се разберем да носите истински дрехи, а ние ще станем истински дами.

# 7
  • Мнения: 741
На мен си ми прилича на дамска тениска  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 23 079
Явно вашите мъже са с бирени шкембета, че не оценявате прилепнали блузки.  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 253
По принцип модата не е в конкретната тениска. Тя е в съчетанието, аксесоарите, цялостния вид.
Така, само по тениската не мога да кажа. Може да е ужасна, може и да е супер, зависи от останалото. Ако пуснеш една снимка на целия ансамбъл, тогава ще се изкажа  Wink Тази тениска с нови (или поне изгладени) дънки, сиво сако, може и някой шал, ще изглежда по един начин. С джапанки и къси панталони по друг.

Например, италианците носят неща, които сами по себе си могат да са ужасни и мнооого гей на всички други мъже, но на тях са "уау." Сако с навити ръкави, например, но никой извън Италия май не трябва да пробва.

Има един прост принцип при мъжете, според мен. За да постигнеш елегантност без да изглеждаш като глътнал бастун, тоест, "небрежна елегантност", която аз лично много харесвам, трябва само някои елементи да са небрежни. Тоест, ако имаш лека брада, трябва косата да е изрядна и дрехите също. Ако прическата е рошава, избръсни се гладко.

Но тъй като у нас почти не можеш да видиш добре облечен мъж, няма нужда да се притесняваш много. Никой друг не се впряга.

П.С. От St. Oliver ли е тениската?

# 10
  • Мнения: 448
Brave Soul пише на етикета. Нещо лесно се лъжа аз и ако не събера мнения че е мъжка, никога няма да я сложа. Днес дори след това си взех от друг магазин една друга да не ме е яд. Иначе като стоене ми стои, но това деколте нещо ме съмнява, ама защо ли така лесно купувам не знам.

# 11
  • Мнения: 448
http://foow.org/img/16/4804/9247.jpg

Тука пише че е мъжка.

# 12
  • Мнения: 1 253
Мъжка е, просто внимавай с какво я носиш Simple Smile
Обаче става. Аз купих подобна на мъжа ми (в бяло-сиво), оказа се малка, на него не му хареса, че е толкова тясна и накрая аз си я нося за спорт. Когато я обличам, не изглежда мъжка. Така че тази тениска е малко неопределена.  Wink

# 13
  • Мнения: 448
По принцип лятото ходя с черни къси гащета и чехли. За по официално имам една ризка и дънки и обувки. Но тази и другата ще са с чехли и гащета. Още няма избор на гащета, но ще гледам да са едноцветни и до около коляното. Не обичам 3/4 ти. Обичам да са до или малко над коляното.

# 14
  • Мнения: 245
Тениската си е супер ,не знам какво те притеснява.Харесвам точно такъв модел за ежедневна мода и  на теб ти стои супер.Единствено леко сивото не е на място- с друг цвят би била още по-добре,но определено става,по мое скромно мнение. Wink

Общи условия

Активация на акаунт