Бяло течение

  • 6 491
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте искам да споделя какво ме притеснява. Имам бяло течение. Ходих на гинеколог, който ме прегледа, матката и яйчниците бяха наред без кисти и т.н. пуснаха ми и микробиологични изследвания и цитонамазка. Всичко беше наред нямах бактериални инфекции. Но това бяло течение си продължава. Някой знае ли от какво може да е причинено щом изследванията ми са ок ?

# 1
  • Мнения: 25 449
Защо не попиташ лекаря си?

# 2
  • България
  • Мнения: 490
и при мен е така
нямам гъбички всичко е на ред

# 3
  • Мнения: 0
Бялото течение по принцип е съвсем нормално явление, дори е срещано при голяма част от жените. Но когато цветът му вече не  е бяло белезникаво, ами отива към жълто или по-тъмно и когато започне да мирише неприятно, може би има някаква инфекция или най-вероятно трябва да смениш козметичните си продукти, защото може да раздразняват лигавицата.

# 4
  • Мнения: 1
здравейте и от мен, бих искала да ви попитам за съвет , защото съм много объркана от ходене по лекари!Преди известно време ходих на гинеколог защото имам бяло течение от няколко години , но чак сега си обърнах внимание:( Гинеколожката при, която отидох ми направи микробиологично изследване и каза че няма гъбички и всичко е наред ,след това ме прати за хламиди и там нищо и така ... все още нищо не ми е изписала да пия за да лекувам бялото течение !Ще съм благодарна за мнения и препоръки

# 5
  • Мнения: 106
http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/
Ето тук, можеш да проследиш кое е нормалното бяло течение. Аз лично мисля, че нормалното течение си мени цвета - от прозрачно до бяло, съответно и количеството през дните от цикъла. Като по време на овулация е най-обилно, лепкаво (разтегливо) и прозрачно. Също така знам, че ако изтича извън влагалището, дори без мирис, се касае за патология. Изследвай също микоплазма и уреаплазма. Много често те са причина за бяло течение и за цистит при жените. Може би също и за хламидии трябва да се провериш  newsm78. Това са така по-екзотични болежки и не се виждат от стандартна микробиология.

# 6
  • Мнения: 0
И аз съм така от 2 години - бяло течение,абсолюто винаги, има и лек неприятен мирис. Ходил на гинекогог,правила ми цитонамазка - всичко е ок,нямам гъбички,нито някакви болести. Дадоха ми някаква свещича Залаин,но никакъв ефект. Нямам представа какво може да е. Аз си мисля,че каквото и да е,вече станало хронично  Sad

# 7
  • Мнения: 4
Можете да използвате разтвор за вагинални промивки Лактацид. Вечер преди лягане направете промивката с помощта на дамски душ и след това измийте гениталната област с интимен гел Лактацид.

Общи условия

Активация на акаунт