Как се обезоръжава любовница?

  • 91 316
  • 1 013
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
според мен борбата изобщо не е за мъжа като такъв и от ревност, а за всичко постигнато до момента в семейството със или чрез този мъж.

# 16
  • Мнения: 2 175
Темата е забавна..)
Мога да дам мнение от двете страни..Wink

Ама няма формула.. Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 2 510
Борбата е за всичко- за твоя живот минал и настоящ и бъдещ, за децата, за общо съграденото и не на последно за мъжа като човек.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
след научаване за изневяра или паралелна връзка, доста често настъпва отчуждение, дори отвращение от страна на измамената жена, заради предателството, та едва ли умира от мерак да задържи мъжа си заради любов. в този смиссъл мъжът е на последно място, след всички други неща.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Като опаковаш на любовникаря багажа и го пратиш да поживее с любовницата. Кат мине малко време, тя сама ще го разкара.  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 838
Като опаковаш на любовникаря багажа и го пратиш да поживее с любовницата. Кат мине малко време, тя сама ще го разкара.  Mr. Green

Практиките, които наблюдавам потвърждават горенаписаното.
Познавам няколко случаи, когато мъжът си хвана любовница. Тези съпруги, които намериха сили да си натирят мъжа, още щом като разбраха, в последствие си го върнаха. Тези, които се бореха с нокти и зъби или прощаваха безусловно, към днешна дата са изоставени.

# 21
  • Мнения: 2 510
Искаш да кажеш, че човек се цени след като го загубиш.
Въпросът е обаче и другия да те приеме обратно.

# 22
  • Колибите
  • Мнения: 357
Ако трябва да отговарям сериозно при наличието на любовница, разкарвам мъжа.

Мисля, че това е единствено правилния подход.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз това се чудя  често но от моята практика- като научи мъжа й става интересна развръзка на ситуацията ,малко мъжки спор за хубавицата и  резултата е налице Peace

# 24
  • Мнения: 2 510
и аз това се чудя  често но от моята практика- като научи мъжа й става интересна развръзка на ситуацията ,малко мъжки спор за хубавицата и  резултата е налице Peace
Я си представи, че хубавицата не е семейна.

# 25
  • Мнения: 10 547
Предвид това че, съм жена, съм в пъти по-емпатично настроена към себеподобна. Вероятността да я обезоръжа е минимална. Напротив! Моята добра душа, голямо сърце и непресъхваща любов към ближния биха действали в посока оказване помощ на въпросната. С оръжие, ако трябва, обектът на нейните душевни и поддушевни терзания ще й бъде доставен немедлено.

# 26
  • Мнения: 2 510
С оръжие, ако трябва, обектът на нейните душевни и поддушевни терзания ще й бъде доставен немедлено.
Нали нямаш предвид полегнал по гръб.

# 27
  • Мнения: 10 547
С оръжие, ако трябва, обектът на нейните душевни и поддушевни терзания ще й бъде доставен немедлено.
Нали нямаш предвид полегнал по гръб.

Ни най-малко. Просто, ако трябва силово ще смени местообитанието си. Аз, за разлика от мнозина мои другарки, не съм най-много привързана към члена у дома, дори и към настоящата минута да питая топли чувства към него.

# 28
  • Мнения: 4 569
Бих ѝ го подарила.

# 29
  • Мнения: 1 422
Ако трябва да отговарям сериозно при наличието на любовница, разкарвам мъжа.

  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт