Пушите ли?

  • 7 315
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 641
Nikoga ne sam pushila. Niamala sam vreme za tova a i pari. Za zelanie da ne govorim - struva mi se protivno...E znam che ima niakoi strahotni tutuni no ne i BG.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз не пуша. При мен така се получи, че отказах цигарите около половин година преди да забременея. Бях получила много лоша кашлица и се задушавах.  Иначе без цигари не можех. Съпругът ми е много против цигарите и аз се надявам под негово влияние никога повече да не пропуша.

# 32
  • Мнения: 437
Аз ги бях спряла за около две години... После и аз не знам как се случи, но покрай стреса в работата започнах пак да припалвам чат-пат.. Но сега откакто забременях не съм палила нито една цигара, даже ми става супер неприятно от миризмата на цигари...

# 33
  • Мнения: 4 358
Не пуша, мъж ми също не пуши.
Двамата ми родители пушат и съм намразила цигарения дим от малка.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами пуша...

# 35
  • Мнения: 4 390
Пуша.  smokeuu
Като комин. Shocked
Пуша от ученичка, вече ще станат 16-17 години.
Не мога да ги откажа, пък и не искам. Не ми пречат.
Не кашлям, не се задушавам, спортувам.
През бременността си ги намалих драстично - по 2-5 цигари на ден, като до третия месец почти не запалвах.
Не пуша пред детето, излизам на терасата.

# 36
  • Мнения: 2 498
Спрях цигарите 1 месец преди да забременея...

# 37
Аз пък съм пушачка.Като разбрах,че съм бременна ги спрях.Смятам след като родя и спра да кърмя пак да пропуша.Обичам сутрин с кафето Laughing ,но до тогава има време.Освен това и прекален светец не е богу драг.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: maria_maria
Обичам сутрин с кафето Laughing


и аз така...кефе без цигара е все едно..не пиеш кафе

# 39
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: maria_maria
Обичам сутрин с кафето Laughing


и аз така...кефе без цигара е все едно..не пиеш кафе

и аз така Grinning
като разбрах, че съм бременна ги отказах от раз, сега не се кърмим и пак пуша, на балкона.... иначе нападам хладилника

# 40
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Не пуша!!! Ама и преди не пушех. Половинката също.

# 41
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: maria_maria
Обичам сутрин с кафето Laughing


и аз така...кефе без цигара е все едно..не пиеш кафе


А, не е съвсем така. Въпрос на навик. И аз така си мислех като пушех едно време (по кутия на ден), но всъщност кафе без цигара хич не е толкова лошо  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 120
Здравейте,
Нуждая се от съвет - задължително ли е да се откаже напълно пушенете по време на бременност и как беше при вас.
Аз пуша по 3-4 цигари на ден (по принцип) и се страхувам дали това няма да се отрази зле на зародиша. Още по-притеснителното е че все още не се усеща сърдечна дейност и не знам какво да правя.
Моля пушачките за съвет...

# 43
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: Bounce
задължително ли е да се откаже напълно пушенете по време на бременност.


Да! Щом имаш достъп до Интернет  попрочети това онова по този въпрос. Информация по темата колкото искаш, написана от специалисти.

# 44
  • Мнения: 120
Ами питам вас защото се надявам да имате повече опит.... Embarassed
Отказването не е толкова лесно...а имам приятелки, при които пушенето не се оказа проблем да родят здрави деца ....  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт