Да се забавляваме, да се разкрасяваме... и да печелим от това :)

  • 2 362
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте!

Преди около месец попаднах на една руска козметична фирма, която работи с тибетски природни продукти, казва се TianDe. Тя е съвсем нова на българския пазар и работи на принципа на мрежовия маркетинг - то тук нищо кой знае колко интересно(сигурно знаете за Avon, Oriflame и др.)

Интересното е, че продуктите са тип медицинска козметика с напълно натурални природни продукти(някои от тях абсолютно уникални за българския пазар) и то на доста добри цени.Другото интересно нещо е, че вече от личен опит мога да споделя, че са изключителни ефикасни. Изпробвах няколко неща и съм толкова впечатлена, че реших да стана консултант.

До сега не съм се занимавала с подобно нещо, но ми тези продукти провокираха интереса ми и реших, че хем ще го ползвам като вид хоби(основната ми работа е друга), хем ще мога да печеля по нещо допълнително.

Ако някой се заинтересува, можем да си направим една хубава тема по въпроса Simple Smile

# 1
  • Мнения: 58
Разкажи повече за тях,дай информация какви са продуктите шампоани, кремове , и др.Аз не разбрах почти нищо за тази козметична фирма.Какъв продукт си използвала. newsm78

# 2
  • Мнения: 2
Az sam distributor na produktite na Tiande i sam mn dovolna ot pove4eto

# 3
  • Мнения: 2
az sam izpolzvala kremove za race,sol za tqlo,damskite prevrazki,i kristalniq dezodorant i sam izumena ot deistvieto na tezi produkti

Общи условия

Активация на акаунт