Златни пясъци лято 2012 г

  • 28 201
  • 331
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Нека споделяме в темата добрите хотелите и изгодни офертите за Зл. пясъци .Мнения за заведения с хубава кухня и развлечения за възрастни и деца Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 20
Момичета,събирам мнения за Калиакра Палас,но и времето ме притиска.Ще бъда благодарна,ако някой сподели впечатления от там.С детенце на 2 годинки сме.Благодаря! Hug

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Някакви мнения за х-л Тинтява?

# 4
  • Мнения: 6 301
Доколкото четох е на най-шумното място,в центъра.

# 5
  • Мнения: 1 819
Моля за лични впечатления от хотел Мадара,храна,обслужване,отоплява ли се вътрешния басейн...

# 6
  • Мнения: 16
 Rolling EyesНяма ли почивали в курорта за майските празници да споделите мнения,че май само си питаме за този и онзи хотел Grinning

# 7
  • Мнения: 6 301
Днес по новините казаха, че най-мръсна е водата в Албена, Златните, Созопол и Слънчев бряг  Cry

# 8
  • Мнения: 16
Най-предпочитаните с една дума Shocked

# 9
  • Мнения: 299
В Мадара сме били мин.година м.август.Доволни сме,хотела е много добър,стаи големи,обслужването е добро.Храната добра,особено на бара на басейна правеха много хубави гофрети.Но все пак за сравнение,храната в хотел Славей беше по-добра,и като разнообразие и много по-вкусна/2 пъти съм била в Славей, и двата беше прекрасна/

# 10
  • Мнения: X
Следя за отзиви за хотелите в Златни.
Хотел Славей делеч ли е от плажа.

# 11
  • Мнения: 6 301
http://www.hotelslavey.com/index.php?language=bg
има карта на хотелите в сайта му

# 12
  • Мнения: 109
Здравейте,наскоро се завърнах от Калиакра Палас и впечатленията ми са доста пресни.
Хотела е на хубаво място ,чисти и просторни стаи /ново обзавеждане/и до там с положителните страни на хотела.Отвратително груб и нагъл персонал към българите,лоша кухня и нищо което да отговаря на Ultra All inclusive-няма нат.сокове,няма марков алкохол,нищо....Това междинни храненения ,късни вечери и т.н дори си мисля ,че не знаят какво представляват.Анимация= на нула.Ако имате възможност по добре изберете някой от хотелите Грифид -за мен лично те предлагат най доброто обслужване както за възрастни така и за деца.Наистина не си давайте парите в този хотел,но ако все пак решите да почивате там дано не се разочаровате като мен.Хубаво лято на всички.

# 13
  • Мнения: 299
А за тоя Калиакра палас и аз съм чела доста лоши отзиви в продължение на години/По принцип за всички хотели чета отзивите и горе-долу имам наблюдения/
Виждали сме го по време на разходки из Златните,много мръсно ми се видя окол басейна му,изобщо нищо в него не ме привлече.Разглеждали сме почти всички хотели,независимо в кой почиваме.

Хотел Славей е по-близо до плажа от Мадара.
На картата изглежда по-далеч отколкото всъщност е.По стъпалцата на хотела и се слиза до алеята на Грифид Арабела и плажа не е далеко.
http://www.mimosa-hotel.net/images/mimosa_hotel_map_zlatni_2004.jpg
на тази карта Славей е № 63,но пак картата не е съвсем точна,стара е
Аз от Славей съм много доволна,2009г. е изцяло реновиран, а ние почивахме юни 2010г. в него.И после за 3 дни 2011г.

# 14
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 newsm78 Манди,по стъпълата на кой хотел слизаш до алеята на Грифид Арабела??? Славей и Мадара са в абсолютно противоположна посока от веригата хотели на Грифид!

Общи условия

Активация на акаунт