Трябва да отслабна бързо!

  • 3 292
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! Трябва да отслабна с поне най-малко 20 килограма до септември, защото ми е писнало да съм дебела, а след септември започвам нова работа която изисква седене в офиса по цял ден и няма да имам никакво време да ходя във фитнеса и да спазвам диети. Също така мисля да взимам л-катерин, и ако сте го пили моля пишете какви да били ефектите и също така ако знаете за други хапчета или диети които помагат ще съм ви безкайно благодарна. Благодаря ви предварително! Wink

# 1
  • Мнения: 6 365
За да не си развалиш здравето, може да пробваш с високомазна нисковъглехидратна диета. По този начин неусетно ще ядеш по-малко калории, но няма да страдаш от хранителни дефицити, защото ще ядеш истинска храна. А тя е: месо, зеленчуци, никакви зърнени.

20 килограма от кантара няма да паднат лесно, но може да свалиш мазнини и да стегнеш тялото. Затова спри да се теглиш и гледай как изглеждаш. Повечето хора с много малко сваляне на килограми могат да подобрят вида си радикално, особено ако свалят мазнини и качат мускулна маса. Нали целта не е да станеш слаба и мека (skinny-fat), а слаба и стегната?

Друго: максимално на слънце, максимално игри, фризбира, разходки, туризъм. Заспиване навреме и на тъмно, важно е.

За ефективни тренировки си взимаш руска гира, позната още като пудовка или kettlebell на модерен английски. Гори мазнини като стара Волга бензин. Научаваш движението суинг, вечер 10 мин всеки ден и гледай какво става. Може и медицинска топка и да си я подхвърляш.

Ако добавиш фет бърнър и добро настроение, и с офис работа ще си във форма.

Само не прави нездравословни неща. Три месеца не е малък срок за промяна, но не чакай да паднат много килограми, а по-скоро физиката да се скулптурира.

Има и други трикове, които се интегрират идеално в офис деня. Виж темата за ВМ-НВД или режима на Ори Хофмеклер. И двете могат да дадат резултати за горене на мазнини.

# 2
  • Мнения: 1 280
Само да ти напомня, че ако  след като седнеш в офиса и забравиш за борбата, и го подкараш по старому.. нали се сещаш? Избери си режим на хранене, който ще е здравословен и ще ти промени хранителните навици така, че повече никога  да не качваш. А и 20 кила не са малко за сваляне.. Спорт и много прецизно с режима, без издънки...и докъдето стигнеш до септември..важното е после да хванш баланса. Направи си дневник, много помага!

# 3
  • Мнения: 3
Аз имам горе долу същите цели (8 свалени + 13 оставащи - общо 21), но нямам ограничение в периода за време. Аз избрах Дюкан и за момента нещата вървят супер, а режима не ми тежи никак. Лично на мен ми е било трудно да спазвам друг режим (минала съм през Японското чудо, 90-дневната, Зелевата супа, моно диети, плодове и чай и редовните диетки, които се появяват в списания и сайтове), но с този направо се "родих". Прочети първия пост от темата и виж снимки, има много жени, които са успели да свалят много килограми и да си ги запазят.
L-карнитин (а не катерин) се използва само в съчетание с физическо натоварване - иначе няма да има ефект. Поинтересувай се повече за продукта преди да започнеш приема му - не, че ще ти навреди иначе, просто няма да действа.

# 4
  • Мнения: 6 365
Пак ще изразя съмнение за "имам килограми за сваляне". Аз съм 165 сантиметра, 57 килограма. На моята височина някои дами са по 45 килограма и изглеждат грациозно. Значи ли това, че трябва да сваля 12 килограма? Не, няма и начин. Ще трябва да сваля доста мускулна маса за тази цел. Обаче със сигурност не изглеждам нито тежка, нито закръглена, а талията ми е доста близка до тази на 45-килограмовите. Просто съм по-мускулеста и плътна.

Малко изчисление: човек се счита за затлъстял, ако има над 30 процента телесни мазнини, за жените е нормално да имат до 35, макар тогава вече да изглеждат доста пухкави. Да кажем, че жената тежи 60 килограма и 20 от тях са мазнини. В такъв случай има да свали 10 килограма мазнини и да качи около 5 килограма мускули, като така на практика свали само 5 килограма тегло, но формата на тялото ще се промени драматично, макар кантарът "да не е мръднал".

При мен например има около 12 килограма мазнини, разпределени по тялото, да кажем, че процентът е около 20, може и да е по-малко. Това значи ли, че трябва да сваля 12 килограма? Не, защото тялото ми никога няма да си даде всички мастни запаси. Ако държа да съм по-лека категория, мога да сваля мускул, но и това не е приятно. Обратно, мога да тежа и 58, без да имам повече мазнини, мога и до 60 да стигна, но тогава вече някои мускулни групи стават неестетични. Но като цяло визията никога не е сланинеста.

Ето това е целта, а не гледането на кантара. Щото с кантар може да стане човек skinny-fat, пак с 30 процента мазнини, но и с вял говежди поглед, забавен метаболизъм и кой знае какви психически поражения.

# 5
  • Мнения: 59
Mamacita Bandida, напълно подкрепям!

# 6
  • Мнения: 1 280
Така е, и аз съм съгласна. Аз съм 1,60 , и ако трябва да се съобразявам с разни калкулатори, някои дори ми казват, че е добре да съм 49 кг.. Shocked  Аз искам да сваля до 55 кг, най - много! Не се харесвам по слаба, защото заприличвам на врабче в лицето...а и 55  кг дори не съм била може била  от мнооого години !  И не на последно място, аз не харесвам една жена да е кльоща... според мен една жена трябва да има здрав вид, да е свежа и женствена, секси - разбира се също. Особенно след 45 г, кльощите започват да изглеждат много зле....като стафидки ...
Сега искаш да свалиш 20 кг, но като свалиш 10 - 12 кг и  тогава пак ще прецениш, може и да са ти достатъчни.  Hug Така, че време имаш достатъчно, действай!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт