Отопление за бебе през зимата

  • 2 161
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте , искам да се допитам до вас относно с какво да се отопляваме зимата. Стаята за бебо е изцяло санирана и с дограма. Стаята е около 12 кв.

# 1
  • Мнения: 805
Конвекторен панел.
Ние сме с френски и съм много доволна. Икономичен е. Поддържа температура. Не бръмчи. Не духа.
Има няколко марки които си заслужават. Има и БГ, но не ги препоръчвам.

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 15:14 от Лазурит

# 2
  • Мнения: 1 350
съседите под нас са с конвектор в детската, ние сме с маслен радиатор 9 или 11 ребра мисля беше, малко по-голяма от площта, за която пишете. И двете семейства сме доволни Simple Smile щом е саниран блока, поддържането на 18-19 градуса зимата  много икономично, вечер дори и по-студено да е няма проблеми.
не препоръчвам климатик.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
конвектор.

# 4
  • Мнения: 140
Маслен радиатор Peace

# 5
  • Мнения: 805
Ще си позволя да си дам мнението против маслените радиатори - твърде гореща повърхност.
Ясно е, че бебето няма да щъка свободно... но нали ще порасне все пак и тогава ще трябва много да внимавате. А и не са ли тежки?

# 6
  • Мнения: 1 350
нашия не сме го включвали повече от един реотан на степен по-малко от половината.
Малката знае, че е топло, не се е парила никога на него, дори и да се е докосвала до него без да иска.
А докато се крепеше за прохождане пред радиатора слагахме една огромна възглавница отстрани, евентуално да не тупне там.
А за тежината, не знам, на колелца е, застопорили сме го отдолу от единия край с поставка с двойнолепещо към пода. Много е удобно зимата като трябва бързо да изсуша някоя дрешка, нямаме сушилня и я проскам там. Иначе не е сух въздуха в стаята, мерено е.

# 7
  • Мнения: 140
Нашият маслен радиатор има  едни допълнителни платки отпред (не знам как да обясня по-добре) от една страна - дават 30% повече топлина, от друга не се нагряват толкова, колкото вътрешната част - имали сме стари на ребра и не можеха да се доближат - този го пипам с ръка, дори на най-горещото. Иначе стаята ни е 14 кв. и става супер топло ако е на мах, затова го слагаме на по-ниска температура. Peace

# 8
  • Мнения: 805
Съгласихте ме Simple Smile явно новите са ги измислили по-добре - бързото сушене си е плюс.

# 9
  • На село
  • Мнения: 873
Още един глас за отопление с конвектори - и ние сме с бебе. Нашите са Adax.

# 10
  • Мнения: 1 350
Мисля, че каквото и да изберат - конвектор или маслен радиатор, няма да сбъркат.
Въпросът е, че никой не препоръчва климатик за бебо или печка "Циганско чудо" ли беше ...

# 11
  • Мнения: 252
И ние сме с Adax, много съм доволна. Монтиран е на стената, не ми пречи, не го заобикалям и не се чудя къде да го намистам само.

# 12
  • Мнения: 2 891
Не знам за вас, но аз смятам, че масления радиатор и духалката са уреди, измислени от енергото, за да помпат сметките. Ужасно неефективни са.

# 13
  • Мнения: 0
Конвекторите категорично са най-добрият избор към момента според мен, стига да са първокачествени. А и загряват веднага, което е голям плюс, ако искаш да се стоплиш след голямо мръзнене на студа  Joy

# 14
  • Мнения: 300
Не знам за вас, но аз смятам, че масления радиатор и духалката са уреди, измислени от енергото, за да помпат сметките. Ужасно неефективни са.

По тая логика същото се отнася и за конвекторите ако ще и да се казват Адакс или на баба ми фърчилото. Харчат колкото и най-евтината миризлива китайска духалка.

Общи условия

Активация на акаунт