Hoodwinked или новата история на приказката Червената Шапцица

  • 460
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Здравейте,

Току-що се завръщам от прекрасната комедия Hoodwinked (незнам как се превежда)
Ако искате да заведете цялото семейство на кино и да се посмеете от сърце... отличен избор..

Гледах тази вечер най-напосле и Narnia, но честно не останах много възхитена. Очаквах много повече. Много бавно се развиваше действието, много разтеглено това малко книжленце...Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 яну 2006, 18:44 от Jule

# 1
  • Мнения: 980
Здрасти,
таzи комедия не съм я чула. Явно оЩе не е доШла в Германия Thinking. Но мерси zа препоръката. Heart Eyes
А zа Хрониките от Нарния не съм чула добри отzиви досега. От това, което съм гаедала по рекламите, оставам с впечатлението, че е слаб имитат на Властелина на пръстена с елемент от Хари Потър Confused

# 2
Hoodwinked, не Wood winked. Heart Eyes По аналогия с червената шапчица.

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
за тази комедия и аз не съм 4увала , но Нарния не е  толкова лош , просто е много детски и затова на доста хора не им харесва .  историята е интересна , направен е добре , но просто си е приказка за деца , а не за " големи деца" както са пове4ето фентъзита напоследък Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 381
Аз пък ви препоръчвам Казанова. Макар, че рейта му е R, заради сексуално съдържание (почти нищо не се показва), филма си е направо комедия. Много е лек и можете да се отпуснете за час.

Общи условия

Активация на акаунт