Въпросче за това как да спя?

  • 860
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Мили дами аз още съм 2 месец бременна искам да попитам мога ли да спя по корем защото го правя без да се усетя свикнала съм просто не мога да се контролирам

# 1
  • Мнения: 27 524
Можеш. Когато вече ще представлява дискомфорт за теб и за бебето, тялото само ще ти подскаже  Peace

# 2
  • Мнения: 1 310
Да. И аз в началото все още спях по корем. Идва един момент, когато и да искаш, не става - тялото не ти позволява.
Лека бременност! Peace

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Може. Както са ти казали, по-късно и да искаш - няма да успееш.

# 4
  • Мнения: 2 898
Да, можеш.

# 5
  • Мнения: 1 677
Да, можеш да си спиш, ти сама ще усетиш кага вече няма да ти е удобно.

# 6
  • Мнения: 140
Може, щом не ти пречи корема няма проблем Peace

# 7
  • Мнения: 334
Мили дами аз още съм 2 месец бременна искам да попитам мога ли да спя по корем защото го правя без да се усетя свикнала съм просто не мога да се контролирам
И аз бях така като теб.Можех единствено по корем да заспивам, после към 3,4 месец подпирах една възглавница, така, че да съм по корем, а тялото ми леко настрани, но си е кофти докато свикнеш, много трудно заспивах, и ми пречеше корема, но се свиква. GrinningПосле накрая само настрани ще можеш да спиш, по гръб пък ще ти е трудно да дишаш Tired

# 8
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Обожавам да спя по-корем сграбчила възглавницата под глава... Laughing  или по гръб.
Не се натоварвай излишно с тези мисли,бебето само ще ти даде сигнал кога не му е комфортно.
В по късните месеци си купих специална възглавница за спане /за корем де... Wink/,ако имаш възможност,вземи си заслужава си.
Ей това представлява гледката:

Спокойна и лежерна бременност желая!

# 9
  • Мнения: 61
Обожавам да спя по-корем сграбчила възглавницата под глава... Laughing  или по гръб.
Не се натоварвай излишно с тези мисли,бебето само ще ти даде сигнал кога не му е комфортно.
В по късните месеци си купих специална възглавница за спане /за корем де... Wink/,ако имаш възможност,вземи си заслужава си.
Ей това представлява гледката:

Спокойна и лежерна бременност желая!

аз от къде мога да си купя такава възглавница

# 10
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Обожавам да спя по-корем сграбчила възглавницата под глава... Laughing  или по гръб.
Не се натоварвай излишно с тези мисли,бебето само ще ти даде сигнал кога не му е комфортно.
В по късните месеци си купих специална възглавница за спане /за корем де... Wink/,ако имаш възможност,вземи си заслужава си.
Ей това представлява гледката:

Спокойна и лежерна бременност желая!

аз от къде мога да си купя такава възглавница
Можеш да си поръчаш онлайн,или в дет.магазини.Не знам от къде  си,но в по-големите градове ги има в наличност.
Ето тук има:
  http://www.spelta.biz/mothers_hose.php   
Не е от най-евтините,за това и казах ако имаш възможност,но си беше удобство за мен.
По късно можеш да я пригодиш и за кърменето с бебето.
Ако пък си по-сръчна и ти се занимава,можеш и сама да си направиш.
Не изисква кой знае колко усилия и материал.
На мен ми беше подарък от прителки.

Общи условия

Активация на акаунт