Бъдещи МАРТенки тук се явете и тестчета с две черти покажете

  • 30 568
  • 742
  •   1
Отговори
  • в рaя
  • Мнения: 233
Ние, мартенки 2012 г. Ви приветстваме в тази хубава темичка!
С попътен вятър във крилете, щъркел бял лети в небето.
Нека лек е този полет - бебчета да гушкате на пролет!




КАЛЕНДАР НА БРЕМЕННОСТТА
БРЕМЕННОСТА ПО СЕДМИЦИ
КАЛКУЛАТОР НА ТЕГЛОТО
ИЗСЛЕДВАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА
РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ПЪРВА И ВТОРА БРЕМЕННОСТ
КРАСИВА МАМА
Търсачка на лекари и мед.заведения работещи с ЗК
УПРАЖНЕНИЯ ЗА БРЕМЕННИ
ДНЕВНИК НА БРЕМЕННОСТТА
Коремни болки и спазми по време на бременност
Хранене и бременност по седмици
ХРАНИ, ЗАБРАНЕНИ ЗА БРЕМЕННИ
ЛЕЧЕНИЕ НА ПРОСТУДА И ГРИП ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ
ХОМЕОПАТИЯТА ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА


Напомняме на всички бъдещи майки за съвместната инициатива на BG-Mamma и Ла Лече Лига България.
Ако имате въпроси, свързани с КЪРМЕНЕТО, може да задавате въпросите си директно в темата. За да се улесни комуникацията и да не се пропускат въпроси, моля, когато се обръщате с въпрос към тях да отделяте имената им и въпроса в някакъв цвят, който се откроява ясно. Това ще ви гарантира навременен и бърз отговор!

# 1
  • UK
  • Мнения: 600
Разкошна Първа Темичка!
·٠•●♥☆тупурче☆♥●•٠· , комплименти искрени!

Надявам се скоро заподскачат нови мартенски мами тук...  Hug Ще ми е приятно да чета емоциите им... и да си припомня колко щастлива бях аз, когато видях 2-те чертички... и сега година по-късно съм по-щастлива ОТ ВСЯКОГА Hug Искрено им желая същите приятни мигове и никакви тревоги през следващите 9 месеца.... минават като миг!

# 2
  • Мнения: 359
Мили бъдещи мартенски Мами, Simple Smile
Желая Ви спокойна, лека, безпроблемна и щастлива бременност!  newsm10

Наслаждавайте се на всеки миг от предстоящите месеци, запомняйте всеки момент, защото да бъдеш бременна е вълшебство, което само ние жените имаме привилегия да изживеем.  newsm51

Лек път!  Hug

# 3
  • Мнения: 49
Страхотна тема!

Нека тя да бъде изпълнена с много красиви моменти и емоции. Искам да ви пожелая едно леко бременеене и един много сладък и пухкав резултат през март 2013.

Успех!  newsm51

# 4
  • Мнения: 21
Здравейте, бъдещи мами на Мартенички 2013 г.! Пожелавам ви една прекрасна бременност, изпълнена с много положителни емоции! Наслаждавайте се на всеки миг, защото той е безценен!
Успех на всички и лека бременност!  newsm51

# 5
  • Мнения: 5
Бъдещи маменца, прекарайте една незабравима бременност! Радвайте се на всеки миг от пътят към гушкането на малките ви слънчеца! Това е едно трудно обяснимо с думи изживяване! 100 процента ще ви хареса - бъдете щастливи! Целувки и леко и безпроблемно бременеене Simple Smile)) ГУШ ГУШ

# 6
  • Мнения: 7
Здравейте мили бъдещи мартенски мами! newsm51Спомням си с много мили чувства за емоцията,която ме обзе виждайки положителния тест... Two HeartsЧасове,прекарах тук в Бг-мама и с другите мами на моя хал коментирахме и споделяхме нашите трепети,емоции,очаквания,съмнения и притеснения за онези мънички бобченца намиращи се в нас...Как неусетно минаха тези 40 седмици... Outta JointСега си ги гледкаме как растат и им се радваме. smile3504Няма по-голямо богатство в този живот от сега 3-месечното бобче,което спинка в кошарата до мен. newsm32Пожелавам ви да изживеете всичко толкова емоционално колкото и аз,насладете се на един от най-хубавите периоди в живота си.Невероятно изживяване е,наистина...Обратното броене започна.!.ЛЕКА БРЕМЕННОСТ !!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 182
Страхотна тема Simple Smile

С носталгия си спомням моята бременност - няма по-прекрасни мигове от тези - наслаждавайте им се докрай.Това е най-хубавото нещо на света Simple Smile

Пожелавам на всички ви лека и безпроблемна бременност и с радост ще споделям опита си с вас Simple Smile

Хайде бебета растете Simple Smile чакаме ви Simple Smile  Hug

# 8
  • Мнения: 57
Страхотна темичка   smile3501
Здравейте на новите бъдещи Мартенски мами!  newsm51 Честити  EFP
Успех на всички затаили дъх в очакване на своите бебчета момичета! Ще ви чакаме догодина в родени . Kissing Heart
Ще се радваме и ние Мартенските мами 2012 да ви помагаме с каквото можем.

# 9
  • Мнения: 1 092
Добре дошли на Мартенски мами 2013. Идея си нямате как бързо ще отлети времето. И колко трепети, радости, добри приятели и споделени емоции ще откриете тук Simple Smile
Аз също съм от мами 2012 и мога смело да кажа, че тази година беше невероятна! Пожелавам ви същото!

# 10
  • гр.Варна
  • Мнения: 0
Добре дошли и от мен на всички бъдещи мами!Пожелавам ви да изминат неусетно,безпроблемно предстоящите ви месеци и да се радвате преез март на здрави и пухкави бебчета!
http://www.google.bg/url?source=imglanding&ct=img&q=http … z_8mZEjPDr-Ca7LYg

# 11
  • Мнения: 4 199
Скъпи бъдещи майчета, точно преди една година изживяхме същия трепет, който тепърва предстои и на вас - срещата с дългоочакваните две чертички, вълнението от първия видеозон и притихването на собственото ти сърце при звука на туптящото във вас...Пожелаваме ви много ползотворни и приятни моменти и емоции в темата, добре сте дошли!

# 12
  • Мнения: 21
Ехххх, носталгия ме гони. Иска ми се отново да имам коремче и да тръпна в очакване на всеки следващ преглед, на който ще видя как точицата расте. Искам отново да видя две чертички и да изживея това чувство. Искам отново да усетя първото помръдване на бебето в корема ми. Искам отново да чуя първия плач и първото жадно засукване на малкото бебе.

След още една година ще искам отново да видя първата усмивка, първото зъбче и първите стъпки.

Колко невероятно е да бъдеш майка!!!! Момичета, черпете с пълни шепи от тези чувства, те са неповторими!

П.С. Ще имате и много моменти с притеснения дали всичко е наред, с тревоги, и може би неразположения ... Но те се забравят, остава само съвършеното чувство любов и щастието от това, че имате дете/деца!!!  EFP  preggo  1stroller  newsm32  newsm07  newsm64

# 13
  • Мнения: 80
Добре дошли бъдеши мартенски майчета на 2013 година.
Ех, толкова неусетно измина една година откакто видяхме 2те чертички. Тук преживяхе толкова много емоции. Заедно плакахме и се смяхме, заедно посрещахме трудностите и щастливите мигове.  И ни беше толкова хубаво!

Пожелавам и на вас да преживеете всичко това и на финала да се радвате на едни хубави, здрави и пухкави бебета.
Леко бременеене бъдещи мартенки  Hug

Благодарности на ·٠•●♥☆тупурче☆♥●•٠· за хубавата Welcome тема

# 14
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Най-прекрасното преживяване в моя живот бе бременността с близнаците  Heart Eyes Най-божественото което ми се е случвало е че те се родиха живи и здрави. Господ да ги пази и все така да е години наред.  Praynig

Пожелавам всичко това и на вас бъдещи мами   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт