Препоръчайте ми педиатър в ЛЮЛИН

  • 5 093
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Ani111
И аз съм в 615 Shocked  Shocked  Shocked !!! Вход Г, първия етаж!



Айдеее, комшийки значи...  Laughing  Laughing  Laughing
Моята комшийка тук в Модерното отиде на гости на мама в провинцията и хич се не видя... Cry

# 31
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: bobolenta
Не е привърженик на антибиотиците, ако не е наложително, но и няма да ви прати да пасете треви /не че изцяло отхвърля билките, даже напротив, но знае до къде се простират "възможностите" им/.



Ей това изречение се мъчех да сглобя като описвам моята лекарка... Embarassed . Браво, Бобо! Ще го запомня, да не ме съдиш за авторски права после  Confused  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 704
bobolenta благодаря ти много за подробната информация..

вярно, че има още време за сондиране на мнения, но така или иначе трябва да почна да отхвърлям едно по едно, че иначе.. ужас.. все имам чувството, че ще забравя нещо важно в подготовката за бебко Rolling Eyes
уф, нещо съвсем се смахнах с тая бременност  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Mags
Бебо го чакаме в началото на декември, но съм се размислила, че нямам никаква идея къде да намеря свестен педиатър в района.. Иска ми се да е някъде наблизо все пак, но се ужасявам при мисълта да запиша бебче при `случаен`лекар..  

Моля споделете къде си водите дечицата и от кой лекар сте доволни..  приемам предложения всякакви и предварително благодаря  Laughing  

междудругото аз съм в 6-ти, Медивата също ми е доста близо.. ама знам ли ги и там какви лекари са?!  Confused


Педиатърката на сина ми, д-р Ангелинка Костова е много добра /като лекар и като човек/, но нейния кабинет ще ти е малко далече - в ДКЦ-ХХХ в Обеля ІІ.

# 34
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Elfi
Цитат на: Mags
Бебо го чакаме в началото на декември, но съм се размислила, че нямам никаква идея къде да намеря свестен педиатър в района.. Иска ми се да е някъде наблизо все пак, но се ужасявам при мисълта да запиша бебче при `случаен`лекар..  

Моля споделете къде си водите дечицата и от кой лекар сте доволни..  приемам предложения всякакви и предварително благодаря  Laughing  

междудругото аз съм в 6-ти, Медивата също ми е доста близо.. ама знам ли ги и там какви лекари са?!  Confused


Педиатърката на сина ми, д-р Ангелинка Костова е много добра /като лекар и като човек/, но нейния кабинет ще ти е малко далече - в ДКЦ-ХХХ в Обеля ІІ.


Ако Mags живее близо до метрото - няма да и е далече. Само и трябва количка с единични гуми...

# 35
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Elfi
Цитат на: Mags
Бебо го чакаме в началото на декември, но съм се размислила, че нямам никаква идея къде да намеря свестен педиатър в района.. Иска ми се да е някъде наблизо все пак, но се ужасявам при мисълта да запиша бебче при `случаен`лекар..  

Моля споделете къде си водите дечицата и от кой лекар сте доволни..  приемам предложения всякакви и предварително благодаря  Laughing  

междудругото аз съм в 6-ти, Медивата също ми е доста близо.. ама знам ли ги и там какви лекари са?!  Confused


Педиатърката на сина ми, д-р Ангелинка Костова е много добра /като лекар и като човек/, но нейния кабинет ще ти е малко далече - в ДКЦ-ХХХ в Обеля ІІ.


Ако Mags живее близо до метрото - няма да и е далече. Само и трябва количка с единични гуми...


Аз затова го предложих, защото ДКЦ-то е съвсем близо до метрото, ама пък на нея може и да не й е удобно. Иначе лекарката наистина е много добра.

# 36
  • Мнения: 1 704
За да стигна до метрото, трябва първо да се подрусам в трамвая 2 или 3 спирки  Cry  не ми се вижда добра алтернатива, а и скапания трамвай през зимата може да го няма и половин час  Close
е то не че няма таксита, ако е нещо спешно, ама иначе хич не ми се вижда удобно  Sad

# 37
  • Мнения: 285
az misly da otida pri d-r Velev mnogo dobar pediatar e kam dkc v lulin2, e drug e vaprosat dali toy 6te me prieme Grinning

# 38
  • Мнения: 2 693
Mags, бях ти обещала нещо - става въпрос за д-р Ваня Груева. Не съм записвала телефона и, защото ти така или иначе явно ще ходиш до въпросната клиника. Просто още едно име, което да имаш пред вид при сондирането. Успех! Grinning

# 39
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Mags, бях ти обещала нещо - става въпрос за д-р Ваня Груева. Не съм записвала телефона и, защото ти така или иначе явно ще ходиш до въпросната клиника. Просто още едно име, което да имаш пред вид при сондирането. Успех! Grinning


Много ти благодаря.. аз тъкмо щях да те подсещам  Embarassed  

И biliana333 спомена, че е доволна от същата докторка, така че ще се пробвам и аз..  пък ако не стане, има и други варианти..

Още веднъж - голямо мерси  Laughing

# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ще стане.Но ще поиска еднократна такса от 15лв. за първо посещение.Заслужава си да и ги дадеш.

# 41
  • Мнения: 1 704
Цитат на: biliana333
Ще стане.Но ще поиска еднократна такса от 15лв. за първо посещение.Заслужава си да и ги дадеш.


щом казваш  Wink

# 42
  • Мнения: 1 704
Цитат на: biliana333
Ще стане.Но ще поиска еднократна такса от 15лв. за първо посещение.Заслужава си да и ги дадеш.


Днес се срещнах с въпросната д-р Груева - изглежда много симпатична, така че живот и здраве ще запишем бебка при нея  Grinning  Още вевнъж благодаря на всички, които се включиха по темата с полезна информация Wink

p.s. Междудругото таксата от 15 лв. си е съвсем редовна..(може би и ти това си имала предвид, но аз останах с впечатление, че ги иска едва ли не за да се дигне и да дойде до вкъщи  Embarassed ) Доколкото схванах се изисква от Здравната каса, тъй като по подразбиране личния лекар на майката трябва да стане и личен лекар на детето, но в случай че се избере друг - има първоначална такса.

# 43
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Mags
Цитат на: biliana333
Ще стане.Но ще поиска еднократна такса от 15лв. за първо посещение.Заслужава си да и ги дадеш.


Днес се срещнах с въпросната д-р Груева - изглежда много симпатична, така че живот и здраве ще запишем бебка при нея  Grinning  Още вевнъж благодаря на всички, които се включиха по темата с полезна информация Wink

p.s. Междудругото таксата от 15 лв. си е съвсем редовна..(може би и ти това си имала предвид, но аз останах с впечатление, че ги иска едва ли не за да се дигне и да дойде до вкъщи  Embarassed ) Доколкото схванах се изисква от Здравната каса, тъй като по подразбиране личния лекар на майката трябва да стане и личен лекар на детето, но в случай че се избере друг - има първоначална такса.

Това с таксата е така, защото докато детето няма ЕГН не се води при никой и лекаря не може да си вземе парите за труда. Затова взимат като частно посещение на неосигурен. Нашата лекарка ни взе 10 лв. Иначе можехме да чакаме ЕГН-то, после да отидем със сините листа при нея и нямаше да плащаме нищо, но аз исках веднага след връщането у дома да види бебето

# 44
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Vache
Цитат на: Mags
Цитат на: biliana333
Ще стане.Но ще поиска еднократна такса от 15лв. за първо посещение.Заслужава си да и ги дадеш.


Днес се срещнах с въпросната д-р Груева - изглежда много симпатична, така че живот и здраве ще запишем бебка при нея  Grinning  Още вевнъж благодаря на всички, които се включиха по темата с полезна информация Wink

p.s. Междудругото таксата от 15 лв. си е съвсем редовна..(може би и ти това си имала предвид, но аз останах с впечатление, че ги иска едва ли не за да се дигне и да дойде до вкъщи  Embarassed ) Доколкото схванах се изисква от Здравната каса, тъй като по подразбиране личния лекар на майката трябва да стане и личен лекар на детето, но в случай че се избере друг - има първоначална такса.

Това с таксата е така, защото докато детето няма ЕГН не се води при никой и лекаря не може да си вземе парите за труда. Затова взимат като частно посещение на неосигурен. Нашата лекарка ни взе 10 лв. Иначе можехме да чакаме ЕГН-то, после да отидем със сините листа при нея и нямаше да плащаме нищо, но аз исках веднага след връщането у дома да види бебето


Това нещо ново ли е Shocked ? Аз една стотинка не съм давала /не ми е и поискана/ на педиатърката на Емо Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт