Препоръчайте ми педиатър в ЛЮЛИН

  • 5 088
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 704
Бебо го чакаме в началото на декември, но съм се размислила, че нямам никаква идея къде да намеря свестен педиатър в района.. Иска ми се да е някъде наблизо все пак, но се ужасявам при мисълта да запиша бебче при `случаен`лекар..  

Моля споделете къде си водите дечицата и от кой лекар сте доволни..  приемам предложения всякакви и предварително благодаря  Laughing  

междудругото аз съм в 6-ти, Медивата също ми е доста близо.. ама знам ли ги и там какви лекари са?!  Confused

# 1
  • Мнения: 2 693
Аз живея в Люлин, но педиатърката на сина ми не е от местната поликлиника /12-та/, поради отчайващите отзиви за педиатрите там, а и защото настоящата му лекарка ми беше препоръчана /вече разбирам защо/. Ако говориш за Медива-та на кооперативния - забрави. Обаче кумата ми трамбова от Модерното предградие до някакъв мед. център /или нещо такова/ до нас, където имало педиатри, и много била доволна. Всъщност досега само хубави отзиви съм чувала за там. Намира се някъде отстрани на бившия битов комбинат в 7-ми /или 6-ти Embarassed / Люлин, срещу парка, по линията на автобус №310. Ако не се лъжа имаше една мама тук, която го е посещавала... Ако още нещо те интересува, пиши.

# 2
  • Мнения: 6 155
Цитат на: bobolenta
Всъщност досега само хубави отзиви съм чувала за там. Намира се някъде отстрани на бившия битов комбинат в 7-ми /или 6-ти Embarassed / Люлин, срещу парка, по линията на автобус №310. Ако не се лъжа имаше една мама тук, която го е посещавала... Ако още нещо те интересува, пиши.


И аз чувам само хубави работи за там. Сега правихме изследванията /тези на 6мес./ на малкия там, доста са любезни и стават готови за един ден Laughing

п.с А за Медивата на пазара, наистина забрави Imp

# 3
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Обаче кумата ми трамбова от Модерното предградие до някакъв мед. център /или нещо такова/ до нас, където имало педиатри, и много била доволна. Всъщност досега само хубави отзиви съм чувала за там. Намира се някъде отстрани на бившия битов комбинат в 7-ми /или 6-ти Embarassed / Люлин, срещу парка, по линията на автобус №310. Ако не се лъжа имаше една мама тук, която го е посещавала... Ако още нещо те интересува, пиши.


Да знам го медицинския център е битовия комбинат..  там ми беше личната лекарка, която обаче се оказа страшно некадърна.. ходих при нея само веднъж и след като чаках отвън 1 час се наложи да чакам и вътре около час, защото нито тя, нито сестрата знаеха как да регистрират бременност.. въртяха телефони, питаха в здравната каса и т.н.  Shocked след това веднага я смених...
Иначе ми е много удобно.. направо е на две крачки от вкъщи, ако не дай си боже нещо се наложи..

Можеш ли да се поинтересуваш твойта кума при кой лекар ходи там?!

# 4
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Biby

И аз чувам само хубави работи за там. Сега правихме изследванията /тези на 6мес./ на малкия там, доста са любезни и стават готови за един ден Laughing

п.с А за Медивата на пазара, наистина забрави Imp


Забравих вече  Wink , но това май не ми решава проблема  Confused

В интерес на истината имам доста познати лекари, та ако се разтърся, сигурно ще ми препоръчат някой добър педиатър, но все си мисля, че е важно да е наблизо, а не на другия край на София..  пък и честно казано повече бих се доверила на препоръките на някое майче, отколкото на тези от добронамерени колеги..  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Mags
Бебо го чакаме в началото на декември, но съм се размислила, че нямам никаква идея къде да намеря свестен педиатър в района.. Иска ми се да е някъде наблизо все пак, но се ужасявам при мисълта да запиша бебче при `случаен`лекар..  

Моля споделете къде си водите дечицата и от кой лекар сте доволни..  приемам предложения всякакви и предварително благодаря  Laughing  

междудругото аз съм в 6-ти, Медивата също ми е доста близо.. ама знам ли ги и там какви лекари са?!  Confused



Нашата педиатръка е д-р Мишева в 12 п-ка, за съжаление обаче не иска да приема пациенти. Препоръчах я на моя приятелка миналата година и тя казала, че не иска да приема нови бебета  Sad . Може да си е променила решението, не знам, ако искаш пробвай. За Чавдарова пак там нямам добри наблюдения колкото и да я хвалят. Смесва детската консултация с прегледите, изписва антибиотик при хрема без температура и т.н.

# 6
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Mags
Можеш ли да се поинтересуваш твойта кума при кой лекар ходи там?!


Да, но примерно довечера или до един-два дни можеш ли да изчакаш?

# 7
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Vache
Нашата педиатръка е д-р Мишева в 12 п-ка, за съжаление обаче не иска да приема пациенти. Препоръчах я на моя приятелка миналата година и тя казала, че не иска да приема нови бебета  Sad . Може да си е променила решението, не знам, ако искаш пробвай. За Чавдарова пак там нямам добри наблюдения колкото и да я хвалят. Смесва детската консултация с прегледите, изписва антибиотик при хрема без температура и т.н.


Vache мерси за инфото.. може би ще опитам при Мишева, въпреки минималния шанс..  Sad  Cry
А тия дето изписват антибиотици и по телефона не са ми от най-любимите..  особено когато се отнася за бебе  Close
педиатърката на мойта кръщелница процедира така от както се е родило детенце.. в резултат - малката за 4 години не е прекарала повече от два месеца здрава, вечно с нещо я тъпчеха, имаше какви ли не усложнения (повечето именно в резултат на въпросните антибиотици, както се оказа впоследствие ), че даже и операция се наложи миналата година, понеже беше предписала нещо ТОЛКОВА неподходящо, че проблема се задълбочи сериозно Imp аман от некадърници..

# 8
Ние също ходиме в 12-то ДКЦ, при д-р Узунова. На мен ми я препоръчаха и дори и аз се записах при нея. Много съм доволна от нея. Други майки също се изказват положително за нея. Тя също беше зарината с пациенти и казваше, че вече няма да взима нови, но нищо не ти пречи да провериш.

# 9
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Mags
Можеш ли да се поинтересуваш твойта кума при кой лекар ходи там?!


Да, но примерно довечера или до един-два дни можеш ли да изчакаш?


 Laughing  Мога да изчакам и месец, ако трябва  Laughing  Laughing  Просто ми се ще докъм средата на ноември да уредя тоя въпрос, за да ми е по-спокойно..

# 10
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Mags
Цитат на: Biby

И аз чувам само хубави работи за там. Сега правихме изследванията /тези на 6мес./ на малкия там, доста са любезни и стават готови за един ден Laughing

п.с А за Медивата на пазара, наистина забрави Imp


Забравих вече  Wink , но това май не ми решава проблема  Confused

В интерес на истината имам доста познати лекари, та ако се разтърся, сигурно ще ми препоръчат някой добър педиатър, но все си мисля, че е важно да е наблизо, а не на другия край на София..  пък и честно казано повече бих се доверила на препоръките на някое майче, отколкото на тези от добронамерени колеги..  Rolling Eyes


И аз мисля да сменям нашта лекарка, защото хич не съм доволна от нея. Харесала съм си Топалова в 26п-ка, по мое мнение доста разбира. На кумовете децата им са при нея и казаха, че антибиотици изписва само в краен случай. Но не смея да ти я препоръчам, защото съм ходила един път при нея и по тел. сме говорили 5-6 пъти,т.е не мога да ти кажа със сигурност "Да, добра е" Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 704
Цитат на: anika
Ние също ходиме в 12-то ДКЦ, при д-р Узунова. На мен ми я препоръчаха и дори и аз се записах при нея. Много съм доволна от нея. Други майки също се изказват положително за нея. Тя също беше зарината с пациенти и казваше, че вече няма да взима нови, но нищо не ти пречи да провериш.


Разбира се. Благодаря  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Mags
А тия дето изписват антибиотици и по телефона не са ми от най-любимите..  особено когато се отнася за бебе  Close


Значи Мишева изписва антибиотик след 3 дневно поддържане на Т над 39 градуса. Е, разбира се има и случаи, когато нещата явно са по-сериозни и дава и по-рано, но определено е от лекарите, които гледат да минат без антибиотик, също искам да кажа, че не е привърженик на хомеопатията, в смисъл, че ни е изписвала веднъж Осцилококцинум, но смята, че хомеопатията е като бабините методи, не може много да се разчита на нея, а за сериозни неща да не говорим. Казвам ти го, защото ако ти си привърженик на хомеопатията, по-добре да потърсиш лекар, с който да нямате разногласия. Иначе координатите на Мишева са 12 п-ка, каб. 39, четни дати - сутрин, нечетни - следобед. Тел. 927 60 71

# 13
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Vache
Цитат на: Mags
А тия дето изписват антибиотици и по телефона не са ми от най-любимите..  особено когато се отнася за бебе  Close


Значи Мишева изписва антибиотик след 3 дневно поддържане на Т над 39 градуса. Е, разбира се има и случаи, когато нещата явно са по-сериозни и дава и по-рано, но определено е от лекарите, които гледат да минат без антибиотик, също искам да кажа, че не е привърженик на хомеопатията, в смисъл, че ни е изписвала веднъж Осцилококцинум, но смята, че хомеопатията е като бабините методи, не може много да се разчита на нея, а за сериозни неща да не говорим. Казвам ти го, защото ако ти си привърженик на хомеопатията, по-добре да потърсиш лекар, с който да нямате разногласия. Иначе координатите на Мишева са 12 п-ка, каб. 39, четни дати - сутрин, нечетни - следобед. Тел. 927 60 71


Мерси много  Simple Smile  
.. и не, не съм привърженик на хомеопатията.. всъщност никога не съм опитвала да се лекувам с нещо подобно..
Още веднъж - благодаря!

# 14
  • Мнения: 2 693
Mags, а ІІІ-та градска удобна ли ти е?

Общи условия

Активация на акаунт