Съпруги, чиито мъже пътуват по море-28

  • 48 556
  • 725
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 2 592

media.snimka.bg/5973/018200808.jpg[/img][/center]

[/url]                    

Погледнете това:
                     видео
             
   
         
                                                                                                                                                                                                                                                        Една весела коледа...


   

ВРЕМЕТО: ТУК и ТУК
НИМХ-Варна ... с on-line камера на варненският залив
Спешни телефони
  Морския Координационен център за "Търсене и спасяване"

Варна  0888 952 - 113
          052/ 603 - 268
Бургас  056/ 844 310


През цялото денонощие сигнали за бедствие могат да бъдат подавани и на УКВ канали :
УКВ канал 10 (честота 156.50 Mz)
УКВ канал 16 (честота 156.80 Mz)

ОАСД ( Отдел Аварийно-спаситетелни дейности ) на Гражданска защита.

Варна - 052 / 37 09 11
Бургас - 056 / 85 21 41


Гражданско сдружение БУЛСАР - НОВО


СВЕДЕНИЯ:


Сведение за корабите на БМФ
Сведение за корабите на Зодиак
Локация на корабите в Европа
Локация на корабите по света
WEB камера на Панамският канал
Ships locator - Marine Traffic

Ships locator - Digital - seas

Ships locator - Vessel tracker


ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ:
БМФ
Зодиак
Пристанище-Варна
Пристанище-Бургас
Министерство на транспорта

  Връзка към пристанищните сайтове по целият свят

ОКЕАН- Морски форум

Моряшки професионален съюз- Форум

- ново

Снимки на всички кораби по света



Световен часовник
Справка - Летище София
Суецкият канал

СТАРИТЕ НИ ТЕМИЧКИ:



# 1
  • Варна
  • Мнения: 12
Добро утро,морски принцеси. Това е специално за пътуващите към топлите страни,много усмивки и слънчеви дни. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2
Добро утро!  wavey
Делти,благодаря че се погрижи за новата тема.  bouquet
Мари,как ми се иска да съм там,където си ни сервирала кафето.Това лято изобщо не знам кога ще почиваме.Моят мъж е много зает,има и пътуване до някои от корабите им.Не може да ползва цяла отпуска.Но се надявам да успеем да отделим по няколко дни и за почивка.
Делти,Веси,приятно изкарване на почивката и много вълнуващи преживявания.
Приятен ден и още по-приятен уикенд,Принцеси!  love001

# 3
  • Мнения: 274
Добро утро!
Делти, страшна си мила, и за нас си помисли  Hug , благодаря за новата тема    bouquet
Мари,  страхотната обстановка  Hug  днес ще ми действа добре на тонуса  Wink
При нас, развитие в застой  Laughing , вчера нови мастори дойдоха, ама милите неможаха да ни изнудят  Laughing  , щото може и да съм принцеса, ама агне не сам  hahaha  hahaha   hahaha  Видяха къщата и давай сега да надуваме цената, като е така да ходят на друго място или гладни да стоят  Laughing , аз притръпнах от бъркотията, ама и мого място имаме може да се скътаваме някъде  Laughing  По мрънках ви малко  Wink
Маме, аз чак в четвъртък за няколко дни ще отсъствам, че и при нас се объркаха нещата, морския заминава за 7 дни на някакъв курс , а и как ще стане за дългото пътуване незнам  newsm78 , все нещо ще измислим....така е при нас, плановете винаги са от днес за утре   Close
Делти,  пожелавам ви едно забъвно пътешествие  Hug  , а на останалите Принцеси слънчев и спокоен ден  Hug

# 4
  • Мнения: 4 737
Делти за темата   bouquet Весело и незабравимо изкарване Hug
На всички русалки спорен и усмихнат ден!
Стиснете палците утре ми е ЕТ ще ми връщат децата Heart Eyes Моля се Praynig да ме харесат за мама Praynig и да останат в мен 9 месеца Blush Praynig
Хубав ден Hug аз днес съм многоръкият Шива hahaha пера, чистя, готвя кат за последно hahaha щото после 2 седмици bowuu пълен релакс Joy мъжо, ще ме обслужва да му мисли Joy

# 5
  • Мнения: 274
Дезди, няма начин да не те харесат  Peace , спокойно всичко ще има добър край,  стискаме палчета  Hug

Момичета,  имам си вече дипломирано синче  newsm44  . Все си виках, има време ама на, и той порастна и скоро ще тръгне по стъпките на баща си. 


Бяло винце и морска храна на брега , слагам ви да се почерпите, все пак нещо морско за да не спамя темата  Laughing
Днес наистина денят ми е хубав!

# 6
  • Мнения: 677
Веси,бравооооооо на Мони!!! newsm44Да ти е жив и здрав и много успехи в реализацията му!
Почерпката е страхотна,както и гледката.
Дезди,палците още не съм ги пуснала-стискам ги.Желая ти от сърце много късмет утре и чакам хубавите новини.
Делти,благодаря ти за новата темичка и приятно изкарване на почивката!

# 7
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Дезди,
От цялата си душа ти пожелавам всичките ти дечица да си са със тебе, и да се гушкате всичките месеци които им се полагат да са под сърцето ти newsm10 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Веселче,
Голяма радост си имате у дома....за Мони искам да кажа, дЪн сИ помислиш, че се бъзикам с ония пишман майсторите. А нека си стоят гладни тогава като надуват цени.
Още веднъж Честита радост за вас и Мони newsm10

Русалчици Hug на всички ви благодаря от сърце за чудесните пожелания. От където мога ще се мъча да се обаждам. Не обещавам, защото ще сме на тъгъдъг, ...но мога ли, ще ви се обаждам  bouquet
След час тръгваме...А ДелтУФ каза, че малкУ багаж съм взела тоя път Shocked Joy Куфарите празни били.....аз му викам.....Нека има мястУ за послИ, за връщанИтУ Wink

Отивам да полея китките сега....със минИрална вУдЪ...От вчера вечерта нямаме вода ooooh! Уф утре в 10 часа щели да я пускат.....може би...............  Crazy

# 8
  • Мнения: 2
Дезди,разбира се че няма да пускаме палците.Всичко да мине и да се развива,както си му е реда.Ако трябва 9 месеца ще ти стискаме.Успех!

Веси,честито дипломирано момче! Капитаните у вас се удвояват.

# 9
  • Мнения: 40
Хайде, и аз да се вмъкна в бързината!!!

Делти, мерси, мила, за грижата! Много хубаво да си изкараш и да отпуснеш душата докрай!!!

Веси, да ти е жив и здрав малкия капитан! А на него, винаги 9 метра вода под кила и слънцето все в гърба да го пече!!!

ДездиPraynig Praynig Praynig Дано всичко да е наред! Мисли си позитивни неща и имай вяра в себе си правото си на щастие!  Hug

Аз вчера най-накрая получих един добър урок да се поспра малко. Боде ме, боде ме и като ме сряза една тъпа болка долу ниско, че се озовах при докторката - изследвания, хапчета пак... Не било бъбречна криза, не било нещо с бебето, какво е?!?  newsm78 Май съм прекалила с разходките. И сега - на къси разстояния по малко.  ooooh! Дебелата ми глава! Не мога да стоя на едно място и това си е! Поне да си дойде морският, че да има кой да ме отвлича от щуротиите ми Simple Smile

# 10
  • Мнения: 273
здравейте момичета.за пьрви пьт влизам вьв вашата тема и искам и аз да се запиша за да ви следя.моят мьж сьщо го няма сега и много ми липсва.радвам се,че сте задружни.

# 11
  • Мнения: 4 737
здравейте момичета.за пьрви пьт влизам вьв вашата тема и искам и аз да се запиша за да ви следя.моят мьж сьщо го няма сега и много ми липсва.радвам се,че сте задружни.

slancice  bouquet Hug добре дошла при нас!
Веси и тук, честито на малкото ти пораснало момче и попътен вятър Peace! Агирче  Hug ми то малко останало и до идването на тати и до срещата с малката принцеска Heart Eyes
Слънчева вечер на всички останали Peace Hug! Надето Hug нещо ми се губи сякаш тия дни newsm78 а азм като се завърна ще се отчета пак, каква съм я свършила в клиниката Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 12
Здравейте. Веси,честито на твоето момче,много успехи и попътен вятър. У нас вече на власт е ,,цар футбол,,,но аз съм доволна ,че успяхме с ремонта,даже и мокета на вътрешното стълбище ми смениха.Морския каза-до тук бях,сега ще гледам европейското. Дезди,успех мила  Hug Аз се отеглям в покойте си,ще си чета книжката на спокойствие.Лека вечер.

# 13
  • Мнения: 274
Момичета от сърце ви благодаря за хубавите пожелания  Hug   Hug    Hug   от вашите уста в божиите уши  Peace  .  Ние тази вечер порядъчно отразихме събитието, важно е да има повечко хубави поводи.
Слънце, добре дошла сред нас  Hug  , дано ти е уютно на нашета седянка  Wink
Принцеси лека и татлъ сънища   Wink  и внимавайте за грахови зърна  Wink

# 14
  • Варна
  • Мнения: 12
Добро утро,момичета. Спокоен уикенд ви пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт