My Toys - В света на играчките - 46!

  • 54 559
  • 759
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 153
Здравейте, отдавна не съм писала тук, ама се пазя от изкушения Laughing

Исках да благодаря на всички момичета, които на времето споделяха положителния опит с колелетата без педали. Благодарение на такова колело, моето дете успешно си подкара голямото колело с педали от раз - с увереност и удоволствие, което рядко се вижда у начинаещ Simple Smile

# 181
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет,

Днес се регистрирах и поръчах на бъдещия първокласник тази раница:
http://www.mytoys.de/LEGO-LEGO-Ranzen-Outdoor-schwarz/Schulranze … a01.01.01/2358144



Дано всичко мине без проблеми и раничката да е хубава и да върши работа. Притесни ме, че като гледах размерите на другите раници, тази е с 2 см. по-тясна. Надявам се да събере всичките му бумаги.

# 182
  • София
  • Мнения: 3 688
Миналия месец купих раница на Лего за сина ми,който ще бъде първи клас и първоначално и аз реших,че няма да може да побира необходимите учебници,но я тествахме с формат по голям от А4,както и с н-на брой книги и всичко се събра идеално.Не се притеснявай!

# 183
  • Мнения: X
Раници Лего и Скаут има за по 59 лв. в Меркари (или както там се казваха тези магазини) Стари колекции са, но са оригинални.  Peace

# 184
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
slan4ogled дано да е така. Да събере всичко, че друга няма да купувам.

Bliss, таткото и дребния са заплюли точно тази раница. Пробвах да пробутам нещо друго, но уви... бяха непреклонни... какво да ти кажа. Разправяй се с Лего маниаци...  Joy

# 185
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета! Искам да поръчам тази раничка http://www.mytoys.de/LEGO-Kindergartenrucksack-Girl-Puppy/Access … a01.01.04/1915039 , която да е за дъщеря ми за детската градина от есента (няма да ви разпитвам за мнения, защото май сте го обсъждали този въпрос и да не досаждам Wink ). До сега не съм участвала в общи поръчки (правила съм една или две по-големи, но самостоятелни). Правят ли се още общи поръчки? Ако Да, то може ли да ми пишете на ЛС примерно кога и кой я прави и колко ми излиза доставката?
Благодаря предварително  Hug

# 186
  • Мнения: 103
Момичета, утре ще правя поръчка по обяд.
Който желае нека ми пише на лични тази вечер.
Не откривам играта с принцесата и пантофката- изчерпала ли се е?

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 21:36 от vanirka

# 187
  • Мнения: 3 379
Здравейте, дали доставят до България колелата на Худора и Кетлер (интересуват ме тези без педалите)?

# 188
  • България
  • Мнения: 166
Здравейте,
искам да попитам правили някой от Вас момичета поръчка от Бургас, защото аз съм на Вие как става и ще бъда благодарна ако мога да се включа в такава. Искам да поръчам раничка на детето.
Ще бъда много благодарна ако някоя мама ми помогне! Пишете ми на ЛС.

# 189
  • Мнения: 3 070
Здравейте момичета. Много бих искала да ми помогнете със съвет - намерих на промоция в един сайт фабриката за сладолед на Хасбро (Плей Дох) + 4 бр. допълнителни кофички пластелин за сумата от 30 лева, което според мен е много на сметка, но искам да питам с неудобство има ли някакъв срок на годност този пластелин? Мисля съм мяркала тези сетове в Май Тойс преди около година и не знам дали няма пластелина да е поизсъхнал. Запечатано е всичко, но въпреки всичко се притеснявам при положение, че не мога сама да го огледам. Моля, дайте съвет.

Скрит текст:
Ето го:

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Ско/кондер/ , ако са затворени добре кутиите нищо му няма на пластелина. Това важи и за вкъщи , трябва да се затваря плътно, иначе изсъхва. Бяха ми казвали, че ако все пак това се случи, се оправя с вода, но не съм пробвала.

# 191
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И нашия пластелин вече е на доста време и нищо му няма, а имаме и неразпечатан още. Иначе и аз съм купувала разни промоционални фабрики за по 30-ина лв за подаръци, не са се оплаквали да му има нещо.

# 192
  • София
  • Мнения: 2 434
Здравейте момичета. Много бих искала да ми помогнете със съвет - намерих на промоция в един сайт фабриката за сладолед на Хасбро (Плей Дох) + 4 бр. допълнителни кофички пластелин за сумата от 30 лева, което според мен е много на сметка, но искам да питам с неудобство има ли някакъв срок на годност този пластелин? Мисля съм мяркала тези сетове в Май Тойс преди около година и не знам дали няма пластелина да е поизсъхнал. Запечатано е всичко, но въпреки всичко се притеснявам при положение, че не мога сама да го огледам. Моля, дайте съвет.

Скрит текст:
Ето го:
Едва ли ще му има нещо на пластелина щом не е разпечатан, но веднъж разпечати ли се започва да изсъхва, колкото и добре да се затваря кутийката.
Нашият беше ок за около 6 месеца, при положение, че рядко играеше с него.
Пробвала съм с вода, не става  Peace

# 193
  • София
  • Мнения: 12 229
Здравейте, дали доставят до България колелата на Худора и Кетлер (интересуват ме тези без педалите)?
Определено доставят  Simple Smile

# 194
  • Мнения: 103
Поръчах това- http://www.mytoys.de/Play-Doh-Play-Doh-Popcorn-Maschine/Knete-Kr … a02.29.28/1976723 , струва ми се на сметка, макар че в Бг го виждам от 26 до 40 и кусур лв.
Само идейка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт