ВНИМАНИЕ опасно лекарство СЕРОКВЕЛ!!!!

  • 4 173
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, в момента изпитвам най-голямата си мъка в живота. Майка ми с диагноза тревожно-депресивно разстройство влезе за лечение в болница Свети Наум -София, започнаха да я лекуват със СЕРОКВЕЛ, който на края на първата седмица леко повлия състоянието към по-добре, но незнайно защо лекарите започнали да махат Сероквела и на 2-рата седмица решиха да я изписват . В момента в който я взех на другия ден буквално полудя, чисто луда , започна да повтаря ,да се обърква, да не знае какво прави. А в болницата влезе напълно с ума си. Доктора по тел. ми каза ,че трява да се върне на Сероквел,преместих я в друга болница. Вече цяла седмица пие СЕРОКВЕЛ все още няма надежди. Това е нащата съдба. Моля хора внимавайте с това лекарство, засега то погуби мама.  Сероквел е антипсихотик, за лечение на шизофрения, биполярно разстройство, голям депресивен епизод, тревожни състояния, инсомния. Това е някакъв наркотик, който докара майка ми до лудост, агресия. Ако някой го пие да сподели мнение.

# 1
  • Мнения: 495
За лекарството не мога да пиша.Но самата обстановка също би могла да допринесе за състоянието.Аз съм виждала хора в такива ситуации.То нормален човек не би могъл да издържи,пък камо ли човек с лабилна психика.

# 2
  • Мнения: 18
Има ли хора, които са пили това лекарство и за какво,странични ефекти имате ли.

# 3
  • Мнения: 801
Не сме имали проблеми с лекарството, пациентите си водят съвсем нормален живот с него. Може би майка ти има друга диагноза.
Да наркотик е, но има много други наркотици, които хората трябва да вземат доживотно, за да водят нормален живот. Не бих търсила причината в лекарството, а в терапията и терапевта. Ако са и го спрели от раз, нищо чудно, че се държи така и е абстинентна.
Има много странични ефекти от загуба на съзнание, до черен дроб, суперчувствителност, зависимост, но пак казвам, тя е била под наблюдение, вината е в терапевта.

Общи условия

Активация на акаунт