Изгорете до 500 калории с 30-минутната тренировка на FitCurves!

  • 3 715
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180

30 минути, 3 пъти в седмицата, до 500 изгорени калории на тренировка – това е фитнес рецептата на FitCurves. Едно място, създадено специално за жени – без мъже, без огледала, без грим. Изобщо ФитКървс трудно се вписва в представите за традиционен фитнес: има безплатен инструктор, който присъства на всяка тренировка; с членската си карта може да посещавате безплатно всеки фитнес от веригата – а те са над 11 000 в 90 страни; имате си индивидуален фитнес картон и ви поставят индивидуални фитнес цели, върху които работите. А тренировката е само 30 минути и винаги може да я вмъкнете в натоварения си график.

                Какво представлява 30-минутната тренировка на ФитКървс?
30 минутната тренировка замества 90-минутна тренировка в обикновен фитнес и е научно доказано, че може да изгори до 500 калории. Тайната се крие в уникалната кръгова система, която позволява да се поддържа “целеви пулс” за максимален ефект при изгарянето на мазнини. Работи се върху всяка основна мускулна група, а тренировката включва всички основни компоненти – загряване, работа за мускулна сила, кардио и разтягане. Системата е подходяща за жени от всички възрасти и с различно фитнес ниво.  Уредите са без тежести и не натоварват ставите – работи се на принципа на хидравличната резистентност.

Каква е разликата между хидравличните уреди на ФитКървс и традиционните фитнес уреди с тежести?
При тренировката с хидравлика съпротивлението при движение зависи от скоростта - колкото по-бързо се движите, толкова по-силно е съпротивлението. Това означава, че с ФитКървс тренировката мускулът се натоварва през цялото време. Гравитацията нито спира, нито помага на тренировката. Така с един уред вие натоварвате едновременно два противоположни мускула, а интензивността на тренировката постепенно се покачва - докато се достигне желания сърдечен пулс. Именно това позволява уникалната комбинация от кардио активност и упражнения за мускулна сила на всеки един уред.
Друго предимство на хидравликата е, че не е необходимо да имате силна мускулатура, за да започнете да тренирате. ФитКървс програмата включва тренировка за сила, която е сигурна и безопасна, и може да бъде изпълнявана от всеки. Благодарение на хидравличното съпротивление, интензивността се регулира според индивидуалните възможности, което прави тренировката еднакво ефективна както за добре тренираните жени, така и за тези без физическа подготовка.
                 

                Тренировката ФитКървс със Зумба!
ФитКървс със Зумба е единствената тренировка, която съчетава Зумба движения и музика с доказаната ефективност на FitCurves уредите. Пригответе се за една изключително ефективна тренировка, защото колкото повече се забавлявате, толкова по-добри резултати ще постигнете! Вижте повече за ФитКървс и Зумба тук.

Безплатен фитнес анализ и безплатна седмица
Регистрирайте се за безплатен фитнес анализ още днес. Регистрация можете да направите тук и от ФитКървс ще ви поканят в удобен за вас час. А ако решите да станете член, имате шанса да спечелите 1 седмица неограничени тренировки!

За FitCurves:  ФитКървс е част от Curves®, най-големият фитнес франчайз в света, с повече от 11 000 клуба в 90 страни. За повече информация посетете www.fitcurves.bg или www.facebook.com/fitcurves.bulgaria.

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 12:39 от Реклама

# 1
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
И най-готино за мен е,че има някой с теб през цялото време и не е толкова скучно като във фитнес залата. Simple Smile 30 минути минават много бързо и неусетно, дано скоро мога пак да съм редовна. Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Взех си карта за 3 месеца и мога да кажа че е страхотнооо  Grinning

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 494
В Пловдив има ли го този фитнес?

# 4
  • Мнения: 0

Този постинг събуди пак угризенията в мен. Миналата година ходих в продължение на 4 месеца на този фитнес  и се чувствах наистина страхотно. Стегнах се. И посве дойде лятото - отпуски, почивки и спрях. От известно време пак се каня да си подновя абонамента.


За мен плюсът е, че не ти става досадно и скучно, както в обикновения фитнес. Като се измориш от определен вид натоварване, минаваш на друго и така 30-те минути не не усещат. Минус е само, че не работят в неделя, а само в събота - поне този в Манастирски ливади. А пък в крайна сметка ако искаш да направиш 3-4 тренировки на седмица, е добре да работи и в двата почивни дни.

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Да, в неделя не работят, а където аз ходих - и на националните празници.

# 6
  • Мнения: 789
И какви са резултатите от тези тренировки?

Какво представляват?

Свалят ли се килограми или само се стягаш?

# 7
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Аз лично свалих малко сантиметри, но не съм критерий, защото ходих само един месец. Зависи колко зор си даваш. Simple Smile Иначе разбрах, че периодично май правят измервания на трениращите и се следят резултати.

# 8
  • Мнения: 0
В Пловдив има ли го този фитнес?

Привет, в Пловдив има 2 ФитКървс клуба - единият се намира в широк център, а другият - в Тракия. Адресите и телефоните за Пловдив са тук: http://fitcurves.bg/klubove/2. Успех Simple Smile

# 9
  • Мнения: 0
И какви са резултатите от тези тренировки?

Какво представляват?

Свалят ли се килограми или само се стягаш?

Тренировката работи с еднаква сила както за тези, които искат да се стегнат, така и за всички, които искат да отслабнат. Резултатите са видими - в сантиметри, килограми и % мазнини. Всеки месец правим измервания и можете да видите резултатите на нашите "Табла на славата" - във всеки един ФитКървс клуб. Колко килограми ще се свалят, и какъв ще бъде резултатът - зависи изцяло от вашата мотивация и дали тренирате редовно - 30 мин., 3 пъти в седмицата. Може да видите какво казват някои от нашите членове за тренировката тук: http://fitcurves.bg/story. Успех:)

# 10
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Може ли някой да сподели някакви цени? Не видях на сайта да има такава информация.

# 11
  • Мнения: 2
Като цени не мога да ти кажа точно, но първоначално имаш някаква такса членски внос и след това е около 60тина на месец или 30+ ако платиш за 3 месеца ( точните цени трябва да ти ги каже някой от екипа).
Иначе аз ходех в Пловдив в този до строителния техникум и мацките там са много готини и приятни. Наистина е хубав фитнес, доста мотивираща тренировка, винаги има някой с теб да ти показва упражнения или да те нахъсва да даваш повече. Най-много ми допада това че е 30 минутна и накрая наистина искаш да свърши вече :>.
Единственото, което ме накара да спра за сега с тренировките ми там е чувството, че си натоварвам неравномерно някои части от тялото. Например прекомерното наблягане на упражнения за ръце, от които нямам нужда или прекомерното натоварване на колената от някои уреди. Имах и проблем с гърба от уреда за рамената ...
Като цяло съм много доволна и бих го препоръчала, предполагам че горните проблеми са предимно при мен.

Общи условия

Активация на акаунт