Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Моля някои ако познава да даде телефон

Благодаря Ramata Аз познавам една астроложка много е добра казва се Дани Ангелова прави хороскопи на Азис,Ивайла Бакалова и все известни личности ето ти телефона и ако искаш 0878753057

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 19:47 от Stefani-Aleksadrova

# 1
Моля да бъда извинена за некомпетентността си, но какво означава "астолог"?

# 2
  • София
И аз искам да зная какво е това "астолог" .

# 3
Астрологът е човек, който практикува астрология. Астролозите най-често изготвят хороскопи, правят предсказания за бъдещето, като изследват разположението и движението на небесните тела. Прогнозите се изготвят на база на установени устойчиви зависимости между планетните позиции и повтарящи се събития на Земята. Професията астролог е една от най-древните, възникнала е през второто хилядолетие преди новата ера

# 4
Астролог не познавам, но познавам добър български филолог. Whistling

# 5
Аз познавам една астроложка много е добра казва се Дани Ангелова прави хороскопи на Азис,Ивайла Бакалова и все известни личности ето ти телефона и ако искаш 0878753057 newsm10

# 6
  • София
Астрологът е човек, който практикува астрология. Астролозите най-често изготвят хороскопи, правят предсказания за бъдещето, като изследват разположението и движението на небесните тела. Прогнозите се изготвят на база на установени устойчиви зависимости между планетните позиции и повтарящи се събития на Земята. Професията астролог е една от най-древните, възникнала е през второто хилядолетие преди новата ера
Аз зная какво е АстРолог. Попитах какво е АСТОЛОГ ?

# 7
  • out of space

Е, а стига де. Не е секси така.

# 8
Извинете  АСТРОЛОГ

# 9
Има тука една колежка - Лизет 33 се казва в момента. Мноо ги разбира.

# 10
  • out of space

от руската школа е  Sunglasses

# 11
  • София

Е, а стига де. Не е секси така.
То и форума не е само за секс, нали ?

# 12
Да, че и не само за тоя живот ще ти направи хороскоп, ами и за миналите.

# 13
ха ха хаааааааааааааааа

# 14
Имам една приятелка, която невероятно много разбира, има страхотен усет за астрологията...направо може да направи психологически портрет на човека и е страшно наясно с всякакви астрологични неща,  но тя рядко се занимава персонално и не е някаква, дето се величае като професионален астролог, макар че според мен направо ги слага в малкия си джоб 'астролозите'

тя не работи с клиенти и за пари, но ако ти е супер спешно и важно и я помолиш, може да ти помогне, ако се свържете.

няма как да ти напиша  личен телефон, но във Фейсбук може да я намериш като Пими или Пими Астро и ако и пишеш, може да се съгласи да ти помогне...

Успех !

Астрологията си е нещо като Висша математика на Космоса...
Номерът не е просто да ти правят някакви 'предсказания', а да ти тълкуват астрономични явления и влиянията им върху човека и то на език, на който да разбираш...

Аз докато не я познавах и не видях как направо 'превежда' на разбираем език Астрологията изобщо не вярвах на тези неща ..

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт