Последствия от Дюкан !!!

  • 4 768
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 544
Здравейте дами ,
една темичка , която може би ще е интересна за доста от вас.
Иска ми се да по споделим какви са последствията за тези от вас , които са се подлагали на диетата на Пиер Дюкан ?
 Thinking Thinking Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 336
Едни 10-14 килограма надолу(в зависимост от периода), задържани вече 3-та година Mr. Green. Навици - пия много вода, не соля, не ям често сладко. Здравословно съм добре bowuu.
Има тема за Дюкан, питай там Peace. Тази предполагам ще я заключат, защото се повтаря.

# 2
  • София
  • Мнения: 544
ееее това е много добре  , аз свалих 11 за 3 месеца и естествено една година след края ги качих , но мисулта ми беше друга , мен ме удари много в имунната с-ма .
До преди да я спазвам се разболявах 1 път на две три зими никога не бях вдигала температура и тн. от 3 години насам съм болна поне 2-3 пъри през зимата , температура и другото което е , че ме удари в зъбите.  Confused Confused Confused Cry Cry Cry #Cussing out #Cussing out

# 3
  • Мнения: X
аз не съм правила Дюкан, но един мой познат имаше проблеми с бъбреците след тази диета  Confused

# 4
  • Мнения: 87
Хубава тема, нека ес заговори най.-после и за огромната вреда от тази диета!!!

# 5
  • Мнения: 5 001
мИ......Каквото и да кажа все ще се обърне темата на дюканци срещу не-дюканци.....


Личното ми мнение е следното......
ВСИЧКИ хора дето са "уж" спазвали Дюкан - имат здравословни проблеми различни по характер.....от Йо-йо ефект до проблеми с бъбреците....

Дюкан е тежък режим и не бива да се започва,ако човек няма добра мотивация,преглед от лекар и силня воля(последното важи за всички диети и режими)...

Лично за мен.......След Дюкан 3-та година килограмите са ми стабилни....Храня се нормално.....Не преяждам.....Ям всякакви храни...Пия и алкохол,когато има поводи(не ми вреди или пречи на килограмите)......
Научих се да пия вода и да спазвам полезните навици на Дюкан......Без да изпадам в крайности....
Доволна съм от режима,нямам забележки,както и проблеми със здравето!
Наскоро бях на лекар - всичко ми е в норма,нямам и отлагания по стените на кръвоносните съдове......

Бих обобщила заглавието на темата.......Последствията от Дюкан за мен са само ЗДРАВЕ!



п.п. За сведение на всички,които не ме познават......Имам едно прединфарктно(на 32г)......Тръгнах от 98 кг първоначално....Опитвала съм много диети и режими....Хипертоник...Сега съм 59-61 кг Влязох в ЧЕТВЪРТА ФАЗА 68 кг(както е по калкулатор на Дюкан).....Не качвам.....Нито килограми нито кръвно налягане !

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 20:38 от TheNMaster

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
В правилата на форума е записано, че е забранено да се пускат няколко теми за едно и също нещо. Така че който иска да обсъжда Дюкан да отива в темата за Дюкан:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661516.0

Общи условия

Активация на акаунт