АФК~149~Ако затвориш вратата за всички заблуди, и истината ще остане отвън.

  • 24 851
  • 663
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves

# 91
  • Мнения: 1 786

Ооо, това съм го пропуснала  Laughing Още едно гениално хрумване на нашите лелки  Joy

# 92
  • Мнения: 21 201
Рали, добра е серията, даже не очаквах, че, ще ми хареса толкова много.
Г-н Внимание пристига. Каиша около Едже и Емир се затяга, от една страна Фери и Левент, от друга Явузчо.

# 93
  • Мнения: 9

Ооо, това съм го пропуснала  Laughing Още едно гениално хрумване на нашите лелки  Joy
И аз това съм го изпуснала. Сега гледам и снимка с червилото останалото по устната на Юнал. И това също съм го изтървала. Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 21 201
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
Като гледам ни Емир, ни Едже са гърбави от много работа. Joy

# 95
  • Мнения: 0
Рали Hug привет. Трябва пак да я гледам, че да кажа.

Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.
Парите на Л са помогнали, но Ф има голяма заслуга.

Аз преведох какво каза Л и  става ясно, че обвиненията срещу Ф нямат почва.
Точно така, нямат почва, трудила се е наравно с него и не е харчила безцелно парите му, дори и да е помогнал в началото.
Човек може да има един лев, но когато го умножи в пъти тогава се казва явен резултат, защото от лева може да не остане и стотинка ако си прост и не умееш как да боравиш с пари.
+1

# 96
  • Мнения: 13
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves

 hahaha Joy Joy Joy Joy

 newsm10 Ботичели  Hug Hug, а то Фери по-хубаво от всякога

# 97
  • Мнения: 0
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
Като гледам ни Емир, ни Едже са гърбави от много работа. Joy
Той Емир не знае какво е да се труди. Баща му е подарил Найт и това стана ясно миналия епизод. Той горкия пак от подаръците на тати преживява.

# 98
  • Мнения: 21 201
Идва ми да им набия и на двамата по един шамар, че да се освестят, от километри си личи, че си правят на инат, а иначе се гледат скришом като котаци.

# 99
  • Мнения: 9

Ю: Айсун!
А: Не ми казвай нищо, Ю. Защото дори не остана аз да си кажа нещо. Нищо!
Ю: Айсун!
С: Аз не знам какво да кажа.
Ю: Аз знам какво да  кажа. Първо ще кажа "Бог да ме накаже", а след това "Не".
С: Ако искаш вече връзката ни може да е само по работа.
Ю: И аз затова дойдох тук, Санем. Вече не ме търси.

Едже: Мисля, че това беше най-тихата ни вечеря.
Емир: Значи се отегчи. Искаш ли да прекараме тази нощ в клуба?
Ф: Да ставаме ли? Аз да подишам въздух.
Л: Аз да се кача горе.

Я: Пред хотела съм. Трябва да те видя. Или ти излез, или аз ще дойда.
Едже: Отивам до тоалетна.
Ем: Добре, а аз да докарам колата.
Ед: Не, оище не сме яли сладко. Без сладко може ли? Ей сега идвам.
Ем: Ще погледнете ли? Ще кажете ли на г-жа Едже, че ще изляза да подишам малко въздух.

# 100
  • Мнения: 30 820
Идва ми да им набия и на двамата по един шамар, че да се освестят, от километри си личи, че си правят на инат, а иначе се гледат скришом като котаци.
И аз помагам.

# 101
  • Мнения: 6
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла никоя  богата роднина. txtloves
Като гледам ни Емир, ни Едже са гърбави от много работа. Joy
Той Емир не знае какво е да се труди. Баща му е подарил Найт и това стана ясно миналия епизод. Той горкия пак от подаръците на тати преживява.
Е така ама той без това си е негов, а Дерето се е възползвала от чувствата на един не мога да кажа и наивник , щото не е такъв  направо няма дума да се опише Левент, та това е е по лошо от това да му вземе само порите, ограбва го и емоционално а освен това не му дава възможност да продължи напред с живота си.

# 102
  • Мнения: 9
Е: Няма нищо. Няма нищо, Я. Колко пъти да ти повтарям?
Я: Има нещо. Щом си сложи пръстена, не дръпна пердето пред очите си.
Е: Искаш да бъда нещастна.
Я: Да, вярно, искам да си нещастна. Щом си с с онзи, искам да умреш от нещастие. Защото видях как онзи мъж, чието име носиш на врата си, гледа онази жена.


Ф: Спри! Докато работим, няма да бъде лесно да бяхаме един от друг.
Е: Никой не бяха от теб.
Ф: Най-спокойното място в хотела. Домъчняло ми е за Истанбул.
Е: Затова ли се върна. Това е важно за теб. Баща ти е собственик на много хотели, нали така каза?

Едже: Тук си бил. За работа ли говорихте. Според мен да оставим за утре.
Ф: Вярно, за утре да оставим.
Едже: До сутринта щяхме да се забавляваме.
Емир: Май забрави утрешното събрание.
Едже: Емир!
Емир: Утре ще се забавляваме.

# 103
  • Мнения: 21 201
Оооо, не, този спомен ме разби. Sick

# 104
  • Мнения: 0
Емир много жалък тип, как всеки път пада толкова ниско #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е:За теб хотела, Истанбул са важни, затова се върна. Това ти беше първата лъжа, баща ти е хотелиер.
Ф: Толкова съм истинска, че вече не можеш да ме удряш с лъжите ми.
Едже: За работа ли говорите, утре ще продължите.

Общи условия

Активация на акаунт