Интензивни и сериозни курсове по английски?

  • 965
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 833
Здравейте може ли да ми препоръчате школа, къдетода се изучава сериозно английски, интензивно за деца, където наистина да се научава езика, т.е. за една година да се постигне някакво що-годе добро ниво поне говоримо? Хубаво ще е ако се дава и важащ(предимно за щатите) сертификат за ниво?
Като район предимно лозенец,център, ив. вазов ще е най-добре?

Ще се радвам да пишат родители, чиито деца посещават, т.е. с лични впечатления?

# 1
  • София
  • Мнения: 43 833
никой ли няма по-голямо дете ходещо на курсове? дор да не са толкова интензивни, поне да е сериозно мястото  и наистина детето да научава език?

# 2
  • Мнения: 7 831
Има Angel_Dust, но предполагам, че те пишат и четат основно в Ученическия, там има теми за курсове.

Моите учат в Ителект, доволна съм.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 896
Моята щерка от септември миналата година ходи в British Council, два пъти в седмица за по час и половина - започна от най-първото ниво, след второто попрескочи малко и сега учи по този учебник. Поразгледай и може би ще добиеш някаква представа какъв е прогреса на 6-7 годишно дете за една учебна година.
Хубавото е, че са малки групи и се отделя повече време на всяко едно дете, както и това, че по-голямата част от преподавателите са с роден език английски.
Сега имат интензивни летни курсове - виж на сайта им, би трябвало юли месец да има двуседмични.

# 4
  • София
  • Мнения: 351
Не пишеш за колко голямо дете става въпрос. Моето учи в avo-bell и съм много доволна. Предава им англичанин, но курсовете не са интензивни. Ето сайта, по телефона можеш да получиш информация.
http://www.avo-bell.com/
Сега видях, че има и летни интензивни курсове
http://avo-bell.com/courses/%D0%9E%D0%B1%D1%89-%D0%B0%D0%BD%D0%B … B8-225#tablicaGE2

# 5
  • Мнения: 1 580
Колко е голямо детето?

# 6
  • София
  • Мнения: 43 833
сега ще е първи клас...летните ги изключвам, все са юли, което не ме устройва, по-голямата част от юли няма да сме в сф.
тези интензивни, които си показала са за възрастни и то напреднали Wink

Общи условия

Активация на акаунт