Самотното родителство и как семейството ви и близките реагират на него ?

  • 24 212
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И малко спам: Rois, какво работиш от вкъщи в Сопот (питам от чисто любопитство, извини ме ако съм нахална).

Работя в туроператор, седалището на фирмата е в София, но аз работя през интернет и телефон от вкъщи. Едва от няколко месеца започнах там, да чукна на дърво всичко да върви както трябва, че иначе тук нямам кой знае какви алтернативи, а за местене в по-голям град мисля да изчакам още малко.

# 181
  • Мнения: 272
Благодаря за отговора. Тъй като съм от Карлово, ми беше любопитно какви са опциите в района за работа от вкъщи. Simple Smile Ти си доказателство, че щом има желание, варианти се намират.
Желая ти успех!

# 182
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Благодаря ти. При мен, след дълго търсене, накрая нещата станаха малко случайно, но си напълно права - варианти винаги може да намери човек, макар и понякога това да отнема повече време и усилия.

# 183
  • Мнения: 1 383
Аз съм търсила нещо от вкъщи , но явно не търся на правилното място или просто нямам късмет.

# 184
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не че търсиш неправилно, просто както казах и в друг пост, не е лесно да се намери читава работа от вкъщи, и при мен малко случайно стана след дълго търсене. Но това, което си спомням като търсех преди е, че все пак се предпочитаха хора живеещи в големите градове. Не спирай да проверяваш по обявите, не се знае в кой момент ще изскочи нещо подходящо. Освен за триваго, се сещам, че можеш да се регистрираш в разните бг панели за проучвания, там срещу попълнени определен брой анкети изплащат някаква сума, сумите се трупат бавно, но пък и не ти коства кой знае колко от времето и не е нещо, за което се изискват усилия.

# 185
  • Мнения: 1 383
Ох с тия  бг панели е тегаво доста. Аз още преди 2-3 години се бях регистрирала. То една анкета на месец ти пускат.

# 186
  • Мнения: 31
Да, за щастие, има хора, които те подкрепят:)))) макар и да не са ти роднини или нещо подобно. Аз даже мисля да напиша книга, предназначена за самотни майки - ще пиша за всичко - от отглеждането на детенцето, до това как да си лакираме ноктите най-бързо...и най-важният съвет в тази книга ще бъде: "Когато ви е трудно, напрегнато, депресирано или обидено, просто погледнете очичките на детето си - вижте колко радост и любов бликат от тях и ще изтриете всеки лош спомен или емоция"Wink, а също може и: "Вашето детенце е плодът на вашата любов към баща му. Това скъпоценно човече е сътворено с любов, затова трябва да се ръководите единствено от нея - от Любовта"Simple Smile и такива работи..наистина, хора, не сте сами в трудностите. Има и други жени, които знаят точно как се чувствате:)
Здравейте, и на мен ми е трудно малко в момента. Преместих се с малкия който е на 4год при родителите ми, те живеят в село на 15 мин от нашия град, има доста хора, както и детска градина и училище. Още не сме се развели, но почти съм го решила. Нашите ме подкрепят, но тайничко си мислях, че може да се оправим с мъжът ми /което аз не мисля/. Нищо не ми натякват, казват само, че трябва да помисля хубаво и да осъзная кое е най-добре за мен и детето и, че единствено трябва да съм щастлива. Но нали знаете, тайноооооо мислят, че може нещата да се оправят. Знам, че ме подкрепят, просто се притесняват как ще се справям с малкия и т.н. Вече се уговорих да започна работа, малкия ще тръгне на детска. Надявам се леко, по леко нещата да тръгнат, макар и много бавно. Трябва да се справя и искам, има и подкрепящи ме, макар и малко /но те ми дават кураж/. Подкрепям мамите в моето положение. Нямах смелост да си тръгна от вкъщи само заради малкия...Та, ако мога да попитам: "Трябва ли да стоим с човека до нас заради децата, ако не сме щастливи и не се чувстваме на място"...Благодаря Ви и успех на всички смели МАМИ... Simple Smile

# 187
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
предлага се много работа от вкъщи.
важно е да му се работи на човек .

# 188
  • Мнения: 1 383
предлага се много работа от вкъщи.
важно е да му се работи на човек .

То ако имаше наистина такава работа сериозна от вкъщи до сега да съм се хванала. Дай насоки.

Общи условия

Активация на акаунт