Огледален свят по VOYO ~ тема 1 ~

  • 79 034
  • 740
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 351
Добро утро на всички! От вчера съм като куче пред месарница, проверявам постоянно дали е качена 23 серия Confused И поради липсата на повече преведени епизоди ги подхванах на турски. До 3 часа сутринта си гледах картинки, а мъжът ми отсече, че не съм добре
Наистина ни очакват доста абсурдни ситуации и нови персонажи. Лично за мен тръпката от сдобряването след някоя караница е по-завладяваща и това ме накара да прегледам толкова серии напред

# 586
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ох аз с нетърпение очаквам епизода да качат от Войо в dalimotion  щото нямам къде другаде да го гледам... нямам търпение .... чудя се къде да се дяна и да правя нещо да не мисля и да не гледам клипчета че почнах да ги научавам наизуст вече   Crazy

# 587
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Привет! Hug

Вани,  bouquet

 bezymnalydost,  bouquet

Хубав ден! Laughing

# 588
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте,момичета. HugОтдавна не съм ви навестявала.Благодаря за хубавите закусчици и снимки. newsm51
Изгледах няколко епизода наведнъж и сякаш още по-опиянена,направо не мога да се спра.Преглеждам сериите по няколко пъти. Абе луда работа newsm44
Все повече започвам да харесвам и Корай като актьор,след разговора с Емир в 7 еп.тук направо много ме радва.Въпреки че харесвам до известна степен и  Ханде,много ми хареса как си го намери и от ФЕмир и от Корай.
А Синем и Джансу все повече почват да ме дразнят.То бива стойки,фасони и претенции,ама тяхното ми идва в повече.Ако бях на мястото на Фериха сигурно 100 пъти да съм изкрещяла на Джансу за Емир  smile3508 ,особено в 13 еп,направо ме вбеси.

Пожелавам ви един прекрасен ден. Hug

# 589
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

17 епизод: http://www.vbox7.com/play:m5e5947096

# 590
  • Мнения: 0
Премахнали са 17 серия  от вбох Sad

# 591
# 592
  • Мнения: 351
Може ли две въпросчета ББ
Къде заминават майката на Фериа и братчето й?
И защо нямат първа брачна нощ след като подписват и не живеят заедно след това?

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 14:43 от tedi80

# 593
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,знаете ли от къде мога да гледам 18 епизод?Нямам търпение да го гледам на voyo,пък и неискам да плащам на тъпото БТВ за да гледам филма.Благодаря предварително. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 594
  • Мнения: 0
Може ли две въпросчета ББ
Къде заминават майката на Фериа и братчето й?
И защо нямат първа брачна нощ след като подписват и не живеят заедно след това?

Зехра заминават защото хващат йомер да си купува дрога в училище и решават да заминат за да го спасят от тия работи.
Нямат първа брачна нощ защото Фериха си спомни вечерта когато идваше  при Емир в 40 еп.
Не живеят заедно заради семейството на фериха .Тя искаше да се върне при тях но и поставиха условие да не се вижда с Емир и се закле пред корана че между тях не е имало нищо.Тогава почват целувките по кюшетата на които много съм се смяла.
Дано ме разбра как съм го написала .

# 595
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 596
  • Мнения: 351
Благодаря ти Клоди, светна ми картинката

# 597
  • Мнения: 0
Благодаря ти Клоди, светна ми картинката
Hug Hug

# 598
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,знаете ли от къде мога да гледам 18 епизод?Нямам търпение да го гледам на voyo,пък и неискам да плащам на тъпото БТВ за да гледам филма.Благодаря предварително. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Разрови се назад в темата имаше я качена във вибокса,ако неса я премахнали.

# 599
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug Искам да попитам дали някой е свалил сериите след 17 от vbox защото вече са ги изтрили?

Общи условия

Активация на акаунт