появиха ли ви се стрии след раждането?

  • 11 124
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
... Аз се мажех постоянно от гушата до коленете.

а с какво, би ли споделила?

# 16
  • Мнения: 2 910
Преди да родя ми се появиха малко по корема, но след раждането се нацепих страшно много и сега имам и на бедрата #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 645
След раждането - нито една.
Преди раждането по корема също нямах нито една стрия,(мазах се със Галеник)но понеже пренебрегнах бедрата,ми се появиха там,но се успокоявам че са малко, и трудно се забелязват

# 18
  • Мнения: 1 370
По корема нямам нито една, въпреки че имах огромен корем и все още не мога да го сваля. Мажех се с колагенов крем за бременни. Но, ской акъл не съм си мазала бедрата, не мога да ви кажа и не искам да ви описвам сега на тези места, колко стии имам ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 430
И аз по корема нямам, но ела да ми видиш краченцата - хем се мацах и пак нищо Tired

# 20
  • Мнения: 247
Нямам по корема, не знам дали е от бебешкото олио или не Mr. Green

# 21
  • Мнения: 666
 При първата ми бременност не се мазах с нищо и не ми се появиха стрии, при втората се мазх с Galenic от самото начало на бременността и пак се появиха , предполагам , че е от възрастта

# 22
  • Мнения: 8 505
Не.Нито преди,нито след раждането.Мажех се с Чико,но и качих малко...а може и от кожа да си е Thinking

# 23
  • Мнения: 8 769
Бечката, ти без да искаш ли пусна тази тема и постинга си на кирилица? Трябва да драсна някъде...

# 24
  • където има любов
  • Мнения: 307
По корема не ми се появиха,нито по време на бременноста,нито след това.Мажех се с крема на Дева,на който честно казано нямам голяма вяра.Затова си мисля,че всичко си е до кожата.Моя приятелка се маза с "Виши",а сега цялата е нацъфкана...

# 25
  • Мнения: 603
Отговорих с да, преди да прочета докрай въпроса. Всъщност, по корема нямам стрии. Но имам в областа на ханша по гърдите.
Не съм наддавала много - 9 кг. , мажех се редовно с олио на "Икаров", направо ми беше писнало от миризмата му.
Може би не съм го втривала достатъчно... На опаковката пишеше да се втрива около 5 мин., а аз понякога само го намазвах. Все бързах за някъде Rolling Eyes
Е, може и да си е от кожата, на който му е по-еластична... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 423
По корема не, предполагам защото се мазах старателно. Обаче да ме пита човек защо не си мазах сащо така старателно и бедрата и гърдите.

# 27
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не са ми излезли никъде. Мажех се само с крем против стрии на Ейвън. Но не съм била особено усърдна в мазането. Но то и кожата ми си е такава - майка ми също няма стрии, а е родила две деца.

# 28
  • Мнения: 2 047
  Нямам нито една. В началото се плесках с всичко, което ми е под ръка, но към седмия месец ми писна и докрая почти нищо не съм мазала.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 019
Не, имам еластична кожа.

Общи условия

Активация на акаунт