Влязох в СМГ и дим да ме нямааааа

  • 51 351
  • 262
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Здравейте!
Добре дошли в темата на най-новите ученици на СМГ - петокласници 2012-2013г. и разбира се, техните родители!
Предлагам тук да споделяме емоции, тревоги и радости...
Всичко, което ни вълнува за нашите СМГенийчета Mr. Green Joy Mr. Green

Ето го и класирането:




Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 08:01 от Az i ti

# 1
  • Мнения: 939
Здравейте!
Добре дошли в темата на най-новите ученици на СМГ - петокласници 2012-2013г. и разбира се, техните родители!
Предлагам тук да споделяме емоции, тревоги и радости...
Всичко, което ни вълнува за нашите СМГенийчета Mr. Green Joy Mr. Green


Много се радвам за всички вас и поздравления.

Има обаче отделна тема за СМГ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623565.0. Ако не искате да има тема само за петокласници-СМГ-ейци, може да използвате нея.

# 2
  • Мнения: 539
Предполагам, че сега ще имаме мнооооого тревоги и вълнения, мисля, че отделна тема ще ни е много по-удобно, за сега...

Да не забравя - последният приет е с резултат мааалко над 250.

Ето и линк към всички снимки, които съм направила:
http://tschakam.snimka.bg/other/klasirane-smg.687655.27733390.big

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 16:33 от Az i ti

# 3
  • Мнения: 8
С удоволствие се включвам. Ние ще учим руски. Има ли други, които не са учили руски досега. Чудя се - дали започват отначало, защото тогава на училите деца ще им е скучно.

# 4
  • Мнения: 539
По моя, макар и предварителна информация, руски ще започнат да учат от начало, от "А" и "Б".
Тъкмо за това се питам дали не сгрешихме, че писахме първо желание английски, при положение, че детето е учило само немски в училище - чудя се как ще навакса  Thinking
Гледам, че има още няколко "шилерчета" в класирането...
Дайте да преброим децата, учили немски, да видим колко са и дали може да се измисли нещо... Thinking

# 5
  • Мнения: 819
Супер е,че имаме и нова тема.Ние сме в руската паралелка.Доста деца от 107-мо се изнасят в тази паралелка.Оформя се добър клас!

# 6
  • Мнения: 455
И аз се записвам тук и в другата тема за "Похвали и оплаквания".
Дано да има много похвали и малко оплаквания  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 819
Със сигурност руски език ще започнат да го учат от азбуката.Моят син е учил досега само английски и решихме да започне нов език,а английския да го продължим някъде в школа.Знам,че учителката по руски е много добра.Тя е рускиня и подготвяла децата много добре.Миналата година децата са се явили на олимпиада по руски и са с много високи резултати.

# 8
  • Мнения: 601
Привет! Моята девойка учи в 145-то към Шилер до 3 клас включително. Последната година в 119-то учи английски, а немския го продължи с уроци. Споделям нашия опит - с английския нямаше никакъв проблем. До средата на първия срок настигна съучениците си.
Приети сме в паралелка с английски.

# 9
  • Мнения: 539
Благодаря, flea, звучи обещаващо!  Peace
А в случай, че измъдрим нещо за немски (като извънкласна форма, явно), ще се включите ли?

# 10
  • Мнения: 8
Със сигурност руски език ще започнат да го учат от азбуката.Моят син е учил досега само английски и решихме да започне нов език,а английския да го продължим някъде в школа.Знам,че учителката по руски е много добра.Тя е рускиня и подготвяла децата много добре.Миналата година децата са се явили на олимпиада по руски и са с много високи резултати.
И ние така решихме. За учителката по руски и аз съм чела тук някъде положителни отзиви. Сега остава да разберем кой ще им е класен и кой ще им преподава математика в пети клас....Simple Smile)))

# 11
  • София
  • Мнения: 140
Ние сме в паралелка с английски език, както искахме.  Има и няколко деца приети от групата на Стоянов - може и да са повече, но синът ми знае тези, с които е бил в другото училище на курс. Честито пак на всички приети Grinning

# 12
  • Мнения: 539
Кое е твоето детенце?
Знам, че са приети Ирен, Харут, Мартин Теохаров, както и, разбира се, Борислав Любенов...
Вие за кои знаете?

# 13
  • София
  • Мнения: 306
Дъщеря ми е приета, но има лек проблем Simple Smile
Ние писахме като желание руски, а е записана в паралелките с английски.
Надявам се, че утре когато ида да я записвам, ще направят корекция.
При нас също руския ще започне от нула, до сега е учила английски.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 125
Честито и от нас!! Синът ми е в паралелка с английски език ( наше желание ), но досега е учил немски. Сигурна съм , че ще се справят с английския  Peace

Общи условия

Активация на акаунт