Стоматолози в София

  • 132 563
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 353
Здравейте, напоследък имам проблеми със здравето. За съжаление и със зъбите. Направих два много големи джоба на кътни зъби и се оказва, че имам бруксизъм, който от своя страна е довел до парадонтит и голямо стопяване на костта. Ходих на зъболекар, който се занимава с лечение на венци, но той ме препраща първо при протезист да ми повдигне захапката, защото всички пломби са ми изпилени и оголени до немай къде.
Въпросът ми е, тъй като напоследък съм само по лекари и вече изнемогвам финансово, може ли да ми дадете инфо за добър протезист, който ще свърши отлична работа що годе на нормални цени?

# 166
  • Мнения: 5 531
Можеш да отидеш в МУ София.
Студентите работят под наблюдението на лекари - асистенти и доценти. Цените са символични, а има деца които много се стараят и се справят отлично.

# 167
  • Мнения: 174
Здравейте, имам нужда от спешен съвет. Бременна съм в 5 г.с, бях на генеколог, но имам развалени зъби. Генеколога ми каза, че мога да ги оправя сега единствено в следващата седмица. Моля ви спешно за препокръки за зъболекар в София, който има опит с бременни в начални седмици.

# 168
  • Мнения: 4 151
Да не би да не си разбрала нещо? Попитай го пак. Ако бременността ти е без усложнение, не би трябвало да е проблем да оправиш зъби. 5 г.с е още рано. Аз си правих зъби и след това. /не помня кога, но корема ми беше голям. Така, че поне 7 месец. Помня, че не ми слагаха упойка.

# 169
  • Мнения: 174
Да не би да не си разбрала нещо? Попитай го пак. Ако бременността ти е без усложнение, не би трябвало да е проблем да оправиш зъби. 5 г.с е още рано. Аз си правих зъби и след това. /не помня кога, но корема ми беше голям. Така, че поне 7 месец. Помня, че не ми слагаха упойка.

Каза ми че е добре да се направят сега преди да има сърдечна дейност. За упокойта точно се притеснявам. За това търся опитен зъболекар....

# 170
  • София
  • Мнения: 599
Да не би да не си разбрала нещо? Попитай го пак. Ако бременността ти е без усложнение, не би трябвало да е проблем да оправиш зъби. 5 г.с е още рано. Аз си правих зъби и след това. /не помня кога, но корема ми беше голям. Така, че поне 7 месец. Помня, че не ми слагаха упойка.

Каза ми че е добре да се направят сега преди да има сърдечна дейност. За упокойта точно се притеснявам. За това търся опитен зъболекар....
Здравейте, упойките са само два вида-две вечества,независимо какво пише като име на производител, тази , която е без адреналин трябва да я поставят на вас.
На вас просто ви трябва добър зъболекар,за опита може да поспорим малко, има възрастни зъболекари, които не са научили нищо от както са завършили и имат нагласата., че ги е страх да слагат упойки на бременни.
Ако попаднете на такъв, знайте, че ако ви боли, болковите импулси и усещания вредят на бременноста, защото ви предизвикват стрес. Просто ви трябва добър съвременен зъболекар. Гледайте да ползва кофердам, упойки и да не приема пациент на всеки половин час.

Общи условия

Активация на акаунт