Бебеправене - тема 7!

  • 22 197
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 939
Момичета, старата вече мина 50 страници, дано тази ни е на късмет  Grinning

И дано има много бебешоци като тези сладурковци Simple Smile




Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 11:45 от cherry_dream

# 1
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 719
Първааааааа!!!
Добър ден вече мога да кажа. Точно щях да питам ще има ли нова тема.
Биби, съжалявам, мила, следващия път ще е със сигурност. Искам и на мен да ми кажат когааа, а не само да се надявам.
Вчера реших да видя в календара на коя дата евентуално ще е термина, ако стане сега. Чета си аз, стигам до дата на евентуално зачатие - пише 10-07-2012. В първия момент си викам - жалко, то мина. В следващият поглеждам календара - 10ти е днес /вчера/. И милото се прибра за малко преди да го викнат на работа посред нощите, та в паузата свършихме  luvbed Този месец сме все през 2-3 дни, дано един от малкото пъти е бил нашият! Поне сега сексът е страхотен, като е по-рядко. Снощи пак за малко да ни хванат, но не успяха  Embarassed Намерихме си поза, която под чаршафа не буди никакви подозрения какво правим. Като се зададе някой, все едно гледаме ТВ и се гушкаме.  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 11:59 от ivka03

# 2
  • Мнения: 240
Ще е ....след като ти я направи  Grinning Hug
Успех на всикчи в новата тема!

# 3
  • Мнения: 806
Пуууу трета или четвърта май  newsm78
Гледам го този тест и се появи втора много бледа чертичка. НОООО мина поне час от както го направих.  Едва ли е реално.

Ако не дойде до Петък, ще отида на кръвен тест.  Честно казано, се разочаровах много.  Вие знаете как е.

cherry_dream Благодаря за темичката.  Дано да ни е на тумбаци.   bouquet

# 4
  • Мнения: 139
Хайде нова тема ,нов късмет.

# 5
  • Мнения: 240
Сигурна съм че следващия ще покаже 2 черти...Биби стискам ти палци все още..надежда има! Peace Hug

# 6
  • Мнения: 2 357
Да бе Биби, ние какво те отписахме  Laughing Дано е рано за теста и да те чака една малка изненадка края на седмицата!!! Пожелавам ти го от сърце!  Hug

# 7
  • Мнения: 3 939
Биби, пробвай след ден два пак, хич не си за отписване!

ПС. виж как темата ми ти донесе късмет  Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 325
Хайде и аз тук  Hug

cherry_dream по едно такова сладурче за всички.

Биби,ти правила ли си Ову тестове?В смисъл знаеш ли кога точно е била,ако е била по-късничко има вариант да е раничко за тест newsm78.Дано следващото тестче е положително.

cherry_dream,чакаме с нетърпение новини и от твоето тестче.

# 9
  • Мнения: 806
Благодаря ви  Hug че  не ме отписахте  smile3532  .... разсмяхте ме.

Ще чакам, докато дойде или не дойде.  Не мисля, че вече теста е валиден, защото мина повече от час.  Ако пък не, здраве да е.  Пак ще опитваме докато стане.  Както всички вас.  Ние си знаем само.

ChocoBella О беше на 15 ден. Засякох с Т, не с О тест.  

Склонна съм да вярвам, че от напрежение ми закъснява, не от друго.  

cherry_dream а ти моме, кога ще ни зарадваш с добри новини.... хайде отивай да правиш теста.

Ейййй много сте ми симпатични  newsm08 gydi

# 10
  • Мнения: 325
Биби,а как се движи БТ в момента?Висока ли е все още?Никакво отписване мила,докато не дойде М, надежда има.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 122
Хайде и аз да се запиша  newsm51 newsm51 newsm51 Вчера си купих Ову тестове и започнах с тестването. Вчерашният беше отрицателен....ще видим днешният.

Хайде успех на всички НЕ чакащи....и на всички чакащи за тестчета  newsm03 newsm03 newsm03 да ни зарадвате.

Черииии хайде направи си теста и ни се похвали.....вече не издържаме от напрежение.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 973
Хайде и аз да се запиша   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 003
Здравейте и от мен!  Hug
Откакто ми е дошло не спират да ме наболяват яйчниците. Това ми се е случвало преди да ми дойде, но след това минава. А при мен още си ме наболяват. Случвало ли ви се е? Може и при мен да е от някаква лека настинка, че и съм малко сдървена от един вентилатор, но пък за първи път ми се и случва.  newsm78

Ивка, разсмя ме Simple Smile Трябва да я споделиш въпросната поза, че от другата седмица и нас ни очакват криеници под завивките и издирвания на благоприятни местенца да се усамотим  luvbed

Биби, без отчаяние, мила! Както някои казваше тук - Надежда винаги има, щом М няма! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт