Oтслабване с Фибракс

  • 12 589
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
След 4 деца , 14 години пред компютър и сладолед всяка вечер резултата е ясен. 117 кг при ръст 178 см. След второто дете отслабнах със спорт, много спорт, изтощителен спорт. Сега този вариант е невъзможен, заради ужасни болки в коленете. Реших да пробвам с Фибракс ,защото преди съм ползвала друг продукт на Д-р Тошков и резултатът беше отличен. Ще  споделя с вас как се развива ситуацията с "финната" ми талия и с радост ще се поуча от вашият опит.

# 1
  • Мнения: 48
Ден втори. Апетитът не намалява, зачестяват посещенията в wc-то. 200 грама надолу, но то си е от диуретичното действие на добавката, а не че съм отслабнала .

# 2
  • Мнения: 48
"Фибракс е натурален продукт, който съдейства за редуциране на излишното тегло и достигането му в оптимални граници. Съдържащите се в него фибри създават усещане за ситост и по естествен начин подтискат апетита и намаляват чувството на глад. ФИБРАКС спомага за регулиране на мастната обмяна и ускоряване процесите на разграждане на мазнините.Фибракс е създаден, за да помогне на организма да се справи с прекомерния глад cook  .Едно от най-важните действия на Фибракс е влиянието на съдържащите се в него фибри върху храносмилателния тракт. Това са фибри от захарно цвекло, които многократно набъбват в стомаха. По този начин те съдействат за подобряване процеса на храносмилане, като създават усещане за ситост и механично почистват гънките на тънките черва от наслоените токсични вещества. Билките, които присъстват във Фибракс, много активно спомагат за ускоряване разграждането на мастни депа, като допринасят за подобряване на детоксичната функция на черния дроб."'
Точно този глад искам да укротя. newsm53

# 3
  • Мнения: 48
Ден трети. Въпреки жегата, въпреки Фибракса, аз си имам апетит.  Weary

# 4
  • Мнения: 48
Ден четвърти. Като че ли апетитът ми намаля. Определено ям по-малко и посещавам wc-то по-често.

# 5
  • Мнения: 48
Ден пети! 0,500 кг по-малко . Чудя се възможно ли е половин килограм за 5 дена да се свалят. Но аз съм доста дебеличка и вероятно е възможно. Тегля се всяка сутрин, веднага след събуждане, преди тоалета и закуската. Ако и утре съм на 116,50 кг. значи наистина съм махнала от себе си половин кило,вероятно само течности, но така се почва.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 143
Привет, пожелавам ти успех и поздравления за 4те слънца. На тези времена с 4 деца, ти си майка героиня   bouquet
Сега по темата, абсолютен привърженик съм на натуралните добавки и помощни средства без значение за какво. Чета в описанието на този продукт, че се пият х 3 хапчета три пъти на ден, т.е. на ден изпиваш 9 хапчета! Правилно ли съм разчела листовката, ако е така една опаковка от 120 таблетки ти стига едва за 13 дни, предполагам за да има ефект трябва да се пият поне 1 месец! Thinking  Ще следя отзивите ти тук. Между другото когато прочетох и състава на таблетките, за съжаление натуралния състав се оказа не съвсем натурален, преброих 3 Е-та. Успех в борбата с кг. и опитай и някакъв спорт, плуване или знам ли нещо щадящо стави и колене.

# 7
  • Мнения: 1 432
Привет:)

Пишеш, че имаш апетит. Защо не пробваш да отслабнеш с ядене тогава, а не се тъпчеш с хапчета?Simple Smile
Какво обичаш да ядеш?

# 8
  • Мнения: 48
Привет, пожелавам ти успех и поздравления за 4те слънца. На тези времена с 4 деца, ти си майка героиня   bouquet
Сега по темата, абсолютен привърженик съм на натуралните добавки и помощни средства без значение за какво. Чета в описанието на този продукт, че се пият х 3 хапчета три пъти на ден, т.е. на ден изпиваш 9 хапчета! Правилно ли съм разчела листовката, ако е така една опаковка от 120 таблетки ти стига едва за 13 дни, предполагам за да има ефект трябва да се пият поне 1 месец! Thinking  Ще следя отзивите ти тук. Между другото когато прочетох и състава на таблетките, за съжаление натуралния състав се оказа не съвсем натурален, преброих 3 Е-та. Успех в борбата с кг. и опитай и някакъв спорт, плуване или знам ли нещо щадящо стави и колене.
В листовката пише: "Фибракс се приема от 3 до 6 таблетки дневно 1 час преди хранене, а поддържащата доза препоръчана от Д-р Тошков е 3 таблетки. Благоприятното действие на Фибракс се проявява след 1 - та седмица на приема. За постигане на траен резултат е необходимо продължителното му приемане (поне 4-6 месеца). " Аз пия по две таблетки три пъти на ден. Преди време бях закъсала с нервите и лекар ми предписа Невролаксин на Д-р Тошков. След 1 месец се пооправих, а след още един нямаше и следа от заболяването. Затова си мисля ,че и с тези добавки ефекта ще е бавен, но дълготраен. Ще ми се и да спортувам, не само заради топенето на килограми, а и защото знам спорта какъв прилив на енергия и самочувствие дава. Надявам се като смъкна десетина килограма коленете да не ме болят и да имам възможност за спорт.

# 9
  • Мнения: 48
Привет:)

Пишеш, че имаш апетит. Защо не пробваш да отслабнеш с ядене тогава, а не се тъпчеш с хапчета?Simple Smile
Какво обичаш да ядеш?
Обичам картофи приготвени по какъвто и да е начин. Знам ,че има храни с отрицателни калории, от които не се пълнее, но картофите не са от тях.

# 10
  • Мнения: 1 432
Дааа, и аз обичам картофи:)

С месотя, айцата, рибата, млякото как си?Simple Smile Обичате ли се?
На картофите обръщай внимание 2-3 дни седмично като за начало:)

# 11
  • Мнения: 48
Дааа, и аз обичам картофи:)

С месотя, айцата, рибата, млякото как си?Simple Smile Обичате ли се?
На картофите обръщай внимание 2-3 дни седмично като за начало:)
От месото - всичко от пилето и плешката от прасенцето. Риба много обичам -пъстърва и сьомга , всяка седмица приготвям.Яйца само варени от време на време.Мляко давам  на децата , малки и големи всеки ден, но на мен не ми е любимо.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 143
Хей, не получаваме отзиви как се движиш с кг., има ли ефект пиенето на Фибракс...

# 13
  • Мнения: 48
Хей, не получаваме отзиви как се движиш с кг., има ли ефект пиенето на Фибракс...
Едното от бебенцата ми е болно, има висока температура и два дена не ми е останало време да седна на компа. Днес вече взе да му пада температурата и се пооправи. Килограмите са си все още 116,50. ЗА 10 дни половин килограм. Малко, малко ми се струва Sad

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 143
Бързо оздравяване на детенцето пожелавам. Да наистина половин кг. за 10дни не е много, но от друга страна е добре ако поне се задържи така. Иначе усещаш ли по-малко апетит или нещо различно от както ги пиеш. Разпитвам те, за да реша и аз да ги започна.

Общи условия

Активация на акаунт