18 СОУ "Уилям Гладстоун" с френски език .

  • 7 720
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Цитат
Извинявай за тъпия въпрос - но как се свързваш на лични? Аз отскоро се регистрирах  в  сайта и не съм го разучила много.
А аз от още по-скоро  Laughing Но докато се чудех какво да ти пиша ти си се справила чудесно и в крайна сметка се намерихме  Grinning

# 16
  • Мнения: 62
Има ли майки с деца приети в 18 СОУ с ФЕ+АЕ

# 17
  • Мнения: 62
Или в ЯЕ+АЕ

# 18
  • София
  • Мнения: 3 108

Синът ми ще учи там. Wink

# 19
  • Мнения: 50
Ние също сме приети в 18 СОУ  в паралелка АЕ+НЕ. Да се надяваме, че децата ни ще имат шанса да попаднат на  добри преподаватели, които да приемат присърце обучението на децата ни, да стимулират градивна амбиция в тях, да допринасят за   развитието им като личности и не на последно място да бъдат техни приятели . Дано попаднат в  хубава среда, в която да изградят трайни и истински приятелства, да изживеят един истински пълноценен уенически живот, за който след време да си спомнят с умиление. А на всички нас мами на деца приети в 18 СОУ, пожелавам да виждаме в домовете си едни щастливи, спокойни и уравновесени /поне в по-голямата част от времето  / тинейджъри, които да успеят да изградят баланс между ученето и купоните. Да им помогнем да гледат позитивно на света и да ги научим, че трудностите не са проблем, а предизвикателство, с което имат силите да се справят. Надявам се,  да извървим заедно новия път, по който ще поемат децата ни и да се запознаем в най-скоро време!   

# 20
  • Мнения: 14 394
Има ли майки с деца приети в 18 СОУ с ФЕ+АЕ

NIKI98 В ТОВА УЧИЛИЩЕ ЛИ ЩЕ УЧИШ? newsm78

# 21
  • Мнения: 76
Ние също сме приети в 18 СОУ  в паралелка АЕ+НЕ. Да се надяваме, че децата ни ще имат шанса да попаднат на  добри преподаватели, които да приемат присърце обучението на децата ни, да стимулират градивна амбиция в тях, да допринасят за   развитието им като личности и не на последно място да бъдат техни приятели . Дано попаднат в  хубава среда, в която да изградят трайни и истински приятелства, да изживеят един истински пълноценен уенически живот, за който след време да си спомнят с умиление. А на всички нас мами на деца приети в 18 СОУ, пожелавам да виждаме в домовете си едни щастливи, спокойни и уравновесени /поне в по-голямата част от времето  / тинейджъри, които да успеят да изградят баланс между ученето и купоните. Да им помогнем да гледат позитивно на света и да ги научим, че трудностите не са проблем, а предизвикателство, с което имат силите да се справят. Надявам се,  да извървим заедно новия път, по който ще поемат децата ни и да се запознаем в най-скоро време!   
Много добре казано (написано). big mama scandal   bouquet  bouquet   bouquet

# 22
  • Мнения: 14 394
Познавам работата на конкретни преподаватели,когато разберете при кого ще сте ще напиша лични впечатления, ако имам разбира се. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 390
Познавам работата на конкретни преподаватели,когато разберете при кого ще сте ще напиша лични впечатления, ако имам разбира се. Simple Smile
Ч

Благодаря! Единственото, което ми е ясно сега, че класна (паралелката ФЕ  и ИЕ) ще им бъде  Юлиана  Джупанова или Райна Тренева. И двете били  с над 20 год. стаж преподаване по френски.

# 24
  • Мнения: 50
Ние също сме приети в 18 СОУ  в паралелка АЕ+НЕ. Да се надяваме, че децата ни ще имат шанса да попаднат на  добри преподаватели, които да приемат присърце обучението на децата ни, да стимулират градивна амбиция в тях, да допринасят за   развитието им като личности и не на последно място да бъдат техни приятели . Дано попаднат в  хубава среда, в която да изградят трайни и истински приятелства, да изживеят един истински пълноценен уенически живот, за който след време да си спомнят с умиление. А на всички нас мами на деца приети в 18 СОУ, пожелавам да виждаме в домовете си едни щастливи, спокойни и уравновесени /поне в по-голямата част от времето  / тинейджъри, които да успеят да изградят баланс между ученето и купоните. Да им помогнем да гледат позитивно на света и да ги научим, че трудностите не са проблем, а предизвикателство, с което имат силите да се справят. Надявам се,  да извървим заедно новия път, по който ще поемат децата ни и да се запознаем в най-скоро време!   
Много добре казано (написано). big mama scandal   bouquet  bouquet   bouquet

Благодаря iLUSIon, нали всички ние искаме и се надяваме на най-доброто за децата ни Simple Smile

# 25
  • Мнения: 50
Познавам работата на конкретни преподаватели,когато разберете при кого ще сте ще напиша лични впечатления, ако имам разбира се. Simple Smile

Sause baus, да те попитам и аз - някакви впечатления за Бойка Касабова/преподава английски/? Научих, че тя ще бъде класна на паралелката на дъщеря ми /АЕ+НЕ/

# 26
  • Гр. София
  • Мнения: 22
Запис и от мен  Simple Smile А от 15 септември и аз ще съм там (паралелка френски и испански)  Embarassed Grinning

# 27
  • Мнения: 390
Запис и от мен  Simple Smile А от 15 септември и аз ще съм там (паралелка френски и испански)  Embarassed Grinning

Браво! Досега във форума са се включили момичета или майки на момичета. Явно ще сте дамска паралелка!

# 28
  • Мнения: 3
Oбучението по френски в 18 училище е на много добро ниво ако им преподават госпожа Тренева или Григорова.
Ако ви се падне госпожа Крамарска леле майко! За нищо не става като преподавател и педагог.

# 29
  • Мнения: 390
Oбучението по френски в 18 училище е на много добро ниво ако им преподават госпожа Тренева или Григорова.
Ако ви се падне госпожа Крамарска леле майко! За нищо не става като преподавател и педагог.

Дано! Преподава им Григорова, освен това им е класна.  Извинявай за въпроса, откъде имаш информация? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт