ВИСШЕ УЧИЛИЩЕ МЕЖДУНАРОДЕН КОЛЕЖ ВАРНА

  • 4 103
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, интересувам се от ВУМК от няколко дни, но не познавам никой техен възпитаник, нито форум, в който да намеря каквито и да е отзиви за колежа... Ще бъда благодарна на всякакви мнения и информация от всякакъв тип !! Благодаря предварително !!!!  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 21 455
http://www.vumk.eu/bg/
Това ли е? Ако е то, може да откриеш нещо полезно в сайта.

# 2
  • Мнения: 3
Да, точно това е и съм разгледала сайта, но благодаря все пак за отговора Simple Smile Надявах се на друг тип информация, за ниво на обучение (дори по конкретно за специалностите с преподаване на английски език), за реализация и дали си струва парите, защото не е особено евтино Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте,
Аз бях студентка  Ако може да се каже Там (Колежа)!!! Защото това не е ама в никакъв случай  университет а просто казано платено полу-висше образование, парична (добре смазана (Схема) или машина за пари.
Реалност е много различна от това,  което се описва или информацията, която се свежда или можете да срещнете в базисно търсене по форуми, информационни медии и Интернет сайтове.
 ЗАПИТАЙ те се ако е наистина так  реномирано както ви се представя и толкова добро, защо няма Наплив за там и всеки курс е от по най-много десетима  и защо няма един форум  в които да е похвален  или мразен от студенти. Тук е и за мен разковничето(Еврика)!... Информацията относно това място  е прекалено добре оркестрирана. С други думи НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ.  От първо лице Ви споделям със умисъл да се предпазите от Тази ИЗНУДВАШ ТА машина за пари, Псевдо преподаватели, Псевдо методика на преподаване и не на последно място Псевдо от ценяване (било то всеки пат тенденциозно  с  една единствена цел Възпиране изнудване и обслужване на техните заплати.
Образовайте се или Вашите деца в УНИВЕРСИТЕТ  или пробвайте за да се уверите в истинността на моите думи за този  УНИВЕРСИТЕТ.

Общи условия

Активация на акаунт