Водорасли

  • 18 562
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 458
..... За напред не смятам да лишавам детето си от тях с цената на всичко!

Много се радвам за детето ти и те поздравявам за избора който си направила. Много често за съжеление проблема е липсата на инфорамация и доверие в хората като последствието е подминаване с лека ръка и запушени ушина информацята за водораслите (в този случай).


natinat, обсъждали сме във форума въпроса за зависимостта, но на кратко ще ти кажа - НЕ, не ставаме зависими към продуктите просто помагаме на организма си да се справи с "натрапниците". За съжеление начинани на живот един вид притъпява защитните реакци на организма и се налага да го подпомогнем с добавки като разбира се най-добре е те да са естествени. Всеки сам си избира как точно да си помага - с витамини и минерали на хапчета от аптеката, с билки, с режим на хранене и др.; водораслите са просто още една възможност. Aз лчинно съм избрала водораслите сред останалите и сlед прочетената информация и мое си мини проучване по въпроса.
За семинари - да има лекции които може да се посещават и от външни лица, но си исля че ще е най-добре да се срещеш индивидуално с някой, да ти обясни каквото точно те интересува. Семинарите са за хора запознати с продуктите и са на малко по-високо ниво (освен ако не попаднеш на такъв за начинаещи), обсъждат се конкретни теми, проблеми.... Всеки месец са с разлчни дати.
За заболяването ти, определено е добре да се взима антиоксидант. Той няма да предотврати зболяването, но ще го ... забави или спре. Водораслите не са панацея и в никакъв случай не са единственото лечение "което ще ни спаси". Мой съвет е да продлжваш назнченото ти лечение като започнеш и приема на водорасли. Така в зависимост от резултата може постепенно да намаляваш лечението  да увеличаваш водораслите като надявам се и ти пожелавам, след време  ще се стигне до профилактика само с водораслите.
Ако искаш ще погледна какво друго или още може да се направи за въпросния тромбофлебит.

# 46
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
много се извинявам за невежеството си, но за първи път го чувам това.виждам че давате добри отзиви и бих искала да си взема нещо, но в страницата им не го намирам може би е съкратено, ето това , AFA + НМК,бих те ли ми каза ли от къде да си ги поръчам или ако има мама дистрибутор от Пловдив да се свърже с мен.

# 47
  • Мнения: 130
Аз давам ЗЕ и ЕМА,не знам това пречи ли да давам някакви комбинирани витамини.Става въпрос за баткото-16 год.?

# 48
  • Мнения: 1 858
много се извинявам за невежеството си, но за първи път го чувам това.виждам че давате добри отзиви и бих искала да си взема нещо, но в страницата им не го намирам може би е съкратено, ето това , AFA + НМК,бих те ли ми каза ли от къде да си ги поръчам или ако има мама дистрибутор от Пловдив да се свърже с мен.

Аз не мога да разбера защо, когато си търсите дистрибутор, търсите специално от вашия глад?!
Аз живея в Монтана а Дино в София, а пък доктор Пенкова в Плевен. Това обаче не им попречи да дойдат в Монтана и да ми донесат продуктите и да ме регистрират. Ако в твоя град има примерно 4 дистрибутори но ти не си харесаш нито един, по добре си намери някой от другия край на България но да знаеш, че винаги и за всичко можеш да разчиташ на него. Много е важен личния контакт и доверието между двамата. Така мен ме спечели Дино и много се радвам, че попаднах на нея а не на някой друг! Когато се свържеш с дистрибутор е важно той да ти обясни всичко от сърце а не на две на три, да продаде, да те регистрира и уфа дим да го няма. Та извода етакъв, ако ти се наложи да избираш този, който ти харесва но е от далече или този, който е в града ти но не се получава добър контакт, избери първия! Поне аз така направих и не съжалявам нито за секунда!

# 49
  • Мнения: 5 500
много се извинявам за невежеството си, но за първи път го чувам това.виждам че давате добри отзиви и бих искала да си взема нещо, но в страницата им не го намирам може би е съкратено, ето това , AFA + НМК
AFA е афанизоменон флос-акве, латинското наименование на водораслите от езерото Кламат, а ЕМК е есенциални мастни киселини, които още се наричат НМК или незаменими мастни киселини.

# 50
  • Мнения: 5 500
Аз давам ЗЕ и ЕМА,не знам това пречи ли да давам някакви комбинирани витамини.Става въпрос за баткото-16 год.?
Щом даваш тези продукти няма смисъл изобщо да даваш други комбинирани витамини! Не, че ще пречи, но е безмислено.

# 51
  • Мнения: 1 858
Аз давам ЗЕ и ЕМА,не знам това пречи ли да давам някакви комбинирани витамини.Става въпрос за баткото-16 год.?
Щом даваш тези продукти няма смисъл изобщо да даваш други комбинирани витамини! Не, че ще пречи, но е безмислено.
На същото мнение съм!

# 52
  • Мнения: 261
и аз да кажа нещичко по темата
пием вече десетина дни коластрата, детето ми е по-добре, затова искам да благодаря на Дино и Крокодила гена, те ме открехнаха
додоха ми полезни съвети, така че спокойно може да им се доверите
ели

# 53
  • Мнения: 1 858
Хей, и си мълчиш а? Радвам се за вас от все сърце за това!

# 54
  • София
  • Мнения: 130
Крокодила Генка, много благодаря за оговора.
Искам информация  и съвсем сериозно се интересувма от възможностите за лечение с водорасли на разширените вени.
Честно казано винаги съм се чудела не може ли да се дава на хората определена доза антиоксиданти, като те спомагат за забавянето на толкова много болести по сърдечно-съдовата система.
Задавала съм този въпрос на лекар -хирург и без обяснение каза, че няма да помогнат .
Аз не се интересувам само от възможностите за мойте болежки, но и за деца ми.
Имам момченце, което на 5 години тежи едва 16кг и е болезнено слабо. Трудно ми е да го накарам да яде каквото и да е. Всъшност ако прояви желание за хранене, направо даваме тържество   Sad
Друго ми момченце е  розово и дебеличко, като ренесансово бебе, но често боледува и годишно  изпиваме поне два антибиотика задължително. Два пъти ни застрашаваше бронхоплевмония досега и двата пъти е лекуван с антибиотик  -Клацид и Аугментин.
Бих се радвала, да се срещна с дитрибутор, който пише във форума. Ако, някой има възможност, моля да ми отговори.

# 55
  • Мнения: 4 458
Имам момченце, което на 5 години тежи едва 16кг и е болезнено слабо. Трудно ми е да го накарам да яде каквото и да е. Всъшност ако прояви желание за хранене, направо даваме тържество   Sad
Друго ми момченце е  розово и дебеличко, като ренесансово бебе, но често боледува и годишно  изпиваме поне два антибиотика задължително. Два пъти ни застрашаваше бронхоплевмония досега и двата пъти е лекуван с антибиотик  -Клацид и Аугментин.
Бих се радвала, да се срещна с дитрибутор, който пише във форума. Ако, някой има възможност, моля да ми отговори.

Трябва да направиш нещо за децата!
Ако не можеш да дадеш каквото и да било би могла да вземеш поне коластра - тя е бяла на цвят и на вкус е добра. Понякога зеления цвят на водораслите отблъсква децата, а и вкуса не е кой знае колко приветлив.
Като за начало това е добро решение. След това може да включиш постепенно и други продукти.
Има и един много добр продукт - "Лайтън ъп" Казваш че детето не иска да яде. Този продукт е шейк и може да и го даваш като заместител на едно хранене. На вкус е превъзходно (ябълки и ванилия) а цвета е зелен. Това се използва като част от диета и за хора решили да отслабнат, но в твоя случай детето така или иначе не яде - поне да приема необходимите му вещества под формата на сок. Би могла след това да добавяш в сока по малко Зелена енергия или ЕМК - могат да се правят различни комбинации.

За другото дете може да започнеш пак с коластрата докато свикне и малко по малко да добаваш останалите подукти.

# 56
  • Мнения: 824
Из4етох всичко,но не разбрах как мога да се свържа с дистрибутор.Децата ми рядко боледуват,но миналата седмица бяхме в болницата .Малкия направи ларингит а големия пневмония и се чудех какво да им давам за засилване на имунитета.Ще се радвам ако ми дадете някакви координата на дистрибутор или такъв да се свърже с мен.

# 57
  • Мнения: 1 858
Ами тук в форума можеш да св свържеш с дистрибутор, аз съм такаъв но ти си много далече. Все пак може някой да ти помогне и да се разберете нещо. Междувреманно ако имаш въпроси можеш и на лични да ми пишеш. Можеш също да се обърнеш и към който и да е друг,избора е твой!

# 58
  • Мнения: 175
Аз давам на детенцето си коластра вече пети месец и съм доволна.На мен също ми трябваше доста време за да  се доверя на продуктите на Аква Сорс,много четях разпитвах за тях,е нормално е никой не дава на детето си нещо в което не е сигурен и с което не е запознат.Сега горещо ги препоръчвам на всичките си познати,а важното е че и нашия тати го прави.На есен мисля да добавя и водорасли или ЗЕ към коластрата защото ходим на ясла а там има доста болести.

# 59
  • Мнения: 953
Доста ме вълнува темата и ще се абонирам за нея. Сави ходи на ясла 5 дни след като не е ходила цяла зима без да боледува в къщи, а сега е с гнойна ангина и естествено на Антибиотик, ако някой може да каже какво да и давам.

Общи условия

Активация на акаунт