ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 27

  • 43 701
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Понякога съжалявам, че нямам педиатър Wink
Такъв хубав стимул за живот ще ми даде. Така хубаво ще си говоря с него за всяка една ваксина - за съставките в нея. За дългосрочни ефекти!

Ще му подаря и колекция от филми в ДВД формат, като ще настоявам лекичко да ги гледа! Ще си говорим и за илюзията антитела и защита от заболявания!

От друга страна ще си губя времето с него, което ще доведе до по-бавното разрастване на http://download.vaksinite.info/

 Joy  Тебе не ти трябва педиатър, а някой за лафче...  Laughing  Нали не мислиш, че педиатъра ще седне цял ден с тебе да се обяснява...  Laughing

# 16
  • Мнения: 109
Мани... той няма и 1 секунда да ми "обяснява", защото освен "абе те ваксините предпазват кат ти казвам" нищо друго не може да каже Wink

# 17
  • Мнения: 6 441
Ето интересна статистика:

# 18
  • Мнения: 2 140
Мой ребенок не такой, как все
Цитат
Жанна вспоминает, что летом 2003 года Аким, которому было тогда полтора года, вдруг совершенно перестал говорить, хотя до этого говорил такие слова как «мама», «мяч» и другие (вновь заговорил он только в четыре годика). Возможно, все эти тревожные симптомы аутизма развились после того, как 8 мая 2003 года Акиму сделали за один раз 6 (!) обязательных по закону для всех детей прививок. Существует мнение, что вакцины способствуют развитию аутизма у детей, однако необходимо отметить, что большинство специалистов в этой области придерживается общепринятого мнения, что прививки предотвращают серьезные заболевания и никак не вызывают аутизм.
Sad

# 19
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Здравейте!Искам да споделя с вас какво ме мъчи напоследък.Големия ми син ще навърши 6 г. през август.Предстои му ваксина дтк и полио,като последната,която му е поставяна е тази на 13 мес.По-малкия му брат ваксинирахме последно на 6 или 7 мес. и по ред причини мисля да не го ваксинирам повече.Разбира се,че не искам да измъчвам баткото,но при положение,че до сега има повечето ваксини,дали ако сега не го ваксинирам няма по някакъв начин да подложа и двамата на риск.Дайте съвет...благодаря. Hug

# 20
  • Мнения: 109
Смяташ ли, че някой от тук би ти казал "Я си го ваксинирай, да го защитиш ти..."

Аз си давам това, както и пращам на сайта в подписа ми. Решението е твое.

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 23:06 от XVisible

# 21
  • Мнения: 3 098
Стига гълча хората, де...  Grinning В питането няма нищо лошо, кой се е родил осведомен по всички въпроси?

Как се оправяш без педиатър, административно имам предвид?

# 22
  • Мнения: 109
Как се оправяш без педиатър, административно имам предвид?
педиатър и аз са абсолютно несъвместими.

Знам, че това не е възможно за повечето хора, но с днешния Интернет, който няма да го бъде още дълго време е престъпно хората да не информират...

# 23
  • Мнения: 3 098
Аз и детските програми за превенции сме несъвместими също. Но не питам за това.
Въпроса беше как игнорираш закона? Ще дойде един момент, когато дъщеря ти ще има нужда от някаква документация, която се издава от педиатър, няма ли да те грабнат тогава?

# 24
  • Мнения: 109
И закъде ще е тази документация? За детска градина ли? Супер ваксинираните деца не ми допадат особено, но имайки предвид, че всичките ни дружки са такива... Wink

Доста повече не ми харесва храната, която е в детската, както и отношението към децата. Имам роднини, работили в ДГ и знам за какво става въпрос. Имам и двама племенници, които доскоро бяха, но не искам да говоря за това.

# 25
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте!.......................Разбира се,че не искам да измъчвам баткото,но при положение,че до сега има повечето ваксини,дали ако сега не го ваксинирам няма по някакъв начин да подложа и двамата на риск.Дайте съвет...благодаря. Hug

Гаранция никой не може да даде - нито защитниците на ваксините нито противниците. Препоръчвам ти книгата на А.Коток "Ваксините - въпроси и отговори за мислещи родители" Hug

# 26
  • Мнения: 37
Ще дойде един момент, когато дъщеря ти ще има нужда от някаква документация, която се издава от педиатър, няма ли да те грабнат тогава?


За Щатите примерно, Алекс... Wink

# 27
  • Мнения: 109
За Щатите примерно, Алекс... Wink
Е, нас няма да ни пуснат там, пък и това е последното място, на което бих отишъл Wink

# 28
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Когато човек е объркан и притеснен е нормално да се допита до по-запознати за мнение и съвет!Благодаря за отговорите,помогнахте ми да взема решение.Ще продължа да се информирам! Hug Туцка,благодаря,ще потърся тази книга!

# 29
  • Мнения: 4 753
normal, няма доказателства, че ваксините са ефективни, така че няма да подложиш децата на риск, ако не ги ваксинираш... От друга страна, колкото повече ваксини, толкова по-голяма вероятност да се получат странични ефекти и то някои сериозни...

Общи условия

Активация на акаунт